Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Michalindzior a wybierasz sie na to USG czy skoro juz tak dlugo nie wiecie dotrwasz do konca i bedziecie mieli niespodzianke ?? 🙂 a jak bylo przy twoich dzieciaczkach poprzednich wiedzialas ??
Lusiu tez bym wyszla ze skóry widzac to co twoja kolezanka wyprawia z dzieckiem .. . . w tej calej sytuacji to tylko dziecko najbardziej ucierpi . . . ehh
a posciel jak juz pisalam z lozeczkiem super wiec widzisz łaskie nie robia na allegro bo kupilam w podobnej bardzo konkurencyjnej cenie te rzeczy
Jesli chodzi o ruchy to na pewo Franek chcial byc grzeczny skoro mama kupowala mu takie cudenka 🙂 wiec siedzial cichutko 🙂

aaaaaaaaa i musze sie wam pochwalic hehe moj mezus zamowil wczoraj ta karuzele 😜 http://allegro.pl/item1013802168_fisher_price_karuzela_pilot_projektor_gwarancja.html co wam pisałam wczesniej :P troszke mnie wczoraj pozytywnie zaskoczyl bo w sumie zostawilam ta aukcje na pulpicie kompa heheh nie zebym zrobila to specjalnie ☺️ 😜 i gry wrocił pyta zamowiłas juz hi hi hi udaje ze nie wiem o co chodzi 🙂 🙃 i mowi jesli nie Ty to Ja zamowie i fru powedrowalo do koszyka siuuper 🙂 teraz tylko pozostaje czekac 🙂 nawet patrzylam na ceneo a tam ceny od 144 zł - 219 zl bez przesylek 🙂 a my bedziemy miec za 119 zl juz razem z przesylka wiec udany zakup heheh i limit zakupowo dla maluszka na maj wyczerpany 🤢 🤢 🤢 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam a ja się nie wyspałam bo mały lokator brzucha jest spokojny w dzień ostatnio a wywija w nocy wszystko mu się poprzestawiało, całe boki mam pokopane, kręgosłup zdrętwiały jeszcze sie obudziłam i czułam że mi się ciężko oddycha a tu jeszcze tyle czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI ta karuzelka jest wypasik jest cała miękka nawet ta część przykręcana do szczebelków jest miękka także dzidzia się nie poobija moja znajoma ma taką samą tylko nie kupiła bateri i nie wiem jak z tym projektorem ale ci zazdroszczę......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawdę świetna tylko szkoda że nie widziałam tego projektora ale i bez yego to jest super sprawa próbuję naciągnąć mężusia ale ja już dostałam karuzelę mi się wcale nie podoba wstrętna i obrzydliwa w jakieś pojebane niby słonie albo cuś takiego sami nie wiemy co to jest ble..... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie mi dalas do myslenia z tymui bateriami i faktycznie potrzeba az 6 baterii do niej . . . .
wlasnie Aniulka jak sie cos od kogos dostanie to malo kiedy jest takie jakie bysmy sobie wymarzyly, ale trzeba sie cieszyc,ze jest Ja tak mam z ubrankami czesc mam ktore mi sie podobaja a czesc nie bardzo ,ale beda po domku , a na spacerek lub w gosci to sie wystroimy :P heheh bo Ja mam fiola na punkcie Kubusia Puchata najbardziej i disneya tylko bym w takie ciuszki dziecko ubierala, ale niestety wszystko kosztuje wiec ciesze sie ,ze mam sporo ciuszkow z odzysku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przynajmniej tyle ja też w ten weekend wybierałam ciuszki od siostry po mojej chrześnicy i powiem ci że z 3 wielkich kartonów wybrałam średniej wielkości pudeło wzięłam wszystko co ja kupiłam i troszkę innych matka prawie zawału dostała ale cóż powiedziałam wprost są wstrętne i tyle ale jakbym od kogoś dostała to bym mówiła że ładne ale i tak bym przebrała mam też troszkę takich typowo ,,po domu"" ale na siłę nie będę ubierać mojej lalki w ciuszki które wcale mi się nie podobają wrrrrrrr a matka sobie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dobrze, ze bedziecie miec rowniez coreczke heheh u mnie bylo by smieszne gdyby sie okazalo ,ze to jednak coreczka bo mam ciuszki typowo dla chlopczyka 🙂 a ostatnio rozmawialam w przychodni z ciezarna kobieta i mowila,ze do samego konca do porodu mysleli ze bedzie corka , a urodzil sie syn i mial rozowa posciel ehhh mam nadzieje ze u nas takie pomylki sie nie wydarza choc i tak najwazniejsze by bylo zdrowe 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki a ja nocke mialam calkiem wzgledna narazie jeszcze spie 🙂Na kazdym boku mi jest wygodnie ale co chwile zmieniam pozycje,a najlepiej mi sie spi na lewym i niby tak powinno byc tak slyszalam jak rozmawiali o tym w DDTVN 🙂 Aniulka ja tez mam jazde na punkcie disneya i kubusia zreszta moj maz tez,i troszke ciuszkow ich mam ale to pokupilam na aukcjach ciuszki uzywane a wygladaja jak nowki wcale nie zniszczone,bo niestety nowe sa strasznie drogie 🙂Lusiu posciel slodka i lozeczko tez superowe fajnie ze udalo ci sie tak tanio kupic,teraz tylko Franka brakuje,ale jeszcze troszke 🙂 U mnie moja dzidzia kopie jak niewiem dzisiaj 🙂Justi ta karuzela tez mi sie podoba,ale moj maz napewno sie nie zgodzi zeby ja kupic bo za droga powie mi ze sa wazniejsze rzeczy,w sumie ma racje 🙂Ale jak juz wszystko bedzie to moze go namowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie z tym spaniem to ostatnio też słabo. Mały się rozpłaszcza i nie podoba mu się żadna pozycja leżąca, w końcu najlepiej mi się śpi na siedząco 😉 Poza tym jak siedzę, to nie pakuje mi nóg pod żebra, na leżąco potrafię obudzić się z niezłym bólem z tym miejscu, tak jakby mi miało te żebra rozsadzić 😉 Poza tym rusza się już coraz gwałtowniej, potrafi mi taka gula przetoczyć się przez pół brzucha 😉 Czasem mam znowu problem ze stwierdzeniem, czy to Mały się rusza, czy to brzuch mi staje. Dziś zaczynam pranie ciuszków, strasznie są śmieszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na necie można wyrwać fajne używane ciuszki disneya które wyglądają jak nowe ja też popieram kupiłm użwane buciki pumy ze zdjęcia jak nowe
http://www.allegro.pl/item1010899637_adidasy_pumy.html
mam nadzieję że tak będą wyglądały w rzeczywistości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeeść kobitki 🤪
Nareszcie po dłuższej przerwie powróciłam na brzuszek 🙂 Niestety nie uda i się nadrobić prawie 60-ciu stron, które naskrobałyście pod moją nieobecność...
Ja dzisiaj byłam na kolejnych badaniach krwi, tym razem CRP i leukocytoza...Coś dzisiaj musi być słabe ciśnienie, bo Pani w laboratorium nie mogła odnaleźć żyły 😞
A jak wasze samopoczucie?? Do mnie ostatnio dotarło, że do planowanego terminu porodu zostało mi tylko 2 miesiące...Jak ten czas zasuwa!!!! Dopiero co byłam w 12 tc 😮
Jeśłi chodzi o majówkę, to dwa pierwsze dni spędziliśmy z mężem u jednych i drugich rodziców, którzy uraczyli nas przepysznym grilem 😜 Do tej pory jak sobie przypomnę to ślinka mi cieknie hihihi 😉 Trzeba korzystać z dobroci, póki można, bo przy karmieniu niestety trzeba się będzie pilnować...
A moja córcia ostatnio jest niezwykle aktywna, skacze, przekręca się i buszuje w brzuszku hihihi. Zapisuję jej ruchy w karcie ruchów i zauważyłam, że góra do 11:00 wyrabia się z 10-cioma ruchami 🙃 Także jestem o nią spokojna 🙂
Co do samopoczucia to ostatnio zauważyłam, że w nocy łapią mnie lekkie skurcze lewej łydki 😞 Oprócz tego standardowo wstawanie do kibelka hihi. A i malutka zaczęła być aktywna w nocy, więc jak się urodzi, to się nalatam 😉
Buuuuziaki mamuśki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Melduję się po majowym weekendzie,który spędziliśmy u teściów. Był baaaaardzo długi 🙂 Nie ma jak w swoim domku 🙂
Moja córeczka ostatnio praktycznie wcale nie śpi. Non stop się wierci i sprzedaje porządne kopniaki. Ciężko bywa też w nocy. Mam już dość spania na bokach 😞 Po porodzie też nie będzie można jeszcze spać na brzuchu dopóki laktacja się nie unormuje. Ojej,ale co zrobić. Dla dzieciaczków warto się poświęcić.
Co do karuzelki to bardzo ją polecam. Kupiłam taką 5 lat temu dla synka (też wtedy dałam 100zł). Jest śliczna, ma bardzo przyjemne melodyjki (np. ćwierkanie ptaszków). Można ją przykręcić do łóżeczka albo postawić na stolik jak lampkę. Naprawde jest extra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Edytko z powrotem 😁 Mnie tez mecza skorcze lydek ostatnio w sobote rano wyskoczylam z lozka jak oparzona,a ostatnio przytrafilo mi sie w markecie ze chwycil mnie skorcz w obu stopach naraz,mowie wam nie moglam wyjsc ze sklepu,a na parkingu stalam boso i ryczalam tak mnie bolalo!!!Nic nie chcialo pomoz dopiero po godzinie masowania przeszlo,ale nie nadlugo bo w nocy znowu mnie ten bol zlapal!!!Cos okropnego 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 🙂
Widzę, że już nie spicie tylko buszujecie na brzuszku 😁 😁 Ja niestety tak jak ANN miałam ciężką nockę z boku na bok się przewracałam i nie mogłam znaleźć sobie miejsca na pewno mała była tego przyczyną ale drugim powodem był ten cholerny ząb!!!! 😠 więc dzisiaj znowu wybieram się do dentysty i chyba pokonam swój lęk i dam sobie usunąć ósemkę...na samą myśl już mam stracha ale wolę usunąć niż mam znowu męczyć się z tym uciążliwym bólem...
Pogoda robi się powolutku cudowna aż inaczej człowiekowi się żyje 🙂 🙂
Pranie ciuszków hmmmm ja zaczynam dopiero za tydzień bo jeszcze mamy coś dostać więc się wstrzymuję ;> No i w tym miesiącu obowiązkowo zakupimy łóżeczko ni wiem jak Wam dziewczyny ale mi teraz tak szybko czas zaczął uciekać, że nie nadążam stwierdziłam, że jeszcze tak 2 bite miesiące żeby wszystko pokupować bo lipiec to raczej miesiąc oczekiwania będzie a nie załatwiania spraw....
Lecę troszkę poleniuchować a Wam życzę miłego ranka i wspaniałej pogody 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wy kobietki szybko wstajecie 😉
tylko ja taki leń jestem chyba 😉
w sumie nawet dzisiaj siku nie wstałam, dopiero o 7 rano leciałam... 😉 🙃
Ale cały czas leje, maciejka mi gnije już, więc nic tylko spać. szkoda że i mała tak nie myśli tylko skacze po łóżku moim, sprawdzając wczesniej przez okno, tłumaczy że wszyscy ludzie juz wstali i mam wstać też 🙃
Ja z synkiem wiedzialam tez na trzecim Usg że chłopiec, ale to było pare lat temu. z córką lekarz juz w połowie ciąży na Usg mówił że ręki uciąć nie daje ale córka, co sie potwierdziło. tylko teraz znowu inny lekarz, inne ma zasady smieszne swoje, i tłumaczy że na straym sprzęcie nie widać tak szybki itp no ale obiecał teraz powiedziec 🙂 i napewno będę go o to gnębić 🤪 jeżeli mi powie że nie widzi to za siebie nie ręczę 🙃 😮
jeżeli to dziewczynka to chciałabym żeby była taki słodkim cukiereczkiem, a tu ani pościeli wybrać, ani nic... 😞
co do używanych ciuszków to ja tez jetem za, sama zamawiałam na allegro w super stanie jakis dobrych firm typu Baby Bruin, cherokee, Benetton, czy właśnie Disney. mozna znaleźć praktycznie jak nowe, bez żadnych śladów prania, zmechaceń, dziur czy plam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to nam mamuski wrocily z dalekiej podrozy 🙂
Amelia wiec bedziesz miała parke (chłopczyka i dziewczynke)siuuuuper idealny model rodziny 😆
Edyta jesli chodzi o ruchy to tez jestem spokojna 😆 bo od jakiegos czasu nie mam problemu wyłapac minimum 10 ruchow . . . . zwlaszcza po jedzeniu i piciu hehe a jak juz zjem cos slodkiego to dopiero szalenstwo . . .. jesli chodzi o skurcze to neistety tez je odczuwa,m i zastanawiam sie nad jakas mascia 😞 z wyciagu zkasztana czy jakas taka niesttey wizyte mam za tydzien u gina i musze przetrzymac jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do skurczy łydek to od samego początku ciąży mam z tym problem przez pierwszy miesiąc pomagał magnez a później to już nie brałam no-spę forte po pół tabletki i pomagało skurcze były raz na tydzień ale tabletki się skączyły i mam codziennie skurcze w nocy w lewej łydce muszę czekać do 10 na wizytę to dosanę receptę na to cholerstwo nie wyrobie jak tak dalej bęzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z praniem ciuszków to jeszcze poczekam. Teraz muszę zająć się zakupem szlafroczka i koszuli i mam duuuuży dylemat jaki rozmiar wybrać...Bo w sumie po porodzie brzuszek będzie dużo mniejszy więc przydałoby się, żeby koszula nie wisiała na mnie jak ogromny wór po ziemniakach hihi 😜 Sama nie wiem, chyba będę zmuszona kupić dwie koszule. Jedną wielką i drugą mniejszą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja skurcze łydek tez mam, ale w sumie sporadycznie, przewaznie nad ranem, ale jeżeli nie nasila się to da się z nimi wytrzymać.
wszystkie ubranka mam wstepnie poprane, ale muszę je przeprać w jakimś juz konkretnym proszku czy płynie dziecięcym i poprasować, a narazie nie mam natchnienia na prasowanie, więc wstrzymam się troche 🙂
edyta ja kupowałam takie typowo do karmienia, i wybierałam na oko, a jak przyszłam do domu patrze a to rozmiar S... gdzie ja tam normalnie w S to i bez ciiąży bym chyba na jedna nogę zmieściła. wydaje mi się że one celowo większe są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta Ja kupuje takie jak przed ciaza przeciez zawsze koszula jest luzniejsza a zreszta te ciazowe tez maja jakas inna rozmiarowke i w sumie wychodzi na taka jak przed ciaza ... . . jutro wlasnie wybieram sie na zakupy 🙂 najpierw po pizamke , a po poludniu z mama po jakas kreacje na wesele ehh w Boze Cialo mam i tak sie zastanawiam jak to bedzie bo musimy przejechac 100 km mam nadzieje, ze bede sie dobrze czula w tej podrozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...