Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buziaczka ty lepiej pokazuj swoj brzuszek :laugh: a co do czynszu to sporo 😠 ja za gabinet placilam 500zł udalo mi sie jak slepej kurze ziarko nowka nierdzewka ze wszystkim :laugh: ale niestety musialam sie przeprowadzic i go zamknac 😠 😠


wojojka wiec teraz do lozeczka kakałko i nyniu dla zdrowia :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,

melduję się jako świeżo upieczona żonka 🙂 Teraz mój brzuch może rosnąć ile wlezie 😉 Zapraszam na poślubnego torta 😉

A, w tv straszą, że wiosna idzie 🙂

No i Wam humory dopisują... 🙂

pozdrawiam z wciąż zasypanego wrocławia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Buziaczka interes idzie marnie 😞 żadnych zysków, nie wiem jak to dalej pociągnie...mamy podobną sytuację.
Nasz czynsz to 1700,
I mi tu też Brzucholka pokazywać proszę!

Anycool idąc za twoją radę piję gorące kakałko, dopiero teraz 😞
Oj mi też marzy się szum morza, słoneczko i niezliczona ilość lodów!!!
dobranoc Moje wspaniałe Brzuszki;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, to chyba epoka lodowcowa ... 😮 Chociaż dzisiaj słyszałam, ze milowymi krokami idzie do nas wiosna 😎

ika79 Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia 🙂 szkoda, że mnie nie zprosiłaś, bo do Wrocławia mam bliziutko, to moze na tego torta chociaz wpadne?????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, to chyba epoka lodowcowa ... 😮 Chociaż dzisiaj słyszałam, ze milowymi krokami idzie do nas wiosna 😎

ika79 Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia 🙂 szkoda, że mnie nie zprosiłaś, bo do Wrocławia mam bliziutko, to moze na tego torta chociaz wpadne?????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, to chyba epoka lodowcowa ... 😮 Chociaż dzisiaj słyszałam, ze milowymi krokami idzie do nas wiosna 😎

ika79 Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia 🙂 szkoda, że mnie nie zprosiłaś, bo do Wrocławia mam bliziutko, to moze na tego torta chociaz wpadne?????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂 no u mnie też zimno ,aja niewyspana bo w nocy wstawałam kilka razy do ubikacji.Wy też tak macie że co chwilę macie uczucie pełnego pęcherza? to czasem aż boli jak się nie pójdzie do ubikacji 😞 ale na pocieszenie zrobię na obiad dzisiaj barszcz czerwony, taki z burakami 🙂 mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej słoneczka moje kochane 🙂

u mnie zima pełną gębą! masakra!

wczoraj troszkę dłużej byłam w pracy i jak wróciłam zjadłam obiadek i natychmiast do łóżka 😁 spalam i spalam i o 3 nad ranem się obudziłam z uczuciem przeziebienia - napiłam się gorącego mleka z miodem i już jest dobrze - ufffff 🙂

dziś wychodzę punkyt 15 🙂

ja wpadłam w wir zakupów chyba dopadł mnie syndrom ostatnich wypłat wydawanych "na siebie" allegro aż się zatrzęsło od moich zamówień :P kurka muszę się uspokoić bo to zaczyna być groźne. 🤪 🤪

Buziaczka gdzie ten goły brzuch?????
ika79: gratulacje!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc słodziaki:laugh: :laugh:



ika79 GRATULACJE GRATULACJE I JESZCZE OD MAKSIA GRATULACJE


ja czasem tesknie za tym okresem przed slubem z tym calym zamieszaniem i dniem slubu i wesela i wielka niecierpliwoscia jak bedzie u mnie wuszło superowo a jak u ciebie IKA79 wszystko poszło jak zaplanowałaś????

Palibulka - uwazaj bo zakupy na allegro naprawde uzalezniaja 😎 😎 😎

Sara masz racje z ta epoka lodowcowa my juz dawno chcemy WIOSNY


no własnie buziaczka dawaj tu swoj brzuszek ....:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane ciocie oto ja Maksiu jeszcze w brzuszku mamusi , ktory robi sie coraz wiekszy:laugh:


[img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0139.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny.
Ika gratuluje zamazpojscia!! Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia 😘
Anycool sliczny brzusio, moj tez rosnie jak na drozdzach 🙂
Ah ja juz od wczoraj dzwonie do lekarza i sie nie moge do niego dodzwonic ;/ normalnie juz mnie szlag trafia zeby nikt nie odbieral w pieprzonym szpitalu telefonu przez 3h wczoraj i dzisiaj od rana! jak sie wkurze to dzisiaj pojdziemy do niego bez zapowiedzi wrr a jak sie mocniej wkurze to zmienie lekarza bo niezbyt mily jest ten...
A tak to mamy sliczna pogode, wczoraj bylo tak goraco ze na ktorki rekawek szlam 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...