Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

leże i pachnę 🙂 [img size=308]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/walerian.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJA PIERDZIOCHY!!!!

JESTESM JESTEM 🙂 HEHEHE

BÓŁKA POTRZEBUJESZ POMOCY? TO DAM CI ZARAZ KOPALA W DUPALA I CI PRZEJDZIE CIULOWY HUMOR 🙂 😘 😘 😘
PROSZĘ MI SIĘ ŚMIAĆ!!! JA CHYBA NIGDY NIE ZMĄDRZEJE 😲
BUAHAHAHA

KASIA38 BARDZO ŁDNY DZIDZIUŚ 😉

A TO MÓJ BYDLACZASTY BAMBEREK!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ledwo dojechałam do domu u mnie w biurze panuje Rota wirus i musiałam wziąć taksówkę a w niej o mało nie puściłam pawia....ekstra normalnie!

troszkę mi lepiej chyba ta cholerna praca mnie tak wkurza gryyyy.

Buziaczka mordo Ty moja cóż to za ogromniasty brzuchol :P:P:P:P niceeeee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej malpeczki!!!witam w sliczny poranek ... dzis mezus zrobil mi niespodzianke i nie poszedl do pracy :laugh: :laugh: ale milo sie obudzic obok niego ok 10:00 a nie juz ucieka o 5:30

dziewczyny sliczne kociaki - ja jestem anty kociara za to Jakub je uwielbi 😎 :P

buziaczka nie ma jak twoj brzuszek - on teraz wygrywa:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie zonu piekna pogoda, 25st 🙂
Zaraz uciekamy na spacerek, pozdrawiam i wklejam kolejna fotke brzuszka z dzisiaj 🙂 [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_Copia_di_20_tyg_zmniejszacz_pl_3472.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziś nawet nieźle 🙂 cisza i spokój, pracuje sobie bo jest tylko moj jeden szef - ten najfajniejszy i najgłówniejszy i to jest zupełnie inna rozmowa, nie ma tych co dupe zawracają najbardziej 🙂

wczoraj ugotowałam pyszny żurek - mniam a dziś jest plan na sernik....kurka już się nie mogę doczekać tego zwolnienia - ale będę gotować 🤪

anycool: ja też byłam anty kociarą aż do momentu kiedy pojechałam z tatą na grzyby i w lesie znaleźliśmy kocurka malutkiego którego przygarneliśmy i tak się zaczeła moja miłość do kociaków 😉

aniołku: ładna dzidzia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki 🙂 ja z kolei dzisiaj gotuję krupnik 🙂 a pogoda taka ładna i cieplutko,że aż miło 🙂 moje maleństwo ma coraz więcej siły i czasem się aż wiercę na łóżku jak leżę aż się mąż ze mnie śmiał wczoraj:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ciężaróweczki 🙂 WIOSNA !!!!


I CHYBA JUŻ NIC WIĘCEJ NIE TRZEBA MÓWIĆ 🙂

Max hula na całego 🙂 wierci się , kręci ,i już wyraźnie go czuć pod ręką 🙂 i chyba lubi słodycze jak tylko zjem cos słodkiego zaczyna się kręcić 🙂


kolejny brzuszek w 20 tygodniu 🙂 ładny 🙂 i chyba raczej malutki 🙂przynajmniej w porównaniu z moim 🙂


wiosenne pozdrowienia dziewczynki ja sobie urządzam weekend na dolnym śląsku jadę odwiedzić teściów 🙂 życzę wam samych uśmiechów i żadnych nerwów przez weekend

I mam do was pytanie co myślicie o porodzie w znieczuleniu?
ja całkiem poważnie rozpatruję te ewentualność...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia też wybieram się na weekend na dolny śląsk, ale ja do rodziców 😁

Palibulka jak będziesz na zwolnieniu to zapraszam i pogotujesz mi smakołyki :P

malutka zazdroszczę, że czujesz maleństwo, bo ja to chyba jeszcze nie, choć staram na silę wsłuchiwać się w brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂
Miałam dzisiaj piękny sen,
śnił mi się mój Synuś 🙂 😉
Trzymałam go na rączkach miał dwa dni, tak słodko patrzył na mnie i uśmiechał się. Obudziłam w nocy męża i zaraz musiałam mu o tym śnie opowiedzieć
Hihihi ciekawe czy sen się sprawdzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...