Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie modle zeby 80 nie przekroczyc bo 70 juz mamy za sobą 😞 😁 ale co tam po ciazy z mezem na silownie, basen i bieganko 😁 damy rade to zrzucic nie ma co sie martwic na zapas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szczerze powiem, żeby oby teraz mnie jeszcze bardziej nie wywaliło brzusia, bo i tak mam już spory i ledwo w suknię się mieszczę 😁 A potem niech sobie rośnie, mój ...no powiem już mężuś, się śmieje, że będzie kawał dzieciaczka, że jak tak będzie rósł to będzie 5kg noworodkiem, oczywiście żartuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybralam falvit po konsultacji z kumpela ktora pracuje w aptece, przejrzalysmy chyba wszystkie dostepne na rynku suplementy dla koiet w ciazy i te są naszym zdaniem najwlasciwsze nie tylko z ilosci suplementow w przeliczeniu na dawki dzienne ale i na cene ktora jest swietna a jest to polski produkt... jest kilka innych o podobnym skladzie jak falvit ale sa to brytyjskie lub szweckie probuktu a o wiele drozsze 😁 😁

to tylko moje zdanie i obserwacje kazda z nas bierze co jej gin polecił i jak sie po tym czuje
ja poprzednio bralam feminatal ale nie ma w skladzie minerałów i byl za drogi wiec postanowilam wymienic gin nie miala nic przeciwko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka mi gin powiedziala ze co miesiac max 2kg 😠 😁 kurcze az mnie przezaza to , moj maz sie smieje ze nie daje rady z nim spacerowac 😎 (co uwielbiam i zawsze chodzilismy szybko a teraz ledwo sie kulam )a ja mu na to ze zamontuje mu w pasie 8kg ciezarki i niech z nimi smiga po miescie kilka godz. 😁ciekawe jak bedzie sie czul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój mężczyzna stracił w rok 25 kg i nie dopadł go efekt jojo (jestem z niego dumna, bo troche wyżeczeń go to kosztowało, ale przede wszystkim to kwiestia zmiany nawyków żywieniowych) no i teraz ścigamy się kto pierwszy dojdzie do 80kg (ja w górę on w dół) 🙂 Na całe szczęście jest duża szansa, ze to on wygra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika ale mamy dzielnych tych naszych facecikow co nie 😁 😁
moj od wrzesnia zgubil z 15kg wiec sporo w sumie nie maial nadwagi ( mozecie to zboaczyc na nk na fotkach ze slubu) nie bylo po nim tego widac ale zaparł sie ze musi miec koloryferek do konca marca wiec ma .... dieta czy cos zmienil chyba nie jada w miare tak samo jak ma ochote na lody , pizze czy kebaba to je z tym ze duzo ciwczy 6x w tyg - siłownia, biegi z cwiczeniami, basen nawet po 3 godz.
dzielny mezulek 😁 jestem z niego dumna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool, pisz, jeśli masz taką potrzebę i wenę 🙂 Będziesz miała świetną pamiątkę, a myślę ze dziecko jak dorosnie, albo jak samo bedzie oczekiwać potomstwa z przyjemnością poczyta jak to było kiedyś 🙂 Ja niestety nie mam ani czasu ani weny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka ja sobie kupilam cos takiego http://www.lideria.pl/Dziennik-twojej-ciazy-Twoje-notatki-tydzien-po-tygodniu-Glade-B-Curtis/sklep/opis?nr=22723 super sprawa , jest podzielony na tygodnie ciazy gdzie mozesz duzo pisac a przy tym sa fajne porady dla ciebie tatusia i malenstwa , pytania do lekarza jest miejsce na fotki i takie tam 😁 POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka kocham Cię za te 74kg ja mam w podobie 😁 Kasi i też będzie ze 12 na plusie 😁

no i Elwirka moja kochana jest w ciąży -- zrobiła dziś drugi test! jestem w ciezkim szoku bo jest mi bardzo bliska i bardzo wiele rzeczy w naszym życiu się nakłada ale z ciążą to już niezła akcja. Bidulinka sie stresuje bo z tatusiem jets krótko i jest 6 lat młodszy od niej czyli ma 24 lata i boi się jego reakcji - cóż zonaczymy. Powiedziała swojej mamie ale mama nie zareagowała tak jak Elwirka się tego spodziewała czyli jednym słowem zareagowała negatywnie. POżyjemy zobaczymy.

My z Franolem czujemy sie nieźle poza tym że jesteś ciężcy jak słoń - turlam się resztkami sił a nie wiem co to bedzie później. Do końca tygodnia tylko praca a potem "laba".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulka ale superowo z tatwoja psiapsiula ... 😁 😁 moj kumpel z bylej pracy tez jest od zony mlodszy 6 lat i uklada im sie swietnie , chyba Kasi mąż jest tez sporo mlodszy od niej i nic wielkiego sie nie dzieje ... ja tez mam mlodszego o 4 lata facecika i nie nazekam wrecz przeciwnie ... jest wiele takich par i maja sie swietnie wiec niech nie panikuje i mu powie ... a mama jej pewnie musi sie oswoic z mysla ze bedzie babcia 😁
ale super bedziecie obie to wszystko przezywac razem rewelacja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...