Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufcia - pięnie wyglądasz! i super że sobie podjadłaś - oj brakuje brakuje wszystkich dobrodziejstw lodówki 😉

a ja se siedze i piszę z Wami z laktatorem przy cycku i nianią przy uchu....hahahahhaah bosko!
Dziś moja mama tak uśpiła Frania że do kąpieli nie mogłyśmy go dobudzić - chyba ją wynajmę na noc 😜 😜 kurka jednak niektóre osoby mają w sobie coś takiego magicznego co działa na dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulka fajne masz otoczenie 😉 powoli dochodzisz do siebie? ale Franek jest rewelacyjny, qrcze nie mogę przestać się zachwycać 🙂 ale każdej dziecko jest świetne, Klaudię nawet widziałam na żywo i taka słodka kruszyna, o matko a ja mam obawy, ze moja będzie brzydka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa Wiojojka - niezła akcja z kocurkiem! a pamietasz jak mi Flea zwiał przed porodem....kurde może kocurki też czują nadejście zmian.... 😮 mój jak na razie grzeczniutki, bardzo ciekawy dzidzi ale boi się go, jak płacze ucieka, waruje w drzwiach w pokoju w którym Franio aktualnie przebywa - kochany kocurek - choć przyznaje szczerze że strasznie go zaniedbałam, nawet na ręce go nie mogę wziąć bo cała w sierści jestem a ze mną Franio 😞 tęsknie za przytulankami z nim, może przed prysznicem jakoś go wytarmosze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 ale z Was spiochy 😁. Ja wstałam najpierw po 6 tej bo maż wyjeżdżał do biura a poźniej kilmnęłam jeszcze do 9 tej. Mam dzisiaj znowu nastawienie pozytyw i dobry humor. Może też dlatego że (tfu tfu-może nie zachwalić powinnam) mąż podczas tych moich bolączek i fałszywych akcji spisuje się i zmienił wcześniejsze sceptyczne nastawianie 🙂 wydaje mi się że też czeka..Dzisiaj rano jeszcze komentował wypowiedź położnej z wczorajszego wieczoru, ktora doradziła że przy moich skurczach na rozwarcie szyjki najlepszy jest numerek 😁 cytuję:" zróbcie sobie numerek raz lub dwa i będzie po sprawie" 🤪 Mąż jest w szoku że to mu babka w szpitalu powiedziała a swoją deogą to chyba najlepsza i z poczuciem humoru babka ze słuzby zdrowia jaką w życiu spotkałam-była niesamowita-pogadała o swoich porodach że się mi nie dziwi bo to nigdy nie wiadomo bo czasem bez skurczy okazuje się że rozwarcie jest i po paru godzinach ma się dzidzie a czasem się męcza jak ja.
Ciepła woda na brzuchol -za radą Kasi nie pomagała dotąd więc musimy się skusić na tą lepszą przyjemność 😁 skoro pozwolono-bo wcześniej sądziłam że jak ten czop już odszedł ( a mi na pewno) to nie można 😜
Miłego dnia dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy i Mamuski 🙂
Mufcja czadowa z ciebie będzie mamuśka z łukiem 😆 🤪
...a na te naleśniki to zrobiłaś przeogromnego smaka i mnie.. 😁
Oli nasza biedna się męczy..kurcze czemu jednym pójdzie to raz dwa inne kilka dni..tygodni się męczą.. 🤔 3mam kciuki Oli oby już nie długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się podpisuję pod tym "dziwnym" samopoczuciem..
Zawsze myślałam że złe samopoczucie towarzyszy na początku ciąży..a później to zmęczenie a nie jakieś mdłości itd..ale jak widać przy końcówce też tak jest.. 🤔

A rozstępy to moje utrapienie..nie było nic do 8miesiąca..później się zaczeły pojawiać wolno..słabe..później bardziej widoczne..a teraz z dnia na dzień stają się ogromniaste bardziej widoczne i czerwone..
W łazience mam wielgachne lustro na przeciwko prysznica..i jak się myje zawsze je widzę z każdej strony i dostaje do głowy..
Po porodzie muszę znaleźć jakiś dobry środek na nie..by je skutecznie zmniejszyć..zatuszować.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny, dziękuję bardzo za komplementy, kochane moje 😘 🙂 jak uda nam się spotkać, to naleśniczki gwarantowane, a i strzelanie z łuku również, jeśli któraś będzie miała ochotę 🙂 😁 😁
ja miałam na szczęście dobrą nockę i tak mi się smacznie spało, że jak się obudziłam, to się zastanawiałam czy jeszcze jestem w ciąży... ale wystarczyło, że się przewróciłam na drugi bok i już wiedziałam, że jeszcze tak..hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczęta 🙂
A ja znowu pospałam sobie do 10:30 kurczę ostatnio tak mam zasypiam o 23:30 i śpię i śpię 🙂
OLI widzę że też masz takie bóle w pupci jak ja z tą różnicą że ja je miewam wieczorem i trwają krótko 😞
Ja też miewam zadyszki po wykonaniu nawet najłatwiejszej czynności 😞
Nie ma się co dziwić w końcu co nie co dźwigamy 🙂
A u mnie słońce świeci na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...