Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry!
My po intensywnej nocy - Franio sie strasznie denerwował podczas jedzenia ( nie wiem czemu) i nie mógł się biedny najeść wiec tak niespokojnie ale teraz śpi - pierwszy raz od jego urodzenia śpi o tej porze - normalnie od 9 do 13 był "aktywny" a ja pierwszy raz zjadłam śniadanie wcześniej niż 13! 🤪 🤪 🤪 🤪
u nas chłodniej - ufffff - idziemy dziś na długaśny spacer! hurrrrrrrrrrraaaa! w te upały nie wychodziliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
czytam tak wasze posciki kochane sierpnióweczki i widze ze wiekszosc tuż tuż... 🙂
jak ja wam zazdroszcze 🙂
i powiem wam ze tak samo te ostatnie dni były dla mnie jak wieczność byłam pewna ze na pewno przenosze i beda mi wywoływać. ni stad ni z owoad nic sie nie spodziewając , pamiętam ze jeszcze pisałam tutaj na brzuszku jak nagle dostałam skurczy także trzymajcie sie sierpniówki bo to wszystko przyjdzie tak niespowdziewanie ze ze sobie niewyobrażacie. ja pamietam dzien porodu zjadłam wielką pizze i smiałam sie z dziewczynami ze to moja "ostatnia wieczerza" a za chwile dostałam skurczy i za kilka godzin trzymałam moją córeczke w ramionach. takze cierpliwości kochane na pewno sie doczekacie przeciez to jużkilka dni a może nawet godzin 🙂 buziaczki 3majcie sie mocno i zycze szybkich bezbolesnych porodów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O choinka... przyszłam na troszkę odsapnąć, bo się zmachałam tym sprzątaniem, że hej, a tu taka cisza... Myślałam, ze sobie z kimś popiszę a tu echo. No cóż, odsapnę i idę robić leczo...
Obym odjechała na porodówkę, póki jest tak pochmurno, choć i tak ciepło. Bo w upale to koszmar rodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mam pytanko: czy jak sprzątacie lub macie jakiś wysiłek to Wasze dzidzie w brzuszkach fikają czy raczej jest cisza?? W trakcie sprzątania i po??? Bo jak ja sprzątam to cisza, a jak usiądę to daje czadu, jakby mi dziękowała, że usiadłam i odpoczywam... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam za odpowiedz 😉
ehh to nie pozostaje mi nic innego jak wytrzymać ten ból 🥴
masaż już też próbowałam i nie pomaga, myśle by wziąść może tabletke pół panadolu albo coś
bo dzis to mi cholernie dokucza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziełam właśnie pół panadolu znajoma mi poradziła
wiem mnie też ten ból budzi jak sie w nocy obracam z boku na bok 🥴
ja już prosze by jak najszybciej urodzic naszgo synka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
kornelia ja te "okresowe" bóle miałam tak,że jak odeszły mi wody to już po dojeździe do szpitala zaczęłam czuć co 1,5 minuty takie delikatne pobolewanie jak na okres,ale że u mnie akcja była szybka,to szybko się nasiliły. były chyba takie same jak na okres tylko coraz silniejsze 🙂
ja pamiętam,jak spałam i czułam mokro i myślę "znowu ten okropny śluz" a jak wstałam z łóżka to kilka litrów ze mnie wyleciało jakby ktoś wiadro wody rozlał 😁 a w nocy to troszkę mi tylko lecialo i myślałam,że to śluz,a jak się obudziłam,to wiedzialam,że coś jest nie tak bo miałam spodenki od piżamy mokre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...