Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jejku z jednej strony nie chcę słuchac i czytać o porodach, ale z drugiej strony jestem ciekawa i wszystkie te "uprzejme" po standardowym pytaniu "kiedy rodzisz????? jeszcze nei urodziłaś???" zaczynają swoje opowieści porodowe 😠 wczesniej udawało mi sie przed tym uciec, a teraz klops 😞
ale tak na prawdę chciałabym juz urodzić, bo jak widzę Wasze maleństwa to nadal nie wierzę, że tez będe mieć takie maleństwo, dzisiaj stwierdziłam, że pewnie jak tak dalej pójdzie to urodze gigancika 10 kg 😜 piszcie dziewczyny jak się czujecie i co u Was, bo to miód na serce czekających 😜 od Was o porodzie moge czytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no co Ty tak naprawdę to trwało tylko od 20:00 do 23:20 a co to jest za poród przy pierwszym porodzie 🙂 niektórzy rodzą po 15 godzin 🙂
Lekarze byli w szoku że przy tak małym rozwarciu tak szybko poszło 🙂
Lekarz stwierdził że jestem stworzona do rodzenia dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa doskonalę CIę rozumiem, co do hormonów i wygadania się-koleżanek, bo ja swoje widuję co 2 miesiące i to tylko dwie 😜
właśnie znalazłam blog i wiele fajnych tematów, napisanych trochę z żartem, ale tez sa porady co i jak z porodem i dzieckiem
http://jak-byc-mama.pl/2009/11/16/16-listopad-i-co/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa a co to za Goryle na Twoim zdjęciu?? 😁
cokolwiek działoby sie w naszym życiu,jakkolwiek ono by się ułożyło, nigdy nie będziemy pewne, czy to na pewno odpowiedni czas, dlatego wydaje mi się że takie myśli są nieuniknione. musimy sobie z nimi radzić. szkoda tylko ze czasem nie ma o tym z kim pogadać 😞
I PO TO WŁAŚNIE NASZE FORUM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi fajny ten blog, śmieszny, a mi soe ten tekst podoba:Poszłam się więc umyć, umyłam głowę, nawet włosy wyprostowałam i się ciut umalowałam, co bym ładnie wyglądała jak mnie córka zobaczy (hehe, żeby to ja wiedziała, jak będę wyglądać w trakcie i po porodzie to bym się tak nie starała)
hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten tekst też bardzo fajny.. 🙂
“Jak się czuję?”..Jak słonica w niekończącej się ciąży, która hoduje w brzuchu małego grubaska, który jak tak dalej będzie siedział w brzuchu to będzie ważył z 4 kg jak nie więcej.. 😁 😁 😁

Anochi no humor mi poprawiłaś 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem doskonale co czujecie czekając na koniec i te słowa do przekazania : to już 🙂
Mój mąż tego dnia chciał mnie wyciągnąć na przepustkę więc gdy za godzinkę zadzwoniłam że jestem na porodówce zapytał : i co teraz ? 🙂
Ale zjawił się w ciągu 15 minut i był cały czas przy mnie 🙂 nie wyobrażam sobie porodu bez Niego, jego rad, masowania krzyża, ciepłych słów, powiadamiania że już widać główkę i że ma włoski .....
To coś niesamowitego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...