Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie zero krwi, mi z miesiąc temu malutki fragmencik odszedl też bezbarwny, więc jakoś nie panikuję, bo mam wrażenie, że to jeszcze nei ten czas 🙂
Kornelia masz mój numer tel? tak na wszelki wypadek, bo na razie mam spisane telefony albo do mamusiek albo do dziewczyn co sa w spzitalach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja jestem już spowrotem.. 🤔
bóli brak więc porodu też..wody dalej lecą..już kończy mi się paczka podpasek poporodowych..ale co tam..trzeba czekać..dowiedziałam się dziś że nie 24godziny a 48godzin można czekać po odejściu wód... 😮 no i dostałam skierowanie na wywołanie ale nie na poniedziałek jak mówiono tylko na wtorek..także jak nic nie ruszy to we wtorek wywołują..(a od soboty odeszły mi wody:blink 🙂 powiem krótko..paranojaaa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ KOBITKI

Wiojojka czuje sie dobrze tylko niestety klasycznie krocze dokucza, urodziła Wojtusia o 22.45, bidulka sama siedzi całymi dniami bo w jej szpitalu odwiedziny trwają tylko 3h 🤢 🤢 🤢

A my cały dzień na działeczce spędziliśmy = Franio był "aktywny"od 8 rano do 17 - zmęczył nawet moją mamę 🙂 a teraz śpi - oby jak najdłużej 😉 Porobiły mi się zastoje w piersi - matko jaki to ból - mama mi masowała pierś to wrzeszczałam jak przy porodzie! ja pierdziele jaki hardcore - mam tyle pokarmu że Franio nie wypija wszystkiego, ściągam w nocy bo mnie budzi ból - masakra! kurde jak nie za mało to za dużo - ech te piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Dziewczęta !!!
Zapewne już smacznie śpicie a ja właśnie mam wolną chwilkę przed przebudzeniem na karmienie 🙂

GRATULACJE DLA WIOJOJKI I SABCI !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nareszcie się dziewczyny doczekały 🙂
A te co czekają też już niedługo dołączą do szczęśliwych Mam 🙂
Ja nadal trzymam za Was kciuki 🙂
U nas ok jutro mamy pierwszą wizytę u lekarza 🙂
Szwy już prawie nie bolą tylko siadanie jeszcze nie jest komfortowe 🙂
Ale spacerujemy codziennie i cieszymy się sobą 🙂
Pozdrawiamy cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...