Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli to moze spojrz na zegarek czy sa one regularnbe czy powtarzaja sie co jakis okrelsony czas . . . . bo wydaje mi sie,ze jestes juz blisko porodu 🙂 czego ci z calego serduszka zycze
Ja swojego synusia przenosilam o 6 dni i wiem cl to znaczy oczekiwanie i wyczekiwanie na jakiekolwiek objawy zblizajacego sie porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Geisha ma racje zjedz sobie cos bardzo niedozwolego w ciazy !!!!!!! wiem,ze to dziwnie brzmi mi tez tak laski pisaly, a ja je nie bardzo sluchalam 😜 teraz oddalabym wiele za kawalek pizzy np 😜 🙂

choc tak na prawde dla synusia wszystko wiec wyzeczenia rowniez 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wierze, ze już nie mozesz się doczekac bo czrekanie jest nagorsze nie bede pisala zebys byla cierpliwa bo musi to kiedys nastapic . . . . . .
tylko uciekaj cos sobei ugotowac dobrego i zjedz poki co mozesz zajmie ci to troszke czasu i dzieki temu bedziesz blizej wyxczekiwanego porodu i po raz ostatni zerknij do torby spzitalnej czy masz wszytsko . . . tel sprawdz czy naladowany :P hehe 😉 to tyle moich "madrych" rad 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta 🙂
LOLI życzę powodzenia i jak najmniej bolesnego porodu, obyś mogła cieszyć się już tuląc swoją córcię 🙂
MUFKA mój Jerzyk też najczęściej odwraca główkę w prawą stronę ale staram się ją odwracać w miarę możliwości 🙂
Mój mąż też codziennie powtarza że ma na mnie wielką ochotę ale ja nie czuję się jeszcze gotowa na zbliżenie, więc pozostaje Nam inna forma pieszczot 🙂
Dzisiejsza noc była okropna bo w blokach nie grzeją i zimno brrr a tu Jerzyk budzi się co 1,5 godzinki i trzeba wstać Go nakarmić 😞
Ach lato lato dlaczego tak szybko odeszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kto chce! kto chce!, mleko z jędrnej piersi! 🙃 mam go tyle że nie wiem co z nim robić, wkładam sobie pieluchy tetrowe do stanika a one są mokre po godzinie, Wojtuś zjada z obu piersi naraz a mleka dalej pełno, jazda na maksa, niech to się w końcu unormuje 😮
Wojtek upodobał sobie moje cycki i najchętniej ssał by je bez końca, a ja nie chce na to pozwalać, chciałabym żeby się najadł i już, a nie że wisi mi na cycku. smoczek nie bardzo mu się uśmiecha, no nic będziemy walczyć dalej, choć ciężko mi bo mięknę jak on tak rozpacza 😞
Kaśka dawaj tu jakąś radę na to! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka moja Klaudia jest starsza od Twojego Wojtusia a robi to samo, z tym że do smoczka zaczyna się powoli przekonywać...ja moje mleko ściągam i po prostu wylewam, mała nie chce mi pić go z butelki 😞 tylko cycek i cycek i wisi mi tak cały dzień aż pewnie po jakimś czasie moje cycki będą się za mną ciągnęły po ziemi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia po karmieniu jak jej się upodoba zasypianie od razu to przerabia sobie sutka na smoczek,a ja jej go się staram jakoś wyciągać i zastępować smoczkiem bo jak się nauczy na zasypianie przy ssaniu smoczka i to będzie jedyny sposób na jej uspanie to nie widzę tego za np. dwa lata 😮 a mała jak poczuje wyciąganie cyca z buzi to beeeeeeeeeeeeek 😞 😞 😞
a jak nie bek to łapki do buzi i ja jej wtedy na siłę smoczka,wiem jestem bezlitosna,ale dzięki temu już czasem zostawia go w buzi i nie wypluwa... a jestem na to wrażliwa,bo jak byłam mała to nie miałam smoczka...no i ciągle kciuk w buzi...nawet jak już chodziłam do szkoły to został mi taki nawyk i ... obgryzanie paznokci ☺️ dlatego ja rękami i nogami się zapieram,żeby mała zamiast łapek w buzi miała smoczka,bo boję się,że przywyknie tak jak ja kiedyś ☺️ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem przeciwniczką SMOKA 🙂 i moje maleństwo radzi sobie bez niego. Cyca ciągnie a jak widzę że przestaje to Go budzę albo powolutku wyciągam sutek i mały śpi słodko 🙂
Słyszałam też że jak się karmi piersią i podaje smoka to maleństwo może przestać ssać pierś bo ze smoka jest ssać łatwiej i dzidzia przechodzi na butlę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka i Malutka, zazdroszczę Wam takich ilości pokarmu, bo u mnie to jest dosyć mizernie, choć piję wciąż herbatki na laktację, piwo karmi, ogólnie 3 litry płynów dziennie plus jeszcze odciągam pokarm między karmieniami, by pobudzić to mleczko, a tu taka cienizna wciąż... 🤢
ale walcze, może za parę dni mlekodajnia mi ruszy.
Co do smoczka, to my podajemy, bo mała pije i tak z butli, cycek chwyta tylko przez nakładkę silikonową (co mnie też wkurza 🤢 ale ona inaczej ona nie chce i wrzeszczy), więc nawet położna nam powiedziała, że smoczek bez skrupułów możemy podawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Kasiu dziekuje Ci 🙂
przedwczoraj Marcin kąpał sie z Wojtusiem, nalalismy wody do wanny, temperatura wody odpowiednia dla Wojtusia, marcin polozył go sobie na klatce piersiowej i polewał go woda, mały był w siódmym niebie, za chwile marcin mówi "patrz co on robi!", a wojtus odszukał sobie cycka tatusia i go ssie! 🤪
tylko ze marcina sutki w porównaniu z moimi teraz sa mikroskopijne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...