Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i pogoda się zepsuła 😞
Na szczęście zdążyliśmy i byliśmy dziś na spacerku 🙂 odwiedziłam swoje przedszkole 🙂 dzieci były zachwycone Jerzykiem 🙂 mam nadzieję że niczego nie załapaliśmy 🙂
Ja też szczepię podstawowymi szczepieniami i następne mamy 16-tego 😞
Pozdrawiamy cieplutko i przesyłamy odrobinę słońca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😁
mi zawsze kupują ciuszki dla małej... tyle tego ma ze łooojjjjjjjj

przeprowadziłam sie na wioche...

Mirabelka ma swoje łożeczko wielkie (u mamu była kołyska) rozkłąda sie 🙂) super. pierwsza noc była dość spokojna
NO I TO TA TYLE Z PLUSÓW

brak internetyu (teraz jestem u mamcika mojego)
tv programów 3szt 😁 tvp1 tvp2 i polsat 🙂) 🙂) 🙂) mega
ciągle sprzatam po remontach robie pranie
i klne na czym świat stoi ....

zeby tylko wyniki mojego dziecka były dobre bo jak nie to głową o ściane
już mnie męczy to cotygodniowe pobieranie moczu i krewki maleństwu 😞
ale walczymy dzielnie. lekarstwa też łyka coraz chętniej....

pozdrawiamy i mam nadzieje to miłego i szybkiego!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂
własnie zabieram się do składania łóżeczka, kołyska idzie w odstawkę, bo Wojtus już tak się wierci że wczoraj uderzył sie główką w deskę 😞 kołyska jest długa ale niezbyt szeroka,od razu pognałam do siostry po łóżeczko, będzie w nim miał dużo miejsca i wygody. w ogóle czy wasze dzieci tez tak szybko rosną, bo nie wiem czy mi się wydaje, czy rzeczywiście już z Wojtuśka taki duży chłop 😜 widzę jak rośnie po ubrankach.
Chce się z wami podzielić moja radością - mam nadzieję, że nie zapeszę. mój synek śpi od 20:00 do 2:30 a później od 3:00 do 7:00. gdyby tak juz zostało byłabym szczęśliwa! 😆
i w ogóle mam straszny problem z nogami 😞, strasznie mnie bolą na wysokości kostek,pije magnez, wapno, smaruję maścią fastum ,ale nie pomaga póki co, najbardziej bolą kiedy odpoczywają, co przychodzi mi do głowy, że to może od tego że tyle spaceruje i mam ciężkie kozaki.... i nadgarstki mnie bolą i strzelają, to pewnie od noszenia,..
a Wojtuś jest cudny śmieszek mój kochany 🙂
acha Wojtusiowi strzelaja kostki czy ktoremuś z Waszych dzieciątek też? ponoć to nic złego... Mamusie ściągacie skórkę z sisiorków waszych chłopczyków? ja robie to po kąpieli, ale slyszalam juz tyle zdań na ten temat że juz nie wiem czy ściągac czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam,
Wiojojka, też mnie czasem bolą stawy, ale nie wiem od czego to może być. Łucji raz słyszałam, że strzeliła kostka 🙂 Super, że Wojtuś Ci tak pięknie śpi, nasza bestyjka ostatnio znów częściej się budzi w nocy, heh... ale za to zaczęła znów ładnie pić z piersi, bez żadnych krzyków i awantur - ciekawe jak długo.. Taka mała, a już ma swoje kaprysy 😉 😁 😎

od dziś postanowiłam sobie ćwiczyć wreszcie brzuszki, bo nie mogę już patrzeć na ten mój flaczek, ale ciężko mi szło, kondycha zerowa, jedynie nogi mam sprawne od pomykania na spacerkach 😉 bo moje miasto jest położone na wzgórzach, więc dosyć dużo muszę łazić z górki i pod górkę...

Aniusia, życzę by Mirabelka była już zdrowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Słoneczka 🙂
Kurczę ja już się dwa tygodnie zbieram żeby zacząć brzuszki i coś mi nie wychodzi 😞 a na brzuchol patrzeć nie mogę 😞
Wiojojko ja nie ściągam siusiorka bo czytałam że narazie nie można tego robić maleństwu gdyż można go uszkodzić 🙂
pozdrawiamy cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 😜 ja masowałam i miałam ałła boli też w nocy ale akurat się Kamilek przebudził i "ściągał" bo ściągarki nawet nie mam a wczoraj eksperymentowałam z mlekiem modyfikowanym znaczy zamiast karmienie o 23.30 cycem to chciałam zobaczyc czy pospi dłużej i wypił butlę a teraz załuję bo dłuzej nie sypia a u mnie się zastój od razu zaczął robić. Stwierdziłam że przetrwam te pobudki nocne jeszcze jakiś czas a nuż się sam przestanie budzić więcej niż raz... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam ciocie! Wyrosły i uszy"!! 😲 😲 😲
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/c376a7cd/kamiś kopia for ucha.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/c376a7cd.jpg[/IMG][/URL]

.......Laski czy Wasze pociechy też tak wrzeszczą za każdym razem przed wyjściem z powodu wkładania czapki?? Ja już przetestowałam kilka czap i rózne podstepne metody ubierania i prawie zawsze jest awantura aż zasypia zmęczony płaczem już na spacerze 🤢

"Mama zmusza mnie do noszenia czapy" 😠 😠
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/f4de5ec2/kamiś kopia czapa.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/f4de5ec2.jpg[/IMG][/URL]
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha a wczoraj miałam okazję zmierzyc naszego małego wielkoludka 😁 i ma już 67 cm!!! 😲 a jeszcze kilka dni temu wciskałam mu spiochy na 62 cm!! 🤢 No teraz mama zasuwa na zakupy spiochów na 74 cm bo tych na 68 cm mamy tylko 3 sztuki no bo do tej pory nie sadziłam że on taaaaaki długi już...4 tygodnie temu na szczepieniu mierzył 60 cm!!!!!!!!!!! 😲 🤪 🤪 🤪

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/e7b8517e/kamiś kopia forum.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/e7b8517e.jpg[/IMG][/URL]
"Duzy jestem facet" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha..my jexdzimy na Atlantis na osiedlu batorego zazwyczaj


eeeee tu tez fajnie 😁 😁 Dzieci do lat 3 korzystają z pływalni bezpłatnie w specjalnych pieluchomajtkach dostępnych w kasie pływalni.
Cena za 1 szt. pieluchomajtek 4 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane 🙂
Jerzyk też się złości jak mu czapkę zakładam 😞 i zazwyczaj ubieram go na raty : najpierw spodnie 🙂 potem bluza 🙂 i czapka 😞 i na koniec wkładamy do kombinezonu 🙂 i śpi 🙂

A powiedzcie czy Wasze maleństwa nadal odkręcają główkę w jedną stronę ??? Ja z tym walczę żeby się wyrównała ale Jerzyk się denerwuje i płacze jak mu ją odkręcam 😞

POZDRAWIAMY 🙂 u Was też taka paskudna pogoda ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franio też nie lubi czapy ale jakoś się tak nauczyłam jednym ruchem mu ją wkłądać plotąc przy tym do niego trzy po trzy że jakoś odwracam jego uwage i nawet się udaję 😉

ciekawe z tymi siusiakami - weź bądź mądra....a potem nie daj Boże krzywdę zrobisz i co? lekaraz obwinisz? masakra....

u nas maskara pogodowa - wiatr i deszcz ale na maksa ciepło...może mi sie uda wyjść wczoraj Franio jezdził po balkonie i nawet usnął na godzinke a lało jak nie wiem - może to go uśpiło i wilgoć ;D

na basenik też się wybieramy - ciekawe jak bedzie -Franio uwielbia pływanko w wannie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Ja dalej walczę z zapaleniem ucha..;/
Rośnie mi mała gaduła..wydobywa z siebie przeróżne dźwięki..i uwielbia jak mama z nim rozmawia..ehh jakie to fajne.. 😉
Pisałyście o podnoszeniu pupy czy robieniu mostka..mój maluch od jakiegoś czasu unosi troszkę pupcię do góry..no i złapany za rączki próbuje się podnosić..No i ostatnimi czasy nie lubi leżeć na brzuszku....chwilę poleży i się złości..
Wjojojka co do siusiaczka ja też słyszałam tyle wersji..Jedne że nie wolno jeszcze..a drugie że jak nie będziemy ściągać to może się tam wszytko zrosnąć i kiedy maluch będzie miał rok to czeka go zabieg..także sama nie wiem..Ale my ściągamy podczas kąpieli..delikatnie..
Oli słodki Kamilek i widzę że "Kubuś Puchatek i Przyjaciele" króluje..my też mamy kilka rzeczy..słodkie są takie ubranka.. 😉
A czapka to chyba zmora większości dzieciątek..mój też nie lubi..
Anycool co do basenu to ja i Anochi pisałyśmy że chcemy zabierać dzieciaczki na basen..Zastanawiam się kiedy będzie odpowiednia pora..Myślę że jak maluch będzie trzymał sam dobrze główkę i będzie trochę większy..
Jak się wybierzecie na basen dajcie znać jak było.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej Klaudii już prawie nie trzymam główki bo trzyma sama,prędzej jak trzymam to z przyzwyczajenia 🤪
Anochi jak pójdziesz na basen z Alą to daj znać,bo ja też się zastanawiałam nad tym ostatnio ale u nas jest jeden basen w odległości 5 10km ale to taki basen,który nie wiem czy jest przystosowany do takich małych dzieci (chodzi mi o ilość chloru itd o czym kiedyś czytałam)
a wydaje mi się,że w Bielsku jest większy wybór,może masz sprawdzony basen,bo ja na basen chodzę raz na ruski rok więc nawet nie wiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...