Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Kochane! u Was tez taka słoneczna pogoda? 🙂 mam nadzieję że tak! 🙂
idziemy dzisiaj na imprezę Haloween 🙂razem z Wojtusiem 😉mam nadzieję że grzecznie będzie spał w pokoju obok, obiecał mi to 😉
Dziewczyny napiszcie mi ile Wasze dzieciorki wypijają teraz mleka z butli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejA CIOTECZKI,

Wiojojka ale zazdroszcze tej imprezy!!!! kurde ja mam mleko pomrozone a nawet nie mam go jak wykorzystac - chyba za tydzien pojde w tango!!!!!n a Stary niech siedzy z synem bo ostatnio coś sie miga 😠 😠 😠 😠

Anycool ja tez nie zauważyłam u Frania takich dolegliwości - łapki ma mokre bo ciągle są w buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka mój się od zajmowania dzieckiem miga 24h na dobę,przychodzi wieczorem,siada na kompa i idzie spać,dziecko może płakać i nic,jak mu wcisnę na siłę,żeby się zajął to po kilku minutach zanosi swojej matce... żal mi bo to jego dziecko,on niby tak kocha Klaudię a czasem mam wrażenie jakby go nie obchodziła i wszystko na siłę... nie chce smęcić,ale ostatnio mu wykrzyczałam przy jego mamie,że już nie mogę na niego patrzeć i nie musimy być razem na siłę skoro mu się już wszystko nudzi...
wystarczy,że ja jak widzę uśmiech małej to bym mogła ze szczęścia na uszach chodzić 🙃 🙃 🙃 🙃
mimo,że czasem nerwy mogą puścić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
Woijojka moja mała 120 max co 4-3godz ale czasem zje tylko 100 albo i 60... jak jej sie widzi 🙂
Anycool nie zauwazylam zeby jej sie pociły raczej ma mokre jak u Palibulki od ciamciania w buzi 🙂 a jak tam z dziadkiem dzisiaj?

Moja Zuzanna uwielbia rozmawiac (to ma chyba po matce gadule) przez telefon w domu rozmawia do wszystkiego 😜 😜 a najbardziej kocha lampe na suficie cieszy sie do niej wiecznie i biegnie do niej zagaduje...i tak potrafi godzinami 😜 Wasze dzieciaczki tez tak szukaja "nowych znajomosci"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia Klaudii do pełni szczęścia też wystarczą lampy na suficie albo półka nad łóżkiem 😁 😁
teraz mi leży na kolanach i udaje,że płacze 😁 udaje bo jak jej coś powiem to całą swoją zaślinioną buzią się uśmiecha i opowiada coć a jak popatrze na kompa to znów płacz i tak w kółko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu już ładne słoneczko więc jestesmy po spacerku. Kamis wybudził się 2 razy i marudził a teraz spi przy otwartym oknie w domku. Boje sie tylko cały czas bo sasiad terroryzuje nas od wczoraj wierceniem(jeszcze nie wiem czy z boku sasiad czy jakis z góry 😠 ) a Kamiś dostaje spazmów po takiej pobudce no ale cóż nie mam gdzie zwiać a na spacerze cały dzien nie będę-nie ta po roku 🤨
Kamilkowi też czasem się pocą raczki jak "biega" razem z misiami na karuzeli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 MIESIĄCE DZIEWCZYNKI !!!! ALE ZLECIAŁO JA PIERNICZE !!! A ZOBACZCIE ILE TO JUŻ MIESIECY SIE ZNAMY ???......................A ILE PRZED NAMI ???

ALE MNIE WZIĘŁO NA WYWODY 🙂


JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZONKA .................CYCKI W GÓRĘ MAMUSKI ALLELUJA I DO PRZODU 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...