Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jest "pożyteczna" i w sumie wiele jej zawdzieczamy...(pracuje jako pomocnik krawcowej w naszym salonie) problem w tym ze po pewnym czasie czuje sie za bardzo członkiem rodziny wypowiadajac sie na tematy które dotycza tylko mojej rodziny czyli meza i dzieci....wtedy mnie trafia bo w koncu nie z nią slub brałam 😠 i nie trawie komentarzy co mi jest potrzebne wg niej w danej chwili a co nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój synuś-cycuś śpi twardo na rączkach w pozycji "jakiejkolwiek" a po odłozeniu budzi sie z krzykiem. wczoraj bylismy w salonie-w pracy to nie spał wogóle-mógł w wózku, zauwazyłam ze źle znosi wyjazdy w sensie ze jest rozdrazniony i nie umie usnac u "obcych" dopiero w domu-po powrocie wraca do normy i przestaje grymasic ale musi odreagowac przytulaniem. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczkaa mój synek -dla mnie skarb, wyczekany i wymarzony-był jeszcze tydzien przed porodem "niczym" bo sie tesciowa wyraziła "jeszcze nic nie ma" w odpowiedzi na ewentualna pomoc finansowa w zakupie wózka....a teraz "mój mężczyzna","moje słonko, mój chłopczyk" i tez nie lubie jak sie nim tesciowa zajmuje dlatego ma to ograniczone do minimum i ostro stawiam swojw warunki co do postepowania z moim dzieckim gdy ona sie chce nim zająć. Przez pierwszy miesiac walczyłam o utrzymanie karmienia piersia bez dokarmiania sztucznym mlekiem i miała przeciw sobie tesciowa i nabuntowanego przez nia swojego meza-JA WYGRAŁAM 😁 ale co przezyłam-to moje 😠 😠 😠 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a apropo mat edukacyjnych my też mamy skromną wersję ale wystarczającą 🙂

na pleckach 🙂
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/7752217f/kamis mata.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/7752217f.jpg[/IMG][/URL]
czasem na brzuszku 😁
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/f455ffba/kamiś brzuszek mata.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/f455ffba.jpg[/IMG][/URL]

a tu po kąpieli 😁 taki jestem okrąglutki 🤪
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/58b9b144/kamis po kapieli.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/58b9b144.jpg[/IMG][/URL]
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczkaa komentarz tesciowej dotyczył lezaczka który chce kupic bo bedzie mi łatwiej cos w kuchni zrobic-maly bedzie mnie widział ...a ona "a po co-zaraz przeciez z tego wyrosnie'" ...no myslałam ze ja walnę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja potwierdzam leżaczek super sprawa ułatwia życie. Buziaczka i Oli ale macie wstrętne tesciowe, ja bym rozerwała na strzępy, co prawda moja tez wrzuca swoje trzy grosze ale przyjmuję to ze spokojem bo rzadko sie widujemy, ostatnio zapowiedziała mi ze karmić piersią MUSZE do 6 miesiąca, ja mam za przeproszeniem gdzieś to co ona mi karze, jak przestanę karmić to powiem jej po prostu ze mleko mi zanikło i już, nie będę się przed nikim tłumaczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIOJOJKA NAWET NIE WIESZ JAKIE WOJNY ROBIŁAM PAWŁOWI .. NAWET ZACZEŁAM GO BIĆ 🤨 WSTYD SIE PRZYZNAC ALE CÓZ.... JAK NERWY BYŁY SILNIEJSZE.
CO DO MLEKA TO GADAŁA I GADAŁA ZE MAM CYCKIEM KARMIC O KONIEC. TAK MI WPAJAŁA DO ŁBA ZE AZ GŁUPIAŁAM I TYLKO PŁAKAŁAM... NOI CO? MLEKO ZNIKŁO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdaje sie że to już tak jest - złote rady mam i teściowych....moi teście są super, na początku troszkę miałam żal że myśleli że kolka franka to wina mojego mleka itd ale ogólnie już jest super - oni mają w drugą stronę - jakby mogli to by kupili Franiowi cały świat zresztą tyczy sie to i mnie i Remka - on jest jeden, nie ma u niego w rodzinie innych "dzieci" więc wszyscy od urodzenia mu nieba uchylają - teraz jest to samo z Franiem. Czasem boje się tego co to będzie jak Franio będzie starszy i będzie miał co chciał - żeby mi go nie zepsuli - wiecie o co cho.
Ostatnio moi teściowie powiedzieli mi tak: wy się o nic nie martwcie, wy macie się tylko kochać 🙂

za to moja mama coś mi ostatnio działa na nerwy choć jest cudowna i niezastąpiona ale mam wrażenie że czasem konkuruje ze mną o względy Frania, wali teksty że mało sie uśmiecha chociaż do mnie śmieje się cały czas , coś mi tak nabąkneła ostatnio że nie radziłam sobie za dobrze jako mama....dziwne - nawet jeżeli tak było to mama chyba nie musi mi o tym mówić nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!
wkurza mnie to ze pali i w calej chacie smierdzi, juz nie wiem jak mam mu mowic, i docinkami i polubownie z humorem i nic ... chyba powiem mu wprost ze smierdzi i truje nas wszystkich... a jak powie jak mi sie nie podoba to niech sie wyprowadzie to sie kurwa wyprowadze...zdrowie malego jest najwazniejsze...do tego maly ma lozeczko w pokoju z balkonem jak tylko maly usypia zaczyna sie krecicczegos szuka, wylazi co chwile na balkon, sprawdz temperature po cholere i maly sypia po 20-30 min 😠 😠 a i nic po swojemu nie mozemy zrobic bo do wszystkiego sie wtraca a po co a dlaczego ze to nie potrzebne itd
a na dodatek dzis winda nawalila i zostal w niej z malym miedzy pietrami myslalam ze mi serce wyskoczy....

na szcescie tesciow tez mam super i dogadujemy sie 🤪 ale z dziadkiem ni ...

oli napisz mi eske z twoim nr tel ja ci swoj dalam ale nie wzielam twojego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej...mnie też trafia jak teściowa bierze mała... najlepsze było to-nauczylam sobie Klaudię tak,żeby ciągle jej nie nosić-zabawy,usypianie,karmienie na łóżku, na wesele jak szliśmy to została z teściową-efekt? - od tego czasu tylko na ręce a jak się ją położy to wrzask...i wychodzi na to,że musiała ją cały czas nosić...ta co jak widzi dziecko u mnie na rękach to ciągle tylko "noś noś to potem zobaczysz" brak słów 🥴
ja dzisiaj jestem delikatnie mówiąc wściekła-mężuś ma czas dla wszystkich tylko nie dla mnie, nawet jak jechał obok sklepu to mi nie kupił śmietany,więc sama musiałam jechać, Klaudia marudna a jak mi zasnęła to Łukasz obudził,potem to samo jego siostra...oni mają dziwny styl mówienia-prawie krzycząc...no i pytam mojego na którą obiad i on,że obojętne,to ja na to,żeby nie było jak zrobie,że nie jest głodny,więc jak zrobiłam to powiedział,że nie je bo za ciepłe...no jak stałam tak myślałam,że obiad wyrzucę przez okno i niech sobie pizze zamówi...no a potem jego ojciec-sam nie zrobi nic,a Łukasza tylko krytykuje ( a tego,że Łukasz wszystko koło domu robi to nie widzi) i zaczęły się jego teksty typu "do wiosny tylko a potem tu nie będziecie mieszkać i macie sobie szukać mieszkania" no kurwa dom wariatów...
sorry za to,ale dzisiaj to jakiś taki dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułcia po mnie Łukasz też jeździł,jak mała miała kolki że dosłownie zacytuję - "nawpieprzasz się byle czego a potem mała beczy" ... ja na to,że przecież musze coś jeść oprócz chleba a potem w ddtvn było,że kolki przeważnie nie są spowodowane tym co się zje bo po modyfikowanym też są kolki tylko zależy od organizmów i miałam spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi teściowie też nic Klaudii nie kupili...dosłownie nawet grzechotki czy śpioszków...nic...
a moja mama mimo,że jest sama i ma dom do utrzymania,pełno opłat i często jej nie starcza do kolejnej wyplaty to co chwilę coś małej kupuje...aż ja jej mówię,że nie trzeba bo wiem jak krucho z kasą u niej i mi głupio,ale ona się upiera...najmniejsza stawka krajowa,zapłaci prąd,rachunki,jedzenie,dojazdy do pracy i zawsze trzeba kupić coś koło domu lub do domu (jakiś remont czy coś) i debet 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity..
padam..tak się fatalnie czuję..łamie mnie w kościach jak cholera..:/
Mieliśmy dziś szczepienie..2 kłucia w nóżki..niezbyt przyjemne..o mały włos się nie poryczałam razem z moim bąbelkiem.. 😞
mój synek to prawdziwy grubasek.. 🙂 ma uwagaa 6905kg.. nie wiem jak ja go tak utuczyłam na piersi.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa życzę jak najszybszego powrotu do zdrówka 🙂 nienawidze chorować 😠
dziewczyny współczuje Wam teściowych 😞 ja to mam problem z głowy, bo mnie teściowa nie chce znać 😜 moi rodzice szaleją za mała, ale czasami też słyszę delikatne komentarze, ostatnio uparła się, że mała jest za blada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja teściowa okradała nas... dom jednorodzinny mieszkałam z Kamilem i jego mama na dole... wspólna kuchnia... i jadła to co kupowałam,.... (nie załuje, ale...) rozwalała mi rzeczy w szafie a mojego kamila jak nigdy wczesniej, prasowała i składała kolorami... kiedy przyjechała do dziecka juz po moim wyjsciu ze szpitala przyniosła małej czekolade, kg cukru i 20zł ... nagadała ze ile to ona nie kupowała....teraz przeprowadzamy sie do niej... ona na dole na ja górze... niby ok osobne wejście osobna kuchnia łazienka, ale tak kobiety nie trawie... przy obcych w dupe bez mydła by weszła .... fałsz wypływa z ust nosa uszu/.... któraś z was wspomniała ze już biła swojego faceta przez kłótnie i takie tam... ja mam to samo... dziś z nerwów małej butelką w niego rzuciłam...
bo nam to już w ogóle dalej niż bliżej do siebie... ;(

ale córke mam wspaniałą.!!!
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...