Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witank
dzisiaj dziewczyny wyjątkowo się rozgadałyście 😁
ja jestem u rodziców, pierwszy az sama wybrałam się z małą na tak dlługą trasę-prawie 300 km, najlepsze jak na parkingu na autostradzie stanęłam z boczku by małą nakarmić a za chwilę na około 10 aut, jakieś dzieciaki się kręciły i wszyscy zaglądali mi do auta, a ja cyckiem świecę 😎
widzę, że zaczynacie myślec o pokarmach, ja na razie tylko na piersi, więc dopiero o jedzonku pomyślę w lutym - chyba, że się coś zmieni 😉
Malutka mebluj 😁 aż przyjadę obejrzeć, to sztuka wcisnąć jeszcze łóżeczko, bo u Was tak mało miejsca 😉
Maxiu dużo zdrówka i uśmiechów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo kobitki, wow ale się rozgadałyście.
Maksymalne całuski dla solenizanta Maksa od Cioci Mufki i Łusi
my dziś cały dzień biegałyśmy po sklepach, a grzeczna Łusia przespała cały shopping 😁
a teraz właśnie sobie odciągałam z piersi mleczko i udało mi się odciągnąć 240 ml - to mój rekord!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Niebrzuszki

mnie połamało po całości chyba kręgosłup mi siada dziś rano ledwie zwlokłam sie z łóżka 😞((

Maxiu spał od 22 do 5.30 snem nieprzerwanym 🙂 🙂 Lucynko Buziaczka wprowadziłam na nocne karmienie kaszkę ryżową bananową mały zasnął snem sprawiedliwego i nie było żadnych perturbacji w nocy z tego tytułu 🙂 🙂 jesli dalej bedzie ok to nocki bedziemy mieć przespane nieprzerwanie na karmienie 🙂 🙂

Banan i jabłuszko smakuja bardzo 🙂 🙂 odrobinka na łyzeczce a oblizywanko z 10 minut było 🙂 🙂 i po jabłuszku piekna kupka 🙂 🙂 zadnych wysypek więc chyba jest ok 🙂 🙂

u nas piekna pogoda Maxiu na spacerku z tatusiem wiec ja mam okazję w koncu zadbac o siebie 🙂 nareszcie wyglądam jak kobieta a nie mietła 🙂 🙂

miłego dzionka kobitki i JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY ZA ŻYCZONKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Nadrabiam zaległości, bo od kilku dni nie włączałam komputera. Mój Dominik pięknie przesypia noce, ale coś za coś w dzień nie śpi prawie w ogóle , jelśli nie liczyć dwóch trzech 10 minutowych drzemek 😞 W związku z tym nie mam na nic czasu, bo mój Mały potrzebuje non stop uwagi. Poza tym wszystko w porządku, tylko że tak jak pisała przed chwilą Kasia są dni, że też wyglądam jak mietła ( i te dni są coraz cześciej 😞 ) W zeszłą niedziele mieliśmy chrzciny, wszystko udało się super 🙂 I mamy już z głowy 🙂
Anochi a jak u Ciebie chrzciny?? Bo wiem, że miaąłyśmy w tym samym czasie 😉

Buziaki dla Waszych słodziaków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam i co słychać pytam 🙂
Dziś taki piękny dzionek że my z Jerzykiem 4 godzinki z przerwą na karmienie po dworze spacerowaliśmy 🙂
Cieszymy się naszym słoneczkiem bo już niedługo będzie za wysoko by ogrzewać tak pięknie jak dziś 😞
U Nas wszystko dobrze nie mamy problemów ..... 🙂 tzn. jeden mama się nie wysypia za bardzo 😞 mimo że synek budzi się co 3-4 godzinki 🙂
POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY MIŁEGO WIECZORKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski
my po udanej imprezie Halowenowej 🙂
moje złote dziecko pozwoliło mamie dobrze się bawić! Wojtuś spał w pokoju obok. hałas, muza, śmiechy, tańce zwierzęce, nic mu nie przeszkadzało,
postawiłam na środku stołu elektryczną niańkę, wszyscyśmy obecni kontrolowali czy aby dzidziuś się nie obudził . jak zasnął o 20:30 tak obudził się o 1:00 muza ucichła, Wojtuś dostał mleczko i dalej w kimono do 4:00, jaka ja dumna z mego syna byłam 🤪 a nastawiałam się raczej na to, że pewnie szybko wrócimy do domu, bo niuniek nie będzie chciał spać w nie swoim domku itd. moje obawy na szczęście się nie sprawdziły,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. Wiem, że jakiś czas o tym pisałyście, ale proszę przypomnijcie mi czym smarować główkę dzieciaczkowi jak zaczyna się robić ciemieniuszka? I czy to szybko schodzi?? Robiłam oliwką ale nie pomogło, a to dopiero wczoraj zaczęło wychodzić, tak malutko, ale chciałabym zwalczyć, by nie zrobiło się więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułka- zazdroszczę 😎 Mój synuś ostatnio sypia coraz gorzej 😞 wczorajsza noc była koszmarna...budził sie co godzinę, płakał, był niespokojny, pojękiwał skończyło się na tym że spał z nami w łóżku przy piersi 😞 mam nadzieje, że dziś będzie lepiej...w dzień ładnie spał ->jeden dłuższy sen na spacerze i potem 20minutówki 🙂 przeciągnęliśmy go do 19.00 😉(20.00 starego czasu) ładnie śpi na razie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję ,że już wyrobiliśmy sobie cykl dnia i nocy a wygląda to tak :

Maxiu dostaje jeść ok 5.30 rano i zasypia , budzi się ok 8.30 i dostaje mleczko ok 9.30( czyli co 4 godziny) zasypia ok 11 i spi do 13 i znowu mleczko i spacerek do ok 16 o 17.30 flaszka i Maxiu śpi do ok 20.00 o 20.30 kąpiel i o 21 flaszka i zasypia ok 21.30 i śpi do 5.30 (śpi całą noc w łóżeczku na brzuszku zamontowaliśmy ,maluteńką lampeczkę na łóżeczku żeby mieć podgląd sytuacji w łóżeczku 🙂 🙂

Grubcio jest bardzo absorbujący kiedy nie śpi , nie ma szans na to żeby zrobić coś w tym czasie , trzeba z nim gadać , śpiewać i ogólnie robić z siebie pajaca inaczej jest jęczenie , stękanie i ogólne niezadowolenie , muszę więc wykorzystywać czas kiedy śpi żeby móc posprzątać czy zrobić coś innego 🙂

Powiedzcie mi dziewczynki Wy moje kochane co robicie z włosami żeby nie wylazły do reszty?


Jutro wyjeżdżamy do babci na jakieś dwa tygodnie nie będzie mnie na gadulcu 😞 ale będę tu do Was zaglądać bo babcia jest skomputeryzowana 🙂 🙂

będę pod telefonem jak by co 🙂 wiecie ze zawsze możecie pisać gdybyście się za mną bardzo stęskniły 🙂 🙂 🙂 (ale sobie nacukrowałam 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas wygląda tak: pobudka ok 8 plus minus i jedzonko potem mama ściąga pierś drugą iogólnie się ogarnia, ok 11 znowu jemy potem przed spacerekiem troszkę pociumkamy to jest ok 12.13-13, na spacerku któy trwa zazwyczaj ok 3h cały czas śpimy czasem po powrocie dosypiamy w wózku jeszcze chwile potem jedzonko czyli tak ok 16 potem ok 18 jedzonko no i po kąpieli czyli ok 21 jest dłuuugaśne jedzonko i przytulanki bo do 22.3--23 i spanko do rana 🙂 w dzień poza spacerem drzemie po 10 minut dwa trzy razy wiec też pełna akrywność na szczęście Frank zajmuje się sobą - tzn rączkami, zabawkami na lerzaczku - ogólnie zostało nam wynagrodzone za te kolki ochydne i Franio zamienił się w EKSTRA szkraba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam, ale zazdroszczę takiego usystematyzowanego rytmu dnia, u nas bywa różnie. mniej więcej Łucja budzi się koło 8-9 rano, je a potem ma czas aktywności do około 1-2 godz., cośtam zje znów i idziemy na spacer. Jak spacerujemy super śpi, nawet 3-4 godz., ale jak spacer niemożliwy, to się budzi po max. 15 minutach... a popołudniu, to naprawdę różne - raz nam marudzi aż do wieczora, a raz przysypia. Kąpiemy koło 20, potem jedzonko i zasypia w miarę ładnie, natomiast w nocy raz potrafi przespać do 6 godzin, a raz (np ostatnio) budzi sie do 2,5-3 godz. często jak się obudzi nad ranem na karmienie, to potem nie potrafi zasnąć. Heh... więc jak widzicie niezbyt uregulowana jest ta nasza Łucja. A od paru dni strasznie płaczliwa się zrobiła, dziś to myślałam, że sobie popłaczę razem z nia... już nie wiedziałam jak jej dogodzić.

Bułcia a ile ml odciągasz z piersi z jednym razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka u nas to tak sobie wyglada rano ok 7-8 jedzonko i zabawa pozniej drzemeczka ok 9 do 10, pitku zabawa drzemeczka ok 11do12, flaszeczka spacerek ok 2godz miedzy czasie pitku i o 16;00 flaszeczka, zabawa i spioch do 18;00 pitku zabawa , o 19-19:30 kompanko flaszeczka mleka i ok 19:30-20:00 spanko i tu roznie bywa czasem do2;00- 3;00 - a nawet 4;00 i pitku i ok 6 ;00 jedzonko i zmiana pamperola bo juz kupal szczypie w dupke i spioch ...
wiec maly najdluzej sypia po kompieli nawet do 8-9 godz a pozniej to roznie bywa zazwyczaj budzi sie co 2 godz a tu pora na jedzonko a pozniej na pitku wiec w sumie nie jest zle 🤪 🤪 🤪 ...
w dzien staram sie by jadl co 4 godz a pomiedzy jedzonkiem pil jak najczesciej...
dzis maly np spal od 19;00- 3;20 🤪 🤪 rano Jakub sie nim zajął wiec pognilam w wyrku do 10;00 🤪 🤪

milego dzinoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...