Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja do kościoła tez nie chodzę i nie czuję takiej potrzeby, dla mnie kościół to jedna dupna firma, i więcej Boga jest w moim domu, nas ulicy, niż w kościele.
Ochrzciliśmy Wojtusia bo wierzę w Boga i czułam, że powinnam to zrobić, ale to jest absolutnie osobista decyzja każdych rodziców. Nie ma tutaj nic do gadania żadna ciotka, babcia czy sąsiadka.
zastanawiam się jak będą wyglądać moje cycki kiedy już przestane karmić i nie będzie w nich mleka...trochę mi żal tego dawnego ciałka, jak chyba każdej z nas..
najważniejsze że Wojtuś zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny i Maluszki 🙂

Dawno mnie tu nie było)
Mam takie pytanie poniewaz wiem ze juz kilka z Was ma okres badz mialo... ja od 3 dni plamie baaardzo skapo tego i nic mnie nie boli trwa troszke sie martwie myslicie ze wszystko ok? bylam juz na wizycie bo niepokoily mnie uplawy koloru zołtego jego zdaniem to ok tylko ze uplawy znikneły 3 dni temu a pojawilo sie to krwawienie 😞 prepraszam ze zawracam Wam glowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia zuzia przesłodka 🙃 🙃 🙃
co do Twojego krwawienia-mój pierwszy okres po porodzie wyglądał identycznie do tego co Ty opisujesz...był 6 tyg po porodzie...od wczoraj znowu zaczęłam tak plamić niedużo i boli brzuszek jak na okres,więc podejrzewam,że to już drugi troszkę spóźniony okres...kiedyś słyszałam,że okres po porodzie to tak jak pierwszy okres-mogą być plamieniea nieregularne i wszystko się reguluje na nowo...nie wiem ile w tym prawdy,ale u mnie się to zgadza 🙂
wiojojka co do tego jak będą wyglądały moje piersi po karmieniu to pewnie jak jakieś naciągnięte puste baloniki ☺️
mufcia masz bardzo ładne zdjęcie na profilu 🙂
aniusiuniuniawins pytałam o wiek,bo widziałam Cię na wątku mam z 89 rocznika a myślałam,że jesteś starsza a jakoś wcześniej chyba nie pytałam Cię o wiek i się troszkę zdziwiłam...no to jesteś rok starsza ode mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...