Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane! mój synek ma dziś urodziny!! 2 miesiące 😆 z tatusiem świętujemy, zaczęliśmy od uroczystego śniadanka 😜 Wojtuś to taki śmieszek, codziennie rano uśmiecha się
do mnie szeroko, mam wrażenie jakby chciał się roześmiać w głos, na co czekam niecierpliwie. a na początku myślałam ze będzie z niego taki zmierzluch bo tylko czoło marszczył,
Dla Amelki wszystkiego najlepszego!
Buziaczka głos dla pięknej księżniczki oddany 😉
miłego, choć jak u mnie wietrznego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ciotki klotki 🙂

U nas bez zmian, Franio śpi w nocy od 23 do 7 😁 poza tym drzemie w leżaczku, śpi na spacerku - kolek brak to i dzidzia jak malowana 😉 ogólnie jest cudownie, Franciszek uśmiecha się pięknie, guga gagaga i wydaje różne dziwne dźwięki a najbardziej uwielbia swojego tatę 😉

Pozdrawiamy Was serdecznie 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie dzisiaj o tym rozmawialiśmy z Marcinem, póki co sylwester w zaciszu rodzinnym, mama tata i synek 🙂 kazdy cos robi na sylwestra,wiec nie da rady poprosic kogos do opieki, zresztą chyba nie zostawiłabym jeszcze małego na całą noc, zeby móc pójsc na przykład na bal. zaserwujemy sobie cos pysznego do jedzonka 😜 a odbijemy sobie weekendowym wyjazdem w jakies fajne miejsce z Wojtusiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Sto latek dla solenizantów..no i żeby rosły zdrowo.. 🙂
Ja też nigdy nie przepadałam za zimą..ale marzy mi się jakoś taki mroźny dzień..gdzie wszystko wokół białe..kocyk tv i ciepła czekolada..ehh
zastanawia mnie czy wszystko jest ok..mój Szi nie robił 2 dni kupki..3dnia zrobił dość sporą..ale taka konsystencja gęsta - musztardowa..i znowu cisza(dziś jak nie zrobi to będzie 4dzień) nie wiem co jest grane..bączki puszcza..termometrem probowałam pomagać ale nic..i nie brudzi pampersa(w sensie purtania na brudno)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do sylwestra to pewnie tez w domowym zaciszu, pamiętam jak moi rodzice jak moja siostra miała 2 miesiące, wzięli ją do wózka i poszli do sąsiadów, mała spała w wózku w przedpokoju a w salonie sie bawiliśmy 🙂
co do kupek to nie wiem ;( z moja też tak było, że prawie przez 2 dni nic nie robiła a potem samo wróciło do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi zaczynają mu sie wycierać te włoski, na poduszce ich dużo zostaje, zakola mu sie zrobiły, wygląda jak starszy pan hehehe. ale myślę ze ma ich na tyle dużo ze nie wytrą się całkowicie.fajna taka czuprynka, robimy Wojtkowi różne fryzurki 🙂 ale przez nią ciężko pozbyć mi sie ciemieniuchy
Okaa pisałas ze jak Szi miał suchą skórkę to smarowałas go sudocremem, a powiedz mi tylko na buzi był suchy czy na ciałku też? ja póki co smaruję Wojtusia parafiną i nie pomaga, skóra na plecach wręcz się zwija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wjojoka ta skora sucha była na całej szyjce..takie czerwone krosteczki zlewające się ze sobą..tworzące suche placki..
ale co do całego ciałka..to i u nas pojawiła się taka sucha szorstka skóra na ramionach rękach i klatce piersiowej..smarujemy oliwka..ale bez zmian..też się zastanawiam czy nie wybrać się z tym do doktora..bo dziwnie szorstkie w dotyku..a Wojtek ma gdzie dokładnie i czy też szorstkie?
Anochii Alicja słodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka, gratulacje!!!
Okaaa, moja Łucja też ostatnio miała takie problemy z robieniem, a w zasadzie z nie robieniem kupy, ale wszystko doszło do normy. Czytałam, że nawet może się zdarzyć, że dziecko zrobi 1 kupę na tydzień i to jest normalne...

Co do sylwestra, to my zastanawiamy się czy się nie umówić z paroma znajomymi, którzy też mają małe dziecko i zrobić taką imprezę rodzinno-dziecięcą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczki dla dzisiejszych solenizantów 🙂 🙂 🙂 🙂 pięknej panny Alicji 🙂

My dzisiaj idzimy do szczepienia, mam całą listę pytań m.in. o tą suchą skórę na twarzy,w uszkach,krostki jak u Szi, u nas też się pojawiły na dłoni i coś w łokciu... po za tym całe ciałko jest śliczniutke ale takie zaczerwienione... 😮
A my dzisiaj zaliczyliśmy 3 kupki w nocy!!!!już dawno takiej akcji nie było jaś często się budził i przy karmieniu kupaaa(ale wygląd normalny) teraz w ciągu dnia taki pierdek tylko 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh to dobrze..poczekam jeszcze trochę i mam nadzieje że zrobi kupkę w końcu..a zdarzają waszym dzieciaczkom się też takie geste - musztardowe??
Karulinka u nas w uszkach też właśnie suchoo i ciężko to powyciągać..ale wydawało mi się że to z tej ciemieniuchy..(z którą ciągle walczymy)bo co zniknie prawie to kolejnego dnia powrót..
Co do sylwestra fajny pomysł Mufka.. 🙂
A co do figurki Anochi to u mnie średnio..brakuje mi 2 kg do wagi z przed ciąży..ale właśnie ten flaczek na brzuchu..taka jakby naciągnięta skóra..i ta kreska która nadal jest..
piersi były ogromne bo mleczne..a teraz coś zmalały chociaż i tak mleczko leci..ale bez stanika jakby obwisłe..
W większość rzeczy się już mieszczę..mam jeszcze mały problem ze spodniami z przed ciąży takimi obcisłymi..ale mam nadzieję że nie długo wbije sie w nie.. 🙂
a jak wy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OKAA mam nadzieje,że w końcu trafimy z kremem i Jaś będzie gładziutki 🙂
Ja już wróciłam do swojej wagi, nawet jestem na minusie 🙂 brzuszek niestety flaczek i kreska nadal jest, pępek też ciemny 😮 piersi.. przed ciążą najmniejsze nie były 75C teraz troszkę większe 😁 przed karmieniem piękne okrągłe, twarde a po karmieniu jakieś obłe ☺️ bez stanika nie chodzę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...