Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia się obudziła,jak spała to posprzątałam kuchnię,zrobiłam pomidorową,mizerię,obrałam ziemniaki i zrobiłam mielone, teraz zostało tylko ugotować ziemniaki i podsmażyć mielone,ale to za jakieś pół godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasze dzieci wprost do reklamy, piękne te sierpniowe fasolki 😁
Nasz Wojtus tez nie chciał smoka na początku wkońcu załapał i dzięki temu mogę teraz odsapnąć czasem,mniej płaczu, ale nie lubię jak zasypia ze smokiem i go ciumka,jak śpi to mu go wyciągam. uuuuu Malutka taki obiedzik dzisiaj serwujesz mniaaaammmm tez bym zjadła mizerie, ale nie próbowałam jeszcze ogórasów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi śliczne wdzianko dla Alicji 🙂 czekamy na foto jak już będzie w nie ubrana.. 🙂
Wjojojka co do zielonych ogórków..ja je jadam i karmię piersią i nic małemu nie jest..nawet gdzieś wyczytałam że spożywanie warzyw zielonych pomaga dziecku przy zaparciach..nie wiem jak to jest..ale nam ogórek nie szkodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie do was..jak wasze dzieciorki przesypiają dzionek..??
bo mój coś od kilku dni nie może ok godziny 13/14 do 17/18spac..później go na szybko kąpiel a po niej mały drze się jakby go ze skóry obdzierali bo spać chce..kiedy jest już naoliwkowany ubrany to w moment zasypia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u Klaudii jest tak-albo śpi od rana albo nie śpi wogóle tylko w nocy 🤪
często też ma tak-od 6-7 rano nie śpi gdzieś do 9-10,potem pośpi z godzinkę i już nie śpi albo zaśnie gdzieś koło 13-16czy 17 i koniec spania i potem zasypia dopiero koło 21 już na całą noc (oczywiście w nocy się budzi 2 razy na karmienie,ale że śpi przy mnie to od razu zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale jestem zła, chociaż w sumie sytuacja mnie rozbawiła, poszłam dzisiaj do MOPSu odebrać decyzję o becikowe, klęłam jak głupia, bo pisałyście, że do domku dostałyście, odsiedziałam swoje w ogonku by się dowiedzieć, że decyzje wydają w pokoju obok, znowu odsiedziałam swoje - cud ze był mało osób i czekałam po 15 min, a tam się okazało, że nie ma mojej decyzji, odesłali mnie do innego pokoju, tam szukają, też nie ma, w sumie kobieta wróciła ze mną do pierwszego pokoju, z którego mnie na początku wywalili 😜 i tam szukają, w sumie moją decyzję szukało 5 babek i zajęło im to pół godziny i doszły do wniosku, ze ktoś dzisiaj przez przypadek wysłał to pocztą!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 spędziłam godzinę, fart, że wyjątkowo mało było petentów, ale po głupi świstek się fatyguję i co????????? pewnie wysłali poleconym a u nas listonosz od razu do skrzynek wrzuca awizo i czeka mnie spacer na pocztę, po prostu ręce opadają 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorki za wylewki, ale gdzieś musiałam się wyżalić 😜
anycool a gdzie kupiłaś chustę? ja raz kupiłam na chusta.pl i przyszło w tydzień, a dzisiaj odebrałam chustę od Pentelki, a zamawiałam w sobotę
pochwalę się naszą pierwszą próbą, ale chyba za wysoko małą wsadziłam 😜
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/a0fd9cda/p1070327.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/a0fd9cda.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis po prostu do mnie bez kija nie podchodzic - wkurzyla mnie ta chusta ktora poczta polska sobie przywlaszczyla i ani kasy ani chusty 😠 😠
a na dodatek nasz polska biurokracja - Jakub dostal dziwne pismo ze becikowego nie dostanie bo nie wiedza czy ja u siebie ( zameldowana jestem u rodzicow w innym miescie) na malego nie wzielam juz i musze jechac do moich rodzicow tam zlozyc wniosek -- k...a jak by to ch.. pismo przyszlo po 25 to z becikowego nici by byly... jak by mu te p...y z urzedu odrazu tego powiedziec nie mogly jak skladal wniosek 😠 😠 a na dodatek maly dzis jakis nie spokojny i sam nie wie czego chce pewnie czuje ze mnie od rana nosi - jeszcze jak widze ta ch.. sterte prania do prasowania to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera... a tu badz do tego sliczniutka i pachnaca obiadek, kawka, w domku posprzatane pomyte i k...a ile mozna 😮 😮

kochane sorki za wywdzik ale tez musialam sobie nieco ulzyc i chociaz tak sie wygadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Moje małe szczęści dzisiaj mnie zaskoczyło niesamowicie. Po całej nocce gdzie spał już o 20.00, jadł o 23.30, 2.00, 4.00 i 6.30 obudził się o 9-tej więc przebrałam i do cyca a Kamilek łyknął kilka razy i śmiech od uszka do uszka z cycem w buźce i gaworzy wcale nie zainetresowany ssaniem 🤪 . Leży sobie nadal i byleby się karuzela z misiami kręciła i grała 🙂 nadal "rozmawia" 😁
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku 😲 wywiało wszystkich...a ja nadal przeżywam dziwną zmianę u mojego dziecka bo Kamilek jak zasnął przed 11 tą tak jeszcze spi a jest 13.45 i ciekawa jestem jak będzie po południu bo zamierzam za godzinke wyjechac do miasta na spotkanie z Karulina i Anycool 🙂 A ciekawa jestem czy te dłuzsze przerwy w jedzeniu i spanie przełoży sie tez na nocki u mojego synka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...