Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny jak to jest z zębami mądrości? mnie w niedzielę szczypało delikatnie dziąsło,wczoraj patrzę-widać sporo ósemki...zero bólu czym tak straszyli,zresztą niedawno mężowi wychodziły i bardzo go bolało,więc boli przebijanie przez dziąsło czy później jak przebity już rośnie? jak dotykam dziąseł to jeszcze dwa mam strasznie twarde więc pewnie też pójdą,ale ta co wyszła wogóle nie bolała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no no Łukasz się postarał wspaniale, miał rację kupując ci drogą kiecę, w końcu na to zasłużyłaś 😉
hehehe z taką Babcią to bym długo nie wytrzymała, chyba bym wyszła z siebie normalnie, od Babciuli najlepiej trzymać się z daleka 🥴
jejku Anycool ja już nie moge się doczekać aż Wojtuś będzie się śmiał w głos tak jak Twój Maksiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia jak się na głos śmieje to czasem ma jeszcze taki zachrypnięty,piskliwy głosik...słodka jest wtedy jeszcze bardziej niż zwykle 🙂
a jakie odgłosy wydają maleństwa? moja :aghi,aghu,łu,ghy" itd i jest tak śmiesznie,czasem grubym głosem,a czasem (tylko do mnie takim piskiem prawie cieniutkim)
i uśmiecha się na mój uśmiech jak tylko zobaczy 🙂
a rano jak się obudzi to śmieje się najwięcej jakby się nawdychała gazu rozśmieszającego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o pampersy-jakich używacie rozmiarów? Klaudia ma dużą paczkę 2 jeszcze i u mojej mamy też ma takie,ale wagowo zaraz się będzie kwalifikować do 3 ale nie wiem czy to naprawdę zależy od wagi dziecka czy tego że po prostu pasują wielkościowo?
i smoczki? ja miałam od 0-3 mies. ostatnio kupiłam na 3-6 mies. i czekam sobie do końca października żeby zmienić,jak zacznie trzeci miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale świetne fotki naszych forumowych przystojniaków. Wiojojka, a Wojtuś taki podobny do Ciebie, i te oczka czarne, ach 🙂
Anochi, daj linka do sukienki dla Ali, chętnie zobaczymy jak stroisz małą 🙂
Malutka, co do zębów mądrości to Ci nie pomogę, bo mi samej zęby wyrosły tylko do szóstek, z jednej strony mam tylko jedną siódemkę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjojojka Twój przystojniak jest niesamowity 😘
Apropo kupek to już niejeden raz mielismy sesję kilku pod rzad i to wypływajacych na becik lub poduszke. Najgorsze sa w chili wyjścia na spacer lub przed jakims wyjazdem-pieknie ubrani a tu bach!! 🤪-od nowa do golasa trzeba przebierać bo plecy, body.......... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂 jak to fajnie tak pochwalic sie swoim maluszkiem 😜
my uzywamy pampersów 3. tak ja piszesz Oli o kupkach niespodziankach przed wyjsciem na spacer, tak u nas jest z ulewaniem mleka...mimo ze odbija mu sie po jedzeniu to nawet i pół godziny potem potrafi mu sie ulać 😠 i wtedy przebierańsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli ja kupiłam smoczki w smyku-są pakowane po 2 w takim okrągłym pudełku i teraz kupiłam te same tylko większe i jej pasują,a np. butelki z aventu nie chciała,z laktatora też,a kupiłam komplet butelek z firmy jane i jej pasuje,więc widocznie nasze dzidzie maja też kaprysy i kręcenie nosem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.. 🙂
na wstępie chciałam napisać że Łucja to przesłodka pyzuniaa..i imię pasuje do niej idealnie.. 🙂
Wojcieszek to cała mamusia..śliczną karnację ma twój maluszek.. 🙂
Anycool śliczny uśmiech Maksia.. 🙂
Malutka co do pampersów to my używamy z pampersa..i zakładam 3..one są od 4-9kg..
ale ten czas leci..nie dawno wszystkie czekałyśmy a teraz nasze dzieciaczki co raz większe..i coraz więcej potrafią..
U nas też już wychodzi jakieś gyy gyy ale jeszcze tak nie często..cyckanie piąsteczki czy paluszka to przyjemność haha..a co do ślinienia się i wszystkiego w okół to norma..wiem że Anochi pytała tak więc chyba tak już to będzie..
mój maluch jak go tulę to uwielbia sobie poślinić i po cyckać mój dekolt..
uśmiechy też są i to coraz częściej..nawet czasem z odrobiną głosu.. 🙂 ale na razie czekam na ten prawdziwy śmiech.. 🙂
Strasznie uwielbiam zadowoloną minę małego..kiedy wodzi za mną wzrokiem a jak tylko go zaczepię i uśmiechnę się to odwzajemnia uśmiech..ahhh ZAKOCHAŁAM SIĘ!!!!

a to mój kluseczek z zadowoloną minką..
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/07e2c0ea/10.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/07e2c0ea.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia na początku też nie chciała,pluła,płakała itd. położna mówiła,że trzeba ją przekonać,pierwsze odpuściłam,potem znowu próbowałam i pewnego dnia sama z siebie zaczęła go ssać,a drugiego dnia już była ze smokiem nierozłączna. a butelkę też zaczęła brać dopiero po tym jak przywykła do smoka,a tak to nie chciała butelki...akurat smoczek w butelce był bardzo podobny do smoczka na codzień i spasowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaa śliczny krasnoludek 🙂
To my mamy w ciagu dnia problem z zasypianiem bo juz ma oczka zamkniete i prawie spi ale czegoś szuka (wiadomo-cycka 🙂 bo najlepiej by przy nim zasypiał) i zamiast ssac smoka to pieluche na przykład liże 🙂 Nie ma problemu jak może na mamie usypiać ale nie zawsze mama ma czas i ochote tak drzemac w fotelu 😁 W sumie usypia sam w łózeczku ale sie nakreci, namęczy i napłacze przed tym. Nie ma jak w nocy,je-spi,je-spi bez wybudzania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Wszystkie nasze pociechy prześliczne 🙂
My używamy Huggisy 2 - nie polecam, najpierw myślałam,że Jaś jest za mały i dlatego wszystko "wypada", ale w miarę jak pupka rośnie to nadal zawartość potrafi wylecieć..juz się nie mogę doczekać az się skończą 🙂
Smoczek to nie przekonuje mojego synka-czasem na chwile zassie jak go delikatnie mu przytrzymam ale chyba tylko dlatego że czuje mój zapach-ręki a tak-za nic nie chce smoka-choć z butelki ładnie pije 🙂 t
od jakiegoś czasu ma innych :czasoumilaczy" 🙂 piąstki
A tak wygląda Jaś wygląda teraz 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/3aafe48a/_dsc8174-edit.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/3aafe48a.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...