Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Poranna minka z serii:
-"Pewnie chcecie wiedzieć co mi się śniło? ....-Nie powiem !"

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/e34f13d2/fotki 17.10 dis 014.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/e34f13d2.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buziaczka to żeś zdjęcie wielgachne wkleiła 🤪 słodki śpioszek babroszek 🙂 cuuudooo
mi udało się sfotografowac WKOŃCU uśmiechnietego Wojcieszka, ile frajdy przy tym było 😁 otóż i on!!!
taraaaaaaaaa
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/d53f5466/dsc00319.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/d53f5466.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny,

Nie było mnie przez weekend bo odwiedzałam rodziców a tam z netem rożnie bywa-oszczędziłam sobie nerwów 🙂
Fotki ze spotkania sympatyczne(Jaś coś nie chciał pozować 🙂)Potwierdzam spotkanie było bardzo miłe 🙂
Wojcieszek, Kamilek i Livia małe słodziaki 🙂
POZDRAWIAMY GORĄCO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 to faktycznie długo siedziałaś, ale byłaś pod dobrą opieką i najważniejsze, że wszystko już jest ok. Moja w nocy budzi się co 3 h na jedzonko. Spacerki też całe przesypia, a w domku, to zależy kiedy, czasami ciągle śpi i budzi się tylko na cyca, a czasami wcale nie śpi od rana i pada o 18,19 i w nocy około 2:00 się budzi cała wyspana i zadowolona i siedzę z Nią do nawet czasami 6:00 i potem znowu zasypia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
jak zimno 😞 brrrrrrrr a tu trzeba zakupki zrobić 😞
Wiojojka świetne zdjęcie, ja też jeszcze poluję na taki uśiech 🙂 właśńie mała leży w leżaczku i bawi się smokiem 😜 ssie ssie i potem go jakby wypluwa, po czym jakby rączką go z powrotem wkłada, ale nie zawsze się udaje 😜
ostatnio mam problem, bo od trzech dni jak tylko małą włożę do kąpieli to potworny wrzask i spinanie się 😞 a przecież lubiła kąpiel, nic nie zmieniliśmy, ta sama temperatura, otoczenie, płyn itd 😞
Sabcia fajnie, że wróciłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, wsadzę moje małe kochane zawiniątko do wanny pełnej wody 🙂 muszę dzisiaj spróbować 🙂
Kasiu a jak to było z ciemieniuchą? to Bepanthen kiedy? przed czy po kąpieli? bo właśnie widzę, że się jakby łupież pojawił, wcześniej tez był ale znikał, a teraz jest mocniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Jak Wasze Maleństwa miewają się dzisiaj...Jasio ładnie spał w nocy, spaliśmy do 8 🙃 potem ok. godzinki zabawy i spanko...pospał 40 min. i obudził się rozdrażniony 🤢 dokarmiony niby przysnął ale tylko przy piersi odłączony mega niezadowolony popłakiwał, więc wybraliśmy się na spacer..padł od razu na 20 min. 🥴 jeszcze godzinkę pochodziliśmy ale powrót był na sygmnale 🤢 nakarmiłam synusia, przysnął odłączony niezadowolony płakał przeraźliwie po godzinie jęczenia i użalania się z ręką w buzi zasnął 😞 nie robił dziś jeszcze kupki(normalnie byłyby już ze 2)może to go męczy..nie wiem może coś nie takiego zjadłam wczoraj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂)
ja weekend szkolny
niunia z babcią w domku
mi serce pękało jak wychodziłam...

dzisiaj zakupiłam fridę... w nocy w nosku dziecku coś szmerało... i ciągniemy... ku mojemu zaskoczeniu niunia nie płacze i sie nie denerwuje przy tym, co bardzo mi ułatwia sprawę...


pozdrawiamy ciepło w ten zimny dzień :*

aa nio tak chwalić sie jeszcze chciałam :P
Majeczka mówi 😁 znaczy no po swojemu, takie piękne aaaa! uuuu! guuuu! a jak sie dzisiaj śmiała do tatusia to aż psiknęła...jakie to słodkie 😁

ojjj jak jest świetnie, mimo tego ze za plecami ciągle czuje oddech tej choroby Majuni jak by chciała znowu dopaść (bo wyniki moczu rewelacyjne nie sa nadal) 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina może rzeczywiście coś zjadłaś wczoraj co Jasiowi nie podeszło, przypomnij sobie czy jadłaś coś czego nie jadłaś wcześniej, a może po prostu taki dzień ma marudny Twój syneczek
ja dzisiaj na spróbunek zjadłam wkońcu te ogórki zobaczymy co na to Wojtuś, bo Malutka taką mi ochotę ostatnio na mizerię zrobiła 😉
wyszykowaliśmy się z małym na spacer, ale nie wyjrzałam przez okno, nie wyczaiłam że deszcz pada,,, schodzę na dół a tu taki wał 🤢, połaziłam z nim po tym deszczu 15 minut, do sklepu i do dom,
WOjtus dwie noce juz spał od 20:00 do 2:00 jaka radośc mnie ogarnęła z tego powodu 🙃, ale dzisiaj pobudka już o 23:30, kupka go obudziła, mam nadzieję, że powróci ten sen do 2:00, i że to tylko ta kupka...daj boże
Aniusiusiunia nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie dobrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
Jest kupka 🙂 Jasiu spał tylko 40 min...pomęczyliśmy się troszkę,nakarmiliśmy i poprzytulaliśmy i w końcu pełen sukces 🙂 🙂 🙂 kupka na szczęście normalna...teraz Jasiu znowu śpi 😁 ciekawe jak długo...
Bułka pisałaś że u Frania pojawiła się jakaś wysypka(podejrzenia o skazę) możesz wrzucić fotkę jak to wygląda..bo u nas znowu czerwone plamki się pojawiły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ten http://allegro.pl/fischer-price-lezaczek-do-usypiania-polecam-i1267132235.html
tenco pokazała Buziaczka jest lepszy, bo przyda się na dłużej, moj tylko do momentu jak dziecko zacznie siedzieć, ja dostałam w prezencie i nie mam co narzekać a nawet jestem bardzo zadowolona, bo uspokaja, Ala lubi patrzeć na zwierzątka wiszące, dziecko sobie podsypia, a ranem to na leżaczku najłatwiej idą kupy 😜 tylko nie lubi wibracji, pręży się wtedy żeby tylko nei dotykać siedziska 😜 coś ten "pierwszy wibrator" jej się nie podoba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...