Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Muszę się wam pochwalić..
Z przed wczoraj na wczoraj mój maluch jak pojadł o 18.30 i po 19 zasnął tak spał do 2.15 i dopiero wtedy upomniał się o jedzonko..byłam bardzo zadowolona..
ale dzisiejszej nocy przeszedł sam siebie.. 🙂 Jak zjadł o 19 i zasnął o 20 tak spał calusieńką noc..aaaaa ani jednego razu nie obudził się..nie chciał jeść..Jestem bardzoo zadowolona..chociaż ja głupia zamiast spać to budziłam się co jakiś czas sprawdzałam czy wszystko ok..bo dziwne było dla mnie że nie chce jeść..no i w końcu nie wytrzymałam i o 4.30 na śnie podałam mu cyca..trochę wypił a obudził się dopiero o 7.30 żeby zjeść..
nie chcę zapeszać..zobaczymy jakie będą kolejne nocki..ale może w końcu się unormuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Okaa super, że maly tak śpi, moze mu tak zostanie? 🙂
Ala ostatnio nie chce spać na pleckach, budzi sie po pół godzinie i wierci, za to na brzuszku w nocy przesypia nawet 5-6 godzin, mam lekkie obawy w nocy tak kłaść, ale widzac, że mała jest zadowolona 🙂 na pleckach mam wrażenie, że wytwarza za dużo ślini i się nią krztusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa no to świetnie, pozazdrościć 🙂 oby tak dalej, trzymamy kciuki 🙂
Wojtuś od dwóch nocek ładnie sam zasypia w kołysce, budzi się, daje cycuszka odkładam do kołyski i śpi, niestety co dwie godziny pobudka 🤢 tylko po kąpieli śpi dłużej bo 4 godz. a to pewnie tez dlatego ze spi na brzusiu. w ciągu dnia też daje mu co dwie godziny. chciałabym wydłużyc ten czas do 3 godz, dzisiaj juz staram sie dawać mu co 2,5 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!
było superowo!!!! bzieki cioteczki!!! oto my lipcowo sierpniowe brzuszki i nasze chłopaki 🤪 🤪
daje fotke nie obrobiona ale jest reszta pozniej
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/4603ab09.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajna foteczka.. 🙂 fajnie takie spotkanko.. 🙂 a chłopaki cudne dzieciaczki.. 🙂
Wjojojka ja też uczę małego jadać co 3 godziny..i czasem wychodzi czasem mniej..
a tą nocką to mnie zaskoczył..zobaczymy jak to będzie dzisiaj..
no ale każdy dzieciaczek powoli będzie się już normował..i dłużej sypiał.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzymajmy się tego że na wiosnę się spotkamy 😉
dzisiaj mój synek zaskoczył mnie spał od 20:00 do 2:00 🤪 pierwszy raz mu się zdarzyło, a później pobudka o 4:30,i 6.30.
a dzisiejszy poranek płaczliwy taki, bo mama nie chce wziąć na rączki...nie mogę go ciągle nosić...chociaż bardzo bym chciała.
jadę do szkoły dzisiaj 😞 😞zostawiam moich chłopaków samych,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItanko,

My po szczepieniu na pneumokoki - Franio dzielny jak nie wiem 🙂 ogólnie u nas jest super ( puk puk) FRanio śpi jak spał, poza tym uspokoił się i całe spacerki przesypia - wczoraj byliśmy 4h na dworku i cały spacer spał. Leżaczek pozwala mi zrobić wiele rzeczy. Franio ma troszkę uczulenia na buzi - takie suche plamki, pani doktor dała nam maść i kazała mi przez 2 tygodnie nie jeść nabiału 😠 😠 😠 nic to - kawe pije z mlekiem sojowym a ser jem kozi 😜 😜 ogólnie powiem że u nas jest cudownie, Franio jest przecudny, pięknie się rozwija, guga sobie, trzyma grzechotki i wszystko co tylko złapie silnym uściskiem, czekam cały czas na jego chichot ale na razie uśmiechamy się do mamusi i tatusia i swojego pokoiku w którym mieszkają ukochane zwierzątka i inne robaczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułeczko to cudnie, cieszę się razem z tobą, ciężkie początki przetrwane, teraz może być już tylko lepiej 😘 🙂 mi juz tez odchodza w niepamięć te nocki spędzone na bujaniu, chodzeniu po mieszkaniu przez pół nocy w dzieckiem na rękach, wiele sie nauczyłam i mam nadzieję, że Wojtusiowi się nie odwidzi i ładnie będzie zasypiał w kołysce, udaje nam się to nawet w dzień, tak mi to życie ułatwia 🙂ale swoje się napłakaliśmy,
My też zaopatrzyliśmy się w leżaczek i w nosidełko, nosidełko póki co jeszcze się nie sprawdziło bo Wojtuś raz włożony do niego zaczął krzyczeć, ale na leżaczku leży chętnie, przywieszam mu na niego różne zabawki i Wojtuś ma frajdę,
kurwa poszłam wczoraj na solarium i coooo,spaliłam sobie plecy, położyc sie nie mogę 😞 😞 czerwona jak burak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ciotunie

u nas też jest superowo śpimy oboje (chyba bo przez sen za bardzo nie widzę) od 20.30 do 1.00 ok 1.00 mamusia podaje mi mleczko mi natychmiast zasypiamy oboje(chyba bo jak wspomniałem przez sen nie widze) spimy do 5.00 znowu mleczko i spimy do 7.30 -8.00 tak że mama wyspana , i ja tez tez 🙂 🙂 tyle od Maxa

teraz spostrzeżenia mamy 🙂

leżaczek jest the best , a zabawki to towarzystwo nieocenione do konwersacji na (chyba??)bardzo ważne tematy(sądząc po minie niesłychanie poważnej ) myślę ze poruszana jest kwestia czy mleko aby nie za mdłe i czy pieluszka pomieści tą niespodziankę co to ją mamusi szykuję 🙂 🙂

P.S od Maxia

a paluszki mieszczą sie w buziaku po same migdały sprawdziłem!!!!! jest tylko jeden mankament jak sięgam do migdałów to mleczko mi wraca na wolność z brzuszka i nie jest to miłe uczucie 🙂 jednak przyjemność w grzebaniu w buziaku jest wieksza od nieprzyjemności powrotu jedzonka 🙂 Chłopaki i dziewczynki polecam również usmiechanie sie pełną buzia do mamy i taty a wiecie dlaczego?? bo takich durnych min jakie oni w tedy do mnie robia nie zobaczycie w żadnym filmie 🙂 🙂 🙂 dorosli potrafią zrobic z siebie pajaca tylko po to żebym sie usmiechał , więc zabawa z nimi jest przednia

życzymy wszystkim mamusiom i dzieciusiom miłej soboty mimo deszczu za oknem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie ze sie zobaczymy! płacz jest tylko jak porządnie zgłodniejemy albo mamy marudke i chcemy sie przytulać 🙂
Maxiu ja też uwielbiam te paluszki w buzi i też mi się czasem za mocno je włoży i chlust mlekiem - mama sie martwiła bo nigdy nie ulewam ale teraz już wie że to paluszki robiły takie psikusy 🙂 hehehehehe i moi rodzice też walą głupie miny hihihihihi ale i tak ich koooooocham 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochani !!!
A u nas słoneczko i byliśmy dziś całą rodzinką na spacerku 🙂
Gratuluję spotkania pięknie wyglądacie 🙂

Maxiu to prawda że minka rodziców dumnych z uśmiechu maleństwa jest bezcenna 🙂

A czy Wasze maleństwa też tak dużo rozmawiają z Wami bo Nasz Jerzyk jest w tym niesamowity 🙂
A najfajniejsze jest jak ma żal i tak świetnie pojękuje mówiąc : hheejjjj 🙂
Miłego dnia Skarby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ma dar pisania-to fakt 😆
Wjojojka to świetnie ze sie doczekałaś pierwszych "słówek" synka 😁wiem jakie to cudowne uczucie gdy gruchają, piszczą i uśmiechają coraz częściej nasze pociechy 😉 miód dla serducha 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek Serduszka !!!
My mieliśmy wczoraj ciężki wieczór Jerzyk płakał strasznie znowu szły ,,pruty " a kupki cały dzień nie było 😞
Ale za to podczas kąpieli Mały szalał sobie z uśmiechem na twarzy w wannie 🙂
A potem zasnął i PIERWSZY RAZ zrobił mamusi niespodziankę i budził się co 3 godziny na karmienie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Rano zrobił piękną niespodziankę w pieluszkę 🙂 a teraz smacznie śpi z Tatusiem co wrócił z nocki 🙂
Miłego dnia Dziewczęta i Chłopcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
jak pusto, połowę dziewczyn wywiało,
" muszę" pochwalić Alę, bo od kilku dni przesypia 6-7 godzinek 🙂 i ostatnio zaczęła też mówić "guuuu" "ehhhh" "aaaaaaaaaagu" i temu podobne 😁 za każdym razem jestem pod wrażeniem 😁 śmieję się, że teraz każde dźwięki i nowe słowa wydawane przez małą będą mnie zachwycać do czasu jak nauczy się mówić "dlaczego" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne rozmowy z Babcią, którą nie zawsze mogę odwiedzić 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/da7bf112/fotki 17.10 dis 016.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/da7bf112.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...