Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój Wojtuś nie chciał pić Nan, bo mu nie smakowało, kupiłam bebilon i bez problemu, a z czasem przeszlam na Bebiko i tez ok, .. a co do tego piwa to Karmi, polepsza laktację , i kieliszek czerwonego wina, też ponoć potrafi zdziałać cuda, i na mnie się to sprawdziło, bo po kieliszku wina, zalałam się w nocy cala mlekiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
(.•´`*.✬⋰
*.*✬⋰´¨) SZCZESLIWEGO
.•´,•*´¨)¸.•*¨)✬NOWEGO ROKU
¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬I SZAMPANSKIEJ
*.*✬¸•´¸✬⋰.•*´¨)✬ZABAWY
(¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰
......~~~~~/.....~~~~~/
.......~~~~/.......~~~~/
........~~~/.........~~~/
.........~~/...........~~/
..........~/.............~/
...........||...............||
...........||...............||
...........||...............||
......./****........../ ****.
✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIęKI DZIEWCZYNY za pomoc z tym krochmalem,
Sabcia ja lampkę wina piłam , wiedząc że Wojtusia będę karmić za 6 godzin, więc wieczorem,
Babeczki kochane wybaczcie że nie odpisze Wam na życzenia smsem, ale skończyła mi sie kasa na koncie 😞 tutaj życze Wam wszystkiego najlepszego na przyszły rok, zdrówka dla Waszych rodzin i dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech na co dzień, nie od święta,
gęba będzie uśmiechnięta.
Niech też zdrowie tęgie będzie
i kasiory niech przybędzie.
Niechaj łaski płyną z nieba,
tyle ile będzie trzeba.
Do Siego Roku 2011r....!


Lucyna (anycool) Jakub i Maksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wjojojka ja kąpałam Siyara w krochmalu..a przygotowywałam go jak sos..tzn poł szklanki wody i tam rozdrabiałam łyżkę mąki ziemniaczanej..w między czasie gotowałam wodę w garnuszku..jak się zagotowała wlewałam roztwór z mąki i mieszałam do zagotowania..taką substancję wlewasz do wanienki plus normalna woda..i można nią przemywać i ciałko i buźkę..Na prawdę widać efekty..
Jeszcze raz kobiety WSZYSTKIEGO DOBREGO:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troszkę spóźnione ale szczere z głębi serca płynące najlepsze życzenia noworoczne :
Niech ten Nowy Rok przyniesie Nam wszystkim radość z rodzinnych chwil, miłość pełną szalonych pomysłów, zdrowie pełną garścią rzucane i kolejne marzenia spełniane
Nie było mnie wcześniej bo od czwartku mieliśmy gości i sylwestra spędziliśmy w kameralnym gronie do 2-ej w nocy 🙂
Jeśli chodzi o zanik pokarmu to ja DDUUŻŻOO piłam wody i częściej przystawiałam Jerzyka, ale dobre jest też piwko Karmi i ciepłe okłady 🙂
MANOLO piękny jak i reszta chłopaków 🙂 Zresztą dziewczyny to dopiero laski 🙂

POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
Jerzyk z mamą Grażynką i tatą Łukaszem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy w nowym roku ' stare' dupy 😎 😜 🤪 🤔 ech i znow kolejny krzyzyk 😠 😞
u nas nocka spoko maly usnol o 20.00 o 23 flaszka w spikui spal do 8;40 🤪 🤪 z przerwa na zly sen o 3;40 - 3;42 🤢 a mamy postep maly usypia w dzien i na noc bez ziuziania, klepania i kolysania odkladam do lozeczka nakrywam kocykiem i wsjo - pogada sobie chwile i spi... zajelo to jakubowi 3 dni ale sie udalo 🤪 🤪 🤪 tfu tfu tfu
my poszlismy "spac" 😎 😎o 1:00 ....

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy w Nowym Roku
jeeee jaki Szi przystojniak, pod krawatem nonono 😆
My sylwestra w domu w Wojcieszkiem, przygotowaliśmy sobie kolację, piliśmy Kubusia w lampkach na wino, i oglądaliśmy "Sylwester z dwójką" 😁 i wesoło było, chociaż tylko w dwójkę, tańcowaliśmy sobie nawet 😉 a Wojtuś spał i fajerwerki go nie obudziły, mocny ma sen chłopaczysko.
ja odkładam Wojtka do łózeczka za kazdym razem na spanko, w ciągu dnia zazwyczaj trochę pomarudzi ale po chwili zasypia, na noc dodatkowo włączam jego kołysankę i zasypia szybko, z tym ,ze od ok17 nie daję mu już zasnąć. a jeśli jesteśmy poza domem to za chiny nie zaśnie nigdzie indziej jak u mnie na rękach. i daj panie boziu aby nic się Wojtkowi z tym spaniem nie odmieniło,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, mi ręce odpadają, nie mogę spać z rękami pod głową bo krew mi do nich nie dochodzi... 🤢 mam jakieś zakwasy na ramionach, ja pierdziule nie wiem o co chodzi,
Ale mi żal że już po świętach, teraz byle do Wiosny!, będę wyczekiwać jej niecierpliwie. oby te mroźne miesiące szybko minęły,
Okaa fajna z ciebie Dziewuszka 🙂 Szi ciagnie Cię za włosy? bo ja mam połowę z Twojej długości i Wojtek uwielbia złapać i ciągnąć,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy w Nowym podobno Lepszym Roku.

My tak jak większość sylwek w domu, posiedzieliśmy z córką do 1.30 = ubaw miała oglądając sztuczne ognie. Franek dał nam pospać do 9.15 co nigdy mu się nie zdarza. 🤪 🤪
A dziś niespodzianka - pierwszy raz obrócił się z plecków na brzuszek 🤪 🤪
Cieszy się przy tym niesamowicie i w ogóle nie chce już na plecach leżeć, od razu się przewraca. 😁 😁
Okaaa super jest ten kolor TAKO 😉, ja mam troszkę inny, ale wózek jest świetny. Wart swoich pieniędzy 😜
Chłopacy tacy wystrojeni na zdjęciach - normalnie nie pogadasz, jacy przystojniacy. 😘 😘

Pozdrawiamy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki..
Kasia a jakoś nie często jestem na gg..włączone jest ale tylko co jakiś czas zajrzę na nie..Siyar potrzebuje dużo uwagi urwisek mały.. 🙂
Justa78 no tak wózek Tako Jumper moim zdaniem bardzo fajny..lekki i dobra sprawa że koła przednie się obracają..można robić nim różne manewry.. 🙂
Wjojojka no tak..Siyar też ciągnie targa moje włosy..dlatego bardzo rzadko nosze je rozpuszczone..Ostatnio nawet jak je upinam w taki kokon to mały cwaniak chwyta przy szyi i ciągnie..Wcześniej włosy wypadały w dużej ilości a teraz pomaga im w tym moj pirdułek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂Witam w Nowym Roku. U nas pisków już mniej teraz yyyyyyy taki okrzyk zachwytu "przerabiamy" i siadamy na całeg z leżącej pozycji gdy ktos poda ręce 🙂 Sylewster w domku oczywiście, spiochałem sobie i nic mnie wystrzały nie obchodziły 😁 a mama z tatą i siostrą poszli kilka metrów pod halę sportową "Arena" a tam fantasic pokaz fajerwerków był-mnie "pilnował" mój wujek w tym czasie-brat mamy 🙂
Pozdrawiamy wszystkich w Nowym Roku przesyłając CAŁUSKI WIELKIE!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ps: Kasiu zauważyłam że Kamiś po kilku dniach od podawania Vibucolu zaczał mieć problemy ze skórą na tyłeczku 😞-lewdwo sudocrem sobie poradził po 2 dniach z tym czy u Was coś takiego mieliście przy podawaniu tych czopków???-bo ja przerwałam podawanie czopków przez to i jest tyłek ładnych choc nocki z płaczem przez sen częstym 😞 😞
.......Niech się te zęby już pokażą 😠 a widać ze oba na dole "ida" 🤢..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...