Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej, 😞 😞 😞 u mnie masakra mam ochotę do mysiej dziury się schować...bierze mnie jakieś choróbsko-nie mam siły-baterie mi padły..Kamilek biedulek męczy się nadal ZĄBKOWANIE TO HORROR, dziecko tylko stęka, jeczy, narzeka na rączkach też...czasem tylko coś go na chwilę zajmie-no i Tatuś ma dobry wpływ 🙂 2 jedynki na dole nadal tkwią pod dziąsełkami 😞 ile mozna się męczyć??? 😞 😞 😞 😠 😠 sorki za nastrój ale chyba mam najgorszy dzień od narodzin synka 😞 3 majcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT! STO LAT!Wszystkiego najlepszego!

My na różne różniste przebarwienia na buźce stosujemy Linomag A+E. Jedynie to na młodego działa, a swego czasu policzka miał paskudne, nawet podejrzewaliśmy skazę białkową.

Viburcol niestety od nie dawna na receptę, mnie już nie udało się kupić. 😞 😞

Ja też należę do tych łobuziar, na podwórku sami chłopacy więc wszystko jest wiadome 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anochi a dokąd jedziecie na narty? my właśnie szukamy noclegu na długi weekend i bida :/ a chcemy do szklarskiej, żeby zrobić wypad do jakuszyc na biegówki. I jeszcze jedno, skoro jeździsz na nartach, to pewnie się orientujesz, gdzie są jakieś łatwe ale w miare długie trasy (tzn dłuższe niż kolorowa w karpaczu hehe) Znajomi chcą się nauczyć, a i dla mnie przyda się ośla łączka, bo wieki nie jeździłam 🙂

Poczytałam Wasze historie z dzieciństwa i widzę, że same niezłe agentki z Was 😁 Tak trzymać 😉

Wiojojka, poczytałam troszkę ten blog, na którym był ten dywan. Znalazłam wpis o serii dla niemowląt z trupią czachą- smoczek, butelka, ręcznik itp. Polewam :/ Wg mnie to przegięcie, chociaż z drugiej strony kupiłabym dla jaj na wizytę u teściowej 🤪 Padła by na zawał chyba hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIU KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA PRZEDE WSZYSTKIM oraz POCIECHY Z MAXIKA !!
spoznione ale bardzo szczere

w 5 miesiecznice Huberciku nasz malutki rosnij rosnij nam zdrowiutki.... zasliniona piatka od Maksiorka i caluski od cioci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Wszystkiego najlepszego dla Kasi i dużo zdrówka..
Dużo zdrówka dla Huberta..i dla innych dzieciaczków które obchodziły swoje miesięcznice..
chodzę ostatnio trochę zakręcona..nie ogarniam sytuacji panujących w moim życiu..ale nie będę smuciła..
Dziewczyny dziwne to ale mój Siyar też po kąpieli zasypia na pół godziny i budzi się na jedzenie..choć po kąpieli przed snem zawsze jada..to po poł h i tak się obudzi..
Fajne historie z dziecięcych lat..takie beztroskie życie..
Ja też zaliczam się do łobuziary..Dzieciństwo spędziłam w jednym domu z bratem i 2kuzynami..i z nimi i ich kolegami każdego dnia bawiliśmy się..
W kapsle graliśmy..w nogę(chociaż mnie ciągle stawiali na bramce) i pamiętam jak robiliśmy bomby z proszku do pieczenia w plastikowych pudełeczkach z kinder niespodzianki..
Noo i jeszcze jedna taka zabawa ciekawa na rowerach.."policjanci i złodzieje" były różne gonitwy..w jednej z nich jeździłam bez butów i nogę wsadziłam do szprychy..i cały paznokieć z palca u nogi wyrwało mi..ehh..ale jest co wspominać.. 🙂
Mój maluch znalazł sobie nowe zajęcie..wyciąga język i "purta"nim i wargami i wypluwa ślinę..bawi się nią..
Wygląda to dosyć dziwnie..(ale mały ma uciechę)
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/31d8ec5c/13.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/31d8ec5c.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...