Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY. WIECIE MOŻE COŚ NA TEMAT ZATRZYMANIA LAKTACJI ALE TAK NA TYDZIEŃ DWA. BO MIAŁAM MOCNE BÓLE ŻOŁĄDKA OD MIESIĄCA I ZROBIŁAM USG I WYSZŁY MI KAMIENIE W WORECZKU ŻÓŁCIOWYM. A BYM NIE CHCIAŁA PRZESTAC KARMIC CHOCIAŻ MOJA WAGA TROCHE NA TO NIE POZWALA BO WAŻE JUŻ 50 KILO PRZEZ TEN BÓL ŻOŁĄDKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
Wszystkim którym się choróbska przyplątały życzę wiele cierpliwości i sił oraz szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Jerzyk zrobił dziś pobudkę o 5-tej rano i płakał przy prutaniu 😞 ale wzięłam go do łóżka i spaliśmy do 11-tej 🙂
Poza tym wszystko ok nocki prawie w normie pobudki co 3-2 godzinki 🙂
Nadal mocno się ślinimy i pchamy rączki do buzi, marudzimy tylko przed zaśnięciem 🙂
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia a u nas to tak skromnie piszesz 😞 😞 😞 chyba nas mniej lubisz co ????ani fotki Amelki 😞 😞 my tez jesteśmy fajne 🙂 🙂 🙂 u nas tez można napisać duuuuuuuzzzzooooooooooooooo nie żałuj nam informacji o swojej córci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak ma byc głośno skoro chowacie sie po kątach???? ani fotek , ani plotek nastrój jak w rodzinnym grobowcu 🙂 CZAS TO CHYBA W KOŃCU ZMIENIĆ BO ZAGINIEMY JAK MAMUTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nareszcie coś się zaczęło dziać 🙂
Dzidzie śliczne i kurczę jeszcze tak niedawno - jakby to było wczoraj 🙂 - rozmawiałyśmy o mdłościach, pierwszych objawach porodu, a potem dzieliłyśmy się pierwszymi zdjęciami Naszych maleństw a teraz te Nasze Maleństwa już takie dorosłe 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Zdjęcia dzieciaków jak zwykle przecudne. 🙂

Dziewczyny ja jak zwykle piszę z problemem, ale może znajdziecie na nasz problem jakiś sposób.
Od kilku dni Franek ma awersję na butelkę, jak tylko podsunę mu mleczko pod buźkę jest ogromny płacz. Zupki i deserki je z ogromną chęcią. Mleka nie zmieniałam, cały czas pije Nan 1.
Sposób na zjedzenie mleczka jest jedynie taki, że muszę troszkę wymieszać z kaszką i wtedy zjada łyżeczką i po chwili normalnie wypija resztę mleka z butelki. 🤔
Dziś po kąpaniu płakał chyba z 15 minut nad butlą - pluje, wypycha - potem już pękłam dałam trochę tej kaszki i w końcu wypił 150 ml mleka.
Normalnie to jemy tak, że o 20.00 mleko, koło 1 lub 2 w nocy kaszka w butli, potem rano 9.00 mleczko, 12.00 zupka, 14.00 mleczko, 17.00 deserek.
Pomóżcie! Co robię nie tak??

Kurcze a jak w nocy nie będzie chciał jeść? 😞 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Justa, nie przejmuj się, w końcu to forum jest od rozwiązywania problemów 🙂
niestety ja nie wiem jak Ci pomóc, bo Łucja pije na razie samo mleczko i nie wprowadzałam jej nic nowego, więc i nie ma problemu z piciem.
A nasza mała łobuzica nie chce spać, zagaduje nas wciąż i się śmieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby nie długo, już nie mogę się doczekać wiosny, to moja ulubiona pora roku, spacerki w zieleni itp... następne dziecię będziemy chyba planowali, by się urodziło na wiosnę, hehe ciekawe czy nam wyjdzie 😁 🙃 ale z Łucją nam się udało idealnie, bo chcieliśmy, żeby się urodziła w naszą rocznicę ślubu, z miesiączki termin wychodził mi na tydzień wcześniej, ale Łusia urodziła się właśnie w naszą rocznicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie pomogę bo karmię tylko piersią 😞
Nie dawałam Jerzykowi herbatki z butli jakiś miesiąc i biedak zapomniał jak się ciągnie 😞 dlatego musimy codziennie ćwiczyć mimo tego że się kwasi i bawi zamiast ssać 😞 bo mamusia 21 lutego wraca do pracy i będzie musiał pić z butli 😞 gdy mamy nie będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...