Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kochane ja dziś zmykam jutro jadę do znajomych opiekować się 2 dzieci 3 i 9 lat i do tego mój Manolo będzie szał pał muszę się wyspać 🙂 oby tylko moje szczęście pozwoliło mi na to , bez excesów nocnych 🙂


cmokasy dla dzieciaczków a dla mam SPOKOJNEJ NOCY


JA TU JUTRO WRÓCĘ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pracuję w przedszkolu ale Juras będzie te 4 miesiące do wakacji siedział na zmianę z dziadkami 🙂 a po wakacjach małym zajmie się dziadek jeśli do tej pory nie zmieni zdania 🙂
Cudownie jest mieć dzieci ale życie w Polsce dla matek i ich dzieci jest okropne 😞 dobrze że mimo tak porąbanego kraju mamy swoje maleństwa 🙂 i dla nich warto żyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
racja to, że ciężko w Polsce z udogodnieniami dla mam i dzieci. Już za miedzą w Czechach mają o niebo lepiej.. my też się zastanawiamy co zrobić z Łucją od września jak ja wrócę do pracy... żłobki u nas są tylko dwa i to obłożone na maksa, babcia jedna w Mikołowie, a druga zbyt chora by się zajmować dzieciątkiem, może jakąś nianię uda nam się znaleźć...tylko, że to koszt dosyć spory. heh...
Kasia trzymaj się dzielnie pod szturmem maluchów, mam nadzieję, że to 9-letnie dziecko Ci pomoże w razie draki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ale Maks się zmienia! i coraz przystojniejsze chłopaczysko ci rośnie! jest cudny! A Jerzyk ma oczka hipnotyzujące 😉
Justa a może po prostu samo mleko przestało twojemu maluszkowi smakować od kiedy zaczęłaś podawać mleko z kaszką? może ta odrobina kaszki sprawia, że zmienia się smak mleka na taki jaki twoje maleństwo bardziej lubi i dlatego się domaga?
hehehe Mufcia ja uwielbiam łazanki, musisz fajnie pachnieć 😁 🙂
ja jutro do szkoły muszę jechać bleeeee 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki, znów tu cisza nastała. heh...
u mnie nadal kapuściano.. 😉 próbuję męża wypchać na spacer z Łucją, ale mu się ewidentnie nie chce. a przydałoby się małą przeluftować 😉 ciekawe jak tam Kasia radzi sobie z dzieciarnią.
Wiojojka, współczuję Ci, że musisz łazić do szkoły, oj mi by się nie chciało...
Sabcia, a jak długo robiłaś sobie te okłady z kapusty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM WRÓCIŁAM ŻYJE


NIE BYŁO TAK ŹLE , ale nie ma to jak cisza i spokój w domowym zaciszu 🙂 🙂 🙂 a tu znowu puchy , chyba muszę na WAS nakrzyczeć może WaS rozruszam moje brzuszkowe leniwce 🙂 🙂 🙂

miłej soboty , jak by co to jest , podglądam , podczytuje , czyli jestem na straży na GG tyż będę 🙂


aaaa no i za kolejne brawa DZIĘKUJE I ZA KOMPLEMENTA DLA GRUBSONA RÓWNIEŻ 🙂


Wiojojka ale fryzury Wojcieszka nic i nikt nie przebije , ja jestem nim zauroczona wszystkim znajomym pokazuje jego fotki , jest CUDNY , i te oczy jak pineski po prostu do zjedzenia i wyściskania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka nie było tak źle , mała Zuźka rozbawiła Maxa do pisków i śmiechu po sufit , nie przypuszczałabym ,że misiu dyndający z rak małej dziewczynki wywoła salwy u mojego dzieciuszka 🙂a 9 latek zaszył się w pokoju z kompem i szlifował Narnię dzięki Bogu rodzice wrócili w miarę szybko i mogłam się (po małym łgarstwie) ewakuować do mojego cichutkiego maleńkiego mieszkanka i też się nudzę 🙂 ale cudowna to nuda pełna ciszy i spokoju i tylko słychać chrapanie Manolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂 ja już po szkole,stęskniona za synkiem. wycałowałam, wyprzytulałam po powrocie do domu, z tej tęsknoty wyręczyłam marcina w Kąpieli Wojtusia, nakarmiłam i śpika moja kruszynka. co prawda mogłam wrócić godzinę prędzej, ale koleżanki wyciągnęły mnie na ciacho i kawę po zajęciach. ociągałam sie trochę, chciałam do domu, ale w koncu uznałam, że przydadzą mi sie ploteczki z koleżankami,a Wojtuś jest pod dobrą opieką, więc mogę spotkać się z koleżankami 🙂
Kasiu miło mi, jak tak piszesz o moim Wojcieszku, w nagrodę wrzucę jego zdjęcie na forum 😉 😜
naprawdę uważam że nasze sierpniowe dzieciaczki są prześliczne, każdy jeden!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jaka masakra , brrrrrr dla mnie to troche straszna zabawka dla dorosłych......

http://trendystyle.blogi.pl/comments/lalki-do-zludzenia-przypominajace-zywe-niemowleta-do
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki!

Kurcze już sama nie wiem co z tym naszym piciem, rano znowu bunt, smarowanie dziąseł niestety nie sprawdziło się 😞. Jak mu zrobiłam kaszkę na gęsto to pięknie łyżeczką zjadł. W południe i wieczorem bezproblemowo wypił mleczko z butelki 🙂 A herbatkę i soczek też zawsze z butli pije. Taki chyba kombinator ten nasz Franio 😜.
Mufka walcz o pokarm bo to samo zdrowie, ja niestety poległam w takiej walce. Trzymam kciuki! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufcia na wiosnę się widzimy 😉 swoją drogą ciekawe czy coś z tego będzie... 🙂
Nie wiem jakie są zalecenia w przypadku jeśli pokarm zanika a ma się zapalenie piersi, ale wydaje mi się ze takie same, jak w przypadku gdy zanika bez zapalenia, więc przystawiaj Łucję często, a co do prysznicu ciepłego to nie wiem czy możesz przy zapaleniu, no i dużo pic powinnaś,
trzymam kciuki, obyś się tego paskudztwa jak najszybciej pozbyła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu mleko pije z 3 a kaszkę w smoczku trójfazowym. Mamy aventa. Wiesz, mi też wydaje się, że on po prostu czasami nie ma ochoty na butelkę i koniec. Bo jak nie chce, to nawet nie spróbuje, na widok butelki już płacze 🤢 🤢.

Wojcieszek zarąąbbiissttyy 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...