Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiojojka- zaden facet hetero nie zrozumie kobiety 🙂 a Ty sie niedenerwuj bo to zbedne, nie ma sensu wyprowac sobie nerwow przez nich 🙂
Na swieta mialam pisac ze rok temu myslalysmy jak beda wygladaly kolejne swieta z dzieciaczkami 🙂 a tu rach ciach i rok zlecial, a teraz juz po swietach i czekamy na Wielkanoc dzieciaczki z koszyczkami beda jechac do kosciolka 🙂
Moja najbardziej lubi sok bananowy, zreszta ona wszystko wcina, jak widzi ze ja jem to krzyczy zeby jej tez dac 🙂 Moze dostane opiernicz ale w Swieta posmakowala jej kapucha i ostro wcinala ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiojojka, ach te chłopy... mój też ma z reguły problem z przeprosinami, tak to już jest. facetom to trzeba mówić prosto z mostu co jest grane, inaczej nie wyczują...

co do kołysanek, to my też mamy te Turnaua, ale ja sama je śpiewam małej (moim zachrypłym głosem 😉 ), najczęściej idzie niebo ciemną nocką (tą mi moja Mama śpiewała jak byłam mała), małe dzieci mrużą już oczka, na Wojtusia z popielnika i słoneczko już gasi złoty blask.

spróbowałam trochę tej herbatki z hippa, łyczek został na dnie butelki i jest to tak przeraźliwie słodkie, że aż mnie skręciło. fuj. już jej czegoś takiego nie podam. W ogóle to przesadzają z ilością cukru w produktach dla dzieci, słyszałam kiedyś, że w jednym małym danonku znajduje się 6 łyżeczek cukru. Ostatnio kupiłam mojej bratanicy lubisia - takie ciasteczko dla dzieci, ale jej nie mogłam go dać, bo rodzice ograniczają małej słodycze. więc sama zjadłam i aż mi było potem nie dobrze, takie to przesłodzone było. a ja generalnie lubię słodycze, nie żebym była jakaś wyczulona...

dobrej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy 🙂
jakie dwie piękne damy 🙂 Urocze 🙂
co do tych herbatek granulowanych dla dzieci, ostatnio słuchałam w dzień dobry tvn wypowiedzi babki która w każdą środę opowiada o jakości produktów żywnościowych, w zeszłym tygodnku chyba mówiła właśnie o herbatach, powiedziała, że te herbatki dla dzieci to nic innego jak cukier w cukrze posłodzony cukrem. żeby dawać maluchom do picia po prostu wodę przegotowaną lub soki, w których występuje naturalnie cukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja daje hippa te ziołowe. Sama też je piję. Amelce wsypuję 1 łyżeczkę a sobie dwie. Owocowych nie chcę jeszcze Jej dawać, choć dwie już w szafce stoją, ale tak to pije : Z kopru włoskiego, rumiankową, ułatwiającą trawienie i uspokajającą. Lubi wszystkie... I ja też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobiłki


ja podaję soczki gerbera rozcieńczam z wodą przegotowaną ale to dla tego ze podaje jeszcze osobno owoce , herbatę podaje z hippa i to tylko na noc uspokajającą , i nie mamy zadnych perturbacji brzuszkowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.
My pijamy ostatnio herbatkę z Bobovita jabłko z melisą, Kamilkowi smakuje.
Poza tym dla ząbkujacych i cierpiących polecam te ampulki Camilia-nie dość że łatwo je podać dziecku to jeszcze działają !! Kamilek weselszy dzisiaj a nocka bez przebudzeń, tylko 2 karmionka na śnie 🙂
Dzisiaj odkryliśmy nowe dźwięki "abwu-abu, bww-be" ze ślinieniem i zagryzaniem usteczekpołączone 😁 super srawa. U nas dziś znów słoneczko się pokazuje 🙂 czego i Wam życzymy Ciocie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dzieczyny.
My tez dzisiaj zaspane mocno jestesy, mala dala popalic w nocy i po 9 wstala i mi psoci bhnn m caly dzien, teraz pomaga mi pisac na komputerze 🙂
KAsia biszkopty w calosci daje jej njuz z dwa tygodnie. Z poczatku mamlale je jadla ateraz zabkami je podgryza 🙂 Ma zajecie 🙂 Tez sie balam ze sie zakrztusi ale niepotrzebnie 🙂
co do chrupek kukurydzianych, jeszcze jej nie dawalam poniewaz tutaj ciezko je dostac 😞 musze pol miasta przejechac zeby je znalesc.
Wlasnie ogladnelam PRzepowiednia Nostradaamusia, co sadzicie o tym calym koncu swiata w 2012?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...