Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny
Ja też jeszcze nie wprowadzałam innych pokarmów jak pierś..i zastanawiam się nad tym kiedy wprowadzać..bo mój maluch dobrze waży..i nie wiem czy nie zacząć dopiero od 6msc..Dałam spróbować trochę jabłuszka..i polizać bananka..mój maluch dziubek oblizywał..Zastanawiam się też czy kupować czy samej przyrządzać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max zasnął a ja poparzyłam sobie palce 😠 😠 🥴 🤔 🤢 😮jasna dupa !!!! nad parą z czajnika co za ciamajda !!!!!!posmarowałam bepantenem a piecze łałała


NIECH ŻYJE ZGRABNOŚĆ ja to potrafię

ale dziś u mnie brzydota za oknami bleeee , ale za to prawdopodobnie wraca mój szwendający się po świecie monsz i wiecie co będziemy robili ????..................................... 🙂 🙂 🙂 🙂


hehehe to też ale przede wszystkim będziemy jeść pyszną rybkę złowioną własnoręcznie przez mojego mensza 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi ja nadal głównie karmie piersią...po skończeniu 5m-cy wprowadziłam Jasiowi marchewkę i jabłuszko(oraz jabłko z dodatkami), teraz zupki jarzynowe-najbardziej mu smakuje 🙂(ja uważam ze powoli wprowadzać bo za dużo to niezdrowo jeśli jest pierś) powoli do przodu,od wczoraj podaje kaszkę i jest oki na razie słoiczek(w zasadzie pół) raz dziennie +kaszka na mleku raz 🙂

Okaa ja nadal nosze wkładki laktacyjne 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, u mnie dziś teściowa od rana. godzine temu wyszła z młodym na spacer. w domu cisza, spokój, ale faaaaaajnieeeee!!!!! 🙂

Anochi, Ala lekko przerażona i zdziwiona, a pewnie za kilka dni sama bedzie się marchwi domagać 🙂

Sabcia, a ile podajesz naraz "słoiczka"?

oli, no wlaśnie ja zaczełam od kaszki, a teraz marchewka gotowana ze słoiczka 🙂 nowe smaki na razie staram się raz na tydzien wprowadzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki, już trzeci raz zabieram się, żeby coś naszkrobać, co zaczynałam Wpjtas się budził...
przyszło dzisiaj krzesełko do karmienia, własnymi ręcami je poskładałam 🙂choć trochę to trwało 😉 Wojtaszek zadowolony ze tak wysoko siedzi i wygodnie mu 🙂 fajne to krzesełko, polecam tym dziewuszkom które jeszcze nie maja, a się nad jakimś zastanawiają, ja je mam Kasia i Oli o ile mnie pamięć nie myli.
dzisiaj mieliśmy pobudkę wczesnoporanną o 5;00 🤢 na wszystkie sposoby próbowałam wytłumaczyć memu synowi ze o tej porze to my jeszcze spimy, ale nic z tego, MAMO JA CHCĘ SIĘ BAWIĆ, SZARPAĆ TWOJE WŁOSY I WKŁADAĆ CI PALCE DO OCZU!!! bliska kurwicy byłam, aj uczy mnie synuś cierpliwości 🙂 co zrobiłam? nic, pozwalałam grzebać w gałkach ocznych łudząc sie że szybko mu się znudzi i w końcu zaśnie, zasnął o 6:30. w ogóle coraz gorzej sypia w nocy, częściej sie budzi, marudzi, może ząbki
hehhe mina Ali przesłodka 🙂 Wojtuś zjada chętnie marchewkową z ryżem, już prawie cały słoiczek,
ja wkładek tez już nie używam i cale szczęście, przez pierwsze dwa miesiące szło jedno opakowanie na tydzień, czasem krócej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wkładki wciąż używam, z przyzwyczajenia chyba, zmieniam raz na dobę, jak karmie piersią, to ciut kapie z drugiej.

mateusz ostatnio wieczorami szaleje albo marudzi (różnie bywa) do 22, zasupia 22-23 ale za to jak zaśnie to śpi do 5.30-6 🙂 chociaż w sumie nie wiem co lepsze. wcześniej budził się o 3 potem o 6 ale wieczor mielismy dla siebie tak od 20, a teraz lipa.

no ja jeszcze nie mam krzesełka do karmienia, ale moja mama planuje nam kupić. mozecie jeszcze raz podać linka, bo nie chce mi się szukac wstecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam na chwilkę by złożyć życzonka

Jerzyku kochany dużo zdrówka zdrówka i jeszcze raz pieniążków... nie bolących ząbków i przespanych całych nocek ... z okazji 5 miesięcznicy życzy Maksiorek z mamusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Kurcze codziennie siadam wieczorem by was poczytać i tak się rozpisałyście, że zanim doczytam do końca to najwyższa pora iść spać. Remont łazienki w domu przy małym dziecku jest strasznie wykańczający, ale nareszcie już koniec 🙃 🙃
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów!!

Dziś byliśmy na szczepieniu. Franek ma 72 cm i 7,9 kg. Lekarka koniecznie kazała podawać zupki.
Gratulacje dla Alusi na pierwsze kęsy, widać że w szoku była ciężkim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...