Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My po spacerku 🙂 dzisiaj troche póxniej bo po 14 tej szliśmy gdyż odsypialiśmy jak już po 11 tej przestali wiercić 🙂 na spacerze Mama zmokła troche bo pod koniec już padało coraz mocniej ale Kamilek się zdrzemnał 40 minut i na pewno mu ciepło było a na wózku folia oczywiście 🙂 Teraz wszystko suszymy...ach ta zima 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil odkrył dzisiaj że siedząc można podpierać się rączkami i bardzo mu się to spodobało 😁

chce się bawić siedząc:
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/748895d8/kamis siedzi 2.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/748895d8.jpg[/IMG][/URL]
i w wózku też 😉
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/e2374fc4/kamis siedzi 3.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/e2374fc4.jpg[/IMG][/URL]

..chociaż wiemy że co za dużo to nie zdrowo i nie pozwala Mama za długo no i płacz!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE witajcie 🙂
BBAARRDDZZOO DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA 🙂
Owszem pisałam że mnie nie będzie 😞 ale już wróciliśmy i powiem szczerze że jestem padnięta 😞 Jerzu jest dziś okropny nawet na rękach mu nie pasuje 😞 marudzi i płacze 😞 żadna zabawka nie jest fajna dłużej niż 15 sekund 😞 nie wiem może to zęby bo ślini się jak szalony i ręce pcha jak nigdy 😞

Ale przyznam się Wam moje Skarby że podałam mu dziś deserek marchewka z jabłkiem i zajadał się jak szalony 🙂 🙂 🙂
Tak więc chyba nie ma się co upierać że dokarmiać od 6-go miesiąca 🙂 matka chyba wie najlepiej 🙂

Co do włosów to mi już wypadają tak jak przed ciążą 🙂
Jerzyk śpi na wznak na bardzo cieniusiej podusi 🙂
A napletek to ja próbowałam odciągać i już się przestraszyłam że ma stulejkę ale chyba robię coś nie tak albo jest jeszcze za wcześnie 😞
We wtorek idziemy na szczepienie to zapytam lekarza 🙂
Zmykam bo Jerzu znów marudzi 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusałaka Witaj! to na 99.9 % ząbki ja juz pisałam ale sie jeszcze raz powtórzę: nam pomógł preparat dla niemowlat na bolesne ząbkowanie " Camilia" naprawdę inne dziecko po nim. Spokojne i ładnie spi w swoich porach. Polecam!
Anochi wiadomo że za wcześnie bo nasze dzieci dopiero ledwo 5 albo nie całe 5 miesięcy mają ale za łapki szuka gdzie może nas chwycic by się dźwignac jak jestesmy przy nim i sam potrafi kombinować o szczebelki łóżeczka lub w wózku jak ma lekko zagłówek podniesiony 🙂 i ryk jak mu się nie uda albo z powrotem na płasko "uziemi" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna , Karolina , Ula , Sabina , któraś z Was zrobiła mi koło dupy ....................nie będę wnikała która , ale skopiuje wszystkie rozmowy z Wami i podam malutkiej na gg żebym nie tylko ja była winna i KONIEC AFERY OK?


I JAK wAM ZAUFAĆ kobiety ??? no jak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo kobietki, ja też od fryzjera jestem, ale na razie Wam fotki nie wrzucę, bo mi baterie w aparacie padły. U mnie dziś ciężki dzień. Moja Mama wylądowała w szpitalu na transfuzji krwi, bo ma totalną anemię, Tato odebrał wyniki krwi i okazało się, że ma cukrzycę, a córeczka mojego brata też wylądowała w szpitalu, załapała jakąś infekcję ze żłobka, od tygodnia nie potrafią zbić gorączki i zeszłej nocy jej się pogorszyło. M a s a k r a.

a Wojtuś jest obłędny, taki mały śmieszek. cudo.

Kasia, co się dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO DZIEWCZYNY POZA FORUM POTRAFICIE BYĆ JEDNOMYŚLNE A NA FORUM BOICIE SIE PRZYZNAC DO SWOJEGO ZDANIA ??


DLACZEGO TU TAKA OBŁUDA PANUJE , na gg sprawa jest jasna na forum juz tylko ja nadstawiłam łeb ............................oj kobiety kobiety , na żadnej z Was tak naprawdę nie można polegać w chwili zagrożenia DLACZEGO???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazynko skrzydełka mi opadły , nie chciałam zrobić zadym na forum , zrobiłam wpis z małą nie dygresja wszystkie były ciekawe o jakie forum mi chodzi na gg miałam że tak powiem ciemno od konwersacji , kiedy podałam nazwę forum i o kogo chodzi uwierz każda z dziewczyn OPOWIEDZIAŁA SIĘ ZA MOIM ZDANIEM , POPARCIE 100!% , W CHWILI KIEDY , SPRAWA DOTARŁA DO ŹRÓDŁA NIE MA CHĘTNYCH DO POPARCIA NA FORUM .................ECHCHCHCH


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A powiedzcie szczerze CO WAS OBCHODZI co Ona robi ????????
Ja już wcześniej zauważyłam, że ma dziwne podejście i dałam sobie spokój po co się denerwować 🙂 A skoro żali się na forum i opowiada to powinna się liczyć z tym że każdy ma prawo wypowiedzieć co o tym myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego takie tabu tu panuje i każda się każdej boi żeby przyznać co myśli na temat narażenia dziecka na cierpienie i "eksperymentowania" na nim różnych "dorosłych" dań itp. Nie wspominając już o ojcu tego dziecka, który jak pisze sama Malutka na forum "o wszystkim 2010" (po co ukrywać na jakim???) , nie staje na wysokości zadania i też nie dba o swoje dziecko. Wiadomo że Malutka sobie takiej sytuacji nie wybrała ale powinna zrobić wszystko by dziecko juz nigdy nie musiało cierpieć i być zaniedbywane przez zagrywki innych dorosłych...ehhh co tu pisać...Skoro każda niemal z nas wie o Klaudii i że Ania nie ma czasem złotówki na jej wyżywienia prawidłowe do jej wieku (poza karmieniem piersia dopóki karmiła..) i na leki (tez ciężko było jej się doprosić)... to albo zrobimy zrzute by ta dziewczyna miała szansę wychować córke w lepszych warunkach albo coś- by dziecko nie spotkała jakaś tragedia, bo wtedy każda będzie zadawała sobie pytanie dlaczego wiedziała i nic nie zrobiła. BO MOJE DROGIE JAK CIERPI DZIECKO I JEST ZANIEDBYWANE PRZEZ RODZICÓW TO JUŻ NIE JEST TYLKO SPRAWA TYCH RODZICÓW ALE SPRAWA KARNA CO CHYBA KAŻDA WIE CHOĆBY Z TVN 24!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, nagle zrobiło się gorąco 😉
ja poznałam Malutką osobiście i byłam u niej w domu, jako osobę ją polubiłam, co do warunków w domu to albo jest dobrze albo źle, bo albo mąż kochany i kasa jest na wszystko (nawet na mleko krowie kupowane chyba codziennie-jakoś to tak pisała) albo mąż ma Malutką i córeczke w d....... i wtedy ona nie ma na nic kasy ani nie ma gdzie pójść, zresztą już wiele razy jej radziłyśmy, nawet anycool podała jej dokładne adresy domu samotnej matki itd, ale trzeba chcieć i mieć siłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...