Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękujemy za życzonka 😘

JULCIA ! 100 LAT Z OKAZJI POŁOWINEK 😁 😘

Nareszcie duża dziewczynka bo nasze chłopaki ( Maxik Kasi, Siyar) i mój Kamiś też tacy nie mali i zawsze zdziwko że "tylko" 4 miesiące a wyglad na co najmniej 8-10 😁 i tekst lekarki "Proszę Pani on się nie mieści w siatce centylowej!" 😁 a tu dziewczynka i tez duża! GRATULACJE!


ZDRÓWKA I CAŁUSKI DLA MATEUSZKA Z OKAZJI 5 MIESIĄCA 😘 !


CHODZIKI ODRADZAM RÓWNIEŻ-NIGDY JUŻ TEJ GŁUPOTY NIE POPEŁNIĘ CHOCOAZ CÓRKA DOSTAŁA NA CHRZCINY...Babcie wsadzały za wcześnie i do dzisiaj ma klopoty ze stopami 😞 a i przez chodzik bała się puścic tapczanów 😞 i chodziła sama dopiero w wieku 13 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam dziewczynki, serdeczne gratulacje dla małych solenizantów Julci (wow, 6 miesięcy już...), Mateuszka i Kamilka, a Hubercikowi jak najwięcej zdrowia!!!! bidulek mały.
piękne zdjęcia dzieciaczków 🙂
a tu dla wszystkich dzieci tych dużych i małych link do bajek samograjek: http://moje.polskieradio.pl/station/36/Bajki-samograjki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie piękne te nasze sierpniowe Królewny zawrócą w głowie niejednemu chłopcu 🙃! Sweterek Ali wymiata!!! 😁 🙂
jeju Juleczka już pół roczku skończyła! jak ten czas ucieka, nie mogę, aż mnie na wspominki wzięło, ciąża, poród, połóg, a tu bach i dzidzia ma pół roku.
Wszystkiego najlepszego dla Julci i wszystkiego najzdrowszego dla Hubercika 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjojojka ja wczoraj w nocy to samo sobie myślałam że to takie cudowne-rok temu zaledwie centymetrowe (może nawet nie ) fasolki a po roku 70 centymetrowe cudowne dzieciątka !! 🤪

Łucja taka delikatna dama-pasuje jej te piękne imię 😘 😘 😉 i Ala laska już w dżinsach 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za komplementy 😘 😘 😘
mnie też na wspominki bierze, ostatnio oglądałam sobie fotki Łucji jeszcze ze szpitala, taka malusia była, aż nie do wiary... a dziś przechodziłam obok naszego szpitala i wspominałam sobie poród i szczerze mówiąc z tej perspektywy czasowej wcale nie wydaje mi się on straszny, a raczej radosny i pełen niesamowitych przeżyć, a o bólach to już zupełnie zapomniałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba na szybko jakąś sałatkę upitraszę na kolacjon.
dziś dałam Łucji pierwszy raz herbatkę, hipp mi przysłał próbkę jabłkowo-melisowej. Łucja najpierw miała zdziwioną minę, poduldała trochę i zasnęła, a po obudzeniu wytrąbiła do końca butelkę (było 100 ml). A Wy często dajecie herbatki? Ile ml wypijają Wasze dzieciaczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem pokłócona z Marcinem,.. on przesadził i dobrze o tym wie, nie gadamy ze sobą od niedzieli, od tej pory przeprosił mnie raz, ale takie przeprosiny do powietrza może wsadzić sobie do zadka, nie powiedziałam mu tego ale tak pomyślałam. Nawet nie zabiegał o to abym spojrzała na niego, przeprosił i uważa że sprawa załatwiona, nie ważne jak, dla niego ważne ze powiedział przepraszam, dla mnie to za mało. pojechał dzisiaj do Poznania i wraca w piątek, może to i dobrze.
Napisał sms przed chwilą, czy wszystko dobrze, jak Wojtuś? i nic więcej, przykro mi, choć z drugiej strony jestem wściekła na niego... ach ci faceci,
no nic, mam nadzieję, że na tym wyjeździe przemysli pewne sprawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cieszę się, że pojechał, przynajmniej mam spokój, i możemy spać z Wojtusiem razem i mieć tyyyyyle miejsca w łóżku 🙂 zawsze biorę go nad ranem do siebie, będziemy się mieli jak królowie 🙂
no wlaśnie czy jest na świecie facet który zrozumie kobietę? chyba tylko facet gej... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piękne kołysanki 🙂 🙂 🙂
A co do facetów to powiem tak to są małe dzieci i im trzeba wszystko mówić nawet o najprostszych i najbanalniejszych sprawach, tak jakby żyli zupełnie w innym świecie 🙂
Tyle tylko że małe dzieci są słodkie i można się do nich tulić a bycie słodkim i tulenie się do mężczyzny dla niego oznacza sex 🙂
A my potrzebujemy bliskości, czułości, wsparcia i zrozumienia 🙂 🙂 🙂

Wybaczcie za tą moją filozoficzną emisję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...