Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobity
Wszystkiego dobrego dla Ali i Łucji..buziaki:*
Mufka ciekawy artykuł..część z tych rzeczy można przypisać swojemu dzieciaczkowi..choć nie wszystkie..
Nasz mały też się buntuje nie raz..
My wczoraj odwiedziliśmy Mc donalda..i mały też zasiadł w drewnianym foteliku..oczywiście zadowolony..a ze stołu chwytał wszystko co tylko było w jego zasięgu.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas nadal Ala chodzi przy meblach i nie chce się puścić, kupiony pchacz stoi z boku, bo się go po prostu boi 😉 Ala ostatnio tak dyskutuje http://www.youtube.com/watch?v=4bBO2O5WK0w chociaż to bardzo cicho i spokojnie, najczęściej to krzyczy i gestykuluje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
z mezem bez zmian 🤨
STO LAT DLA ALI,LUCJI I SZI
mi czsem zdarza sie krzyknac na mala,a jak mowie" nie wolno"to sie smieje,a ogolnie to teraz ma pociag do kosza na smieci,muszli klozetowej,nawet ziemia z kwiatkow jej zaczyna smakowc itp,czyli wszedzie jest tam,gdzie ja nie chce jej widziec,
co do pchacza to jej kupilismy na dzien dziecka i lubi sienim bawic i wstaje przy nim,ale jeszcze ne chodzi ☺️
Sabcia dojdziesz z Amelka do ladu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
anochi STO LATEK DLA ALUSI 😁 😁 😁 😁

dzięki 😉
co do krzyku to raczej mało co krzyczę, parę razy już nie miałam sił i coś mi się wyrwało, ale to i tak nie poskutkowało a mi samej od razu głupio się zrobiło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny buzka dla solenizantow.
widze ze malo sie dzije na tym forum... super pogode mamy codzienne spacerki.
jutro moj Mateusz jedzie do pracy zawiesc podbite padania i papiery jejku wkoncu pojdzie do pracy. a my juz niebawem bierzemy slub 🙂 kurcze troche sie stresuje 🙃
Julka niedobra, ma juz 5 zabkow 🙂 ale chyba bedzie szybciej mowic niz chodzic 😁
Odpowiada dzisiaj babcia pyta Julka zjadlas zupke a mala na to TAK, albo cos sie yta to odpowiada tak lub nie, a jak cos chce to krzyczy DAJ 🙂 nie wiem czy jej sie udaje tak czy rozumi ale mama tylko mowi jak placze 😜 w nosie mnie ma chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 latek dla ALI ŁUCJI i SZIego 🙂 niech spełniają się wasze marzenia te małe i te większe 🙂

My znowu u teściów ale wszyscy zdrowi i zadowoleni 🙂 spacer zaliczony 🙂 Jerzyk zadowolony 🙂 Ja raczej nie krzyczę ani na dziecko ani wogóle więc ... 🙂
A na komunii pojadłam pojadłam 🙂 aż szkoda gadać bo Wam smaku narobię 🙂

DZIEWCZYNY CO Z TYM SPOTKANIEM WAKACYJNYM ???????????????????
Jestem w stanie wyznaczyć kompromisowe miejsce spotkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Maminki,
najlepsze życzonka dużo zdrówka dla naszej trójcy, Ali 😘, Łucji 😘 i Szi 😘
mi zdarzyło się podnieść głos nie raz, na stanowczy, ale Wojtas wie, że mama krzyczeć potrafi, kiedy MArcin doprowadzi mnie do szału macicy, choć staram się kontrolować nie raz wyobrażałam sobie jak potrząsam Wojtasem w złości, ale wiem że takie traktowanie nie wprowadzi nic dobrego, uczę się cierpliwości na maksa,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
dziękujemy wszystkim za wczorajsze życzenia 🙂
ja już po siłowni, dzisiaj była kobieta z ok 4-5 miesięcznym bobaskiem, dziecko w foteliku siedziało spokojnie cała godzinę 🤪 ja sobie tak Ali nie wyobrażam 😉


hehe, niezła babka z tym niemowlakiem 🙂
Anochi, twarda jesteś z ta siłownią- nie ma jak karnet, dopinguje 😉 ja miałam biegać codziennie, ale udaje mi się to raz na tydzień :/ ale za to w niedziele byliśmy z mężem na kortach- chociaż godzina ruchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo babeczki, Łucja również dziękuje za życzenia wczorajsze.
A tu Ł. zjadająca okruszek: http://www.youtube.com/watch?v=eUMfGov4KUM

co do krzyku, to ja jak już jestem bardzo wkurzona to stanowczym głosem mówię małej, że mi się nie podoba jej zachowanie, w zeszłym tyg, jak Łucja miała apogeum niegrzeczności krzyknęłam raz, ale od razu mi się głupio zrobiło. bardziej to było dla rozładowania moich emocji chyba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej baby 🙂
my również dziękujemy za życzonka.. 🙂
Mnie się zdarzyło krzyknąć..jestem typem nerwusa i krzykacza..;/ oczywiście do takich sytuacji staram się by nie dochodziło..ale czasem brak cierpliwości..wiem że krzykiem nic nie wskóram..ale w ten sposób wyładowuję chyba swoją złość..
Na małego zdarzyło mi się 2/3razy krzyknąć..trzeba nad tym popracować..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaaa, no właśnie to chyba jest sposób wyładowania własnych emocji, może lepiej sobie krzyknąć w poduszkę, by nie straszyć dzieciaka 😉 tylko poduszka nie zawsze jest na podorędziu, hihi.

słuchajcie, czy u Was również pomiędzy postami pojawia się reklama mamusie.net, gdzie wyskakuje swój własny nick (u mnie "hej Mufka") ? wkurza mnie to niesmowicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakryczne te reklamy u mnie kochana justyno nie da tegow ylaczyc. ehh mala caly dzien nieznosna spala od rana 30minut i marudzi nie mam juz do niej sily dzisiaj, jesc nie chce pic tez niebardzo tylko chodzic chce ehh caly dzien wrzask, na spacerze i w domu uszy mi pekaja....
Pamietacie zeszly rok z brzuszkami?? 🙂 fajnie bylo 🙂 i taka cisza w domu byla 😜
Ja dzisiaj ide wieczorem na rolki 🙃 moze mi sie uda trochu schudnac jak bede jezdzic 😁
Zero odzzywu widze na temat spotkania.....
Ide cos z tym dzieckiem zaradzic buzka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez zdarzy się podnieść głos, ale próbuję tego nie robić, jak każda z Nas. Amelka dziś na śniadanie jadła kanapeczki z serem i szyneczką. A dziś na obiad zrobiłam na parze warzywa (brokuł, kalafior, ziemniaki) na patelce pierś z kurczaka, porobiłam dla Amelki na talerzu małe kawałki i ładnie ustroiłam talerz tym jedzeniem, wcinała i ładnie gryzła i się najadła a teraz śpi 😁 Fajnie tak zjeść obiad jak dziecko siedzi razem przy stole i wcina to samo co mamusia 🙂 A po obiadku włosy musiałam Jej umyć bo wyglądała jak główka brokuła 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...