Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc
ja jeszcze tylko jutro do pracy i mam wolne,szczerze myslalam,ze bedzie latwiej ale w nocy mala kiepsko sypia, wychodze z domuo 7.10 a wracamprzed 18,mala wtedy ciagle na rekach bo zteskniona,ja zmeczona,nie jest latwo.....
milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry dzień
ja nie doradzę, bo na pchaczach się nie znam.

Łucję dziś znów chyba wyłażące zębole drażnią, bo od samiusieńkiego rana nadaje jak syrena strażacka. Chwila spokoju przy gryzaczku z lodówki, a teraz ulgę przynosi jej wcinany przez nią chlebek... ech, te zęby.

polecam do obejrzenia bardzo ciekawy film na temat żywienia ogólnie: http://dobraidea.pl/2011/01/jedzenie-ma-znaczenie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
nam chyba serio idą zęby, bo od wczoraj Ala co pewien czas ma ślinotok 😉 a ja i tak nadal nie widzę nic na dziąśle 😉
u nas już ciepło, zastanawiam się czy wychodzić na spacer tak jak zawsze ok 12 czy to już nie za ciepłoi lepiej popołudniu
Kasiu też miałam problem z pchaczem, w końcu kupiłam używany, bo stwierdziłam, ze jest to za droga zabawka a będzie chwilę używana, a jak miałam kupowac nowy to nad 1 i 2 się zastanawiałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Niebrzuszki 🙂

witam po długiej przerwie , i ogłaszam że .............żyję 🙂 🙂 ( jeszcze) 🙂 🙂
samopoczucie jako tako mogłoby być lepiej , ale cóż nie można mieć wszystkiego 🙂
Maxiu rośnie jak szalony , chodzi przy meblach , puszcza się i stoi 3-4 sekundy a cieszy się przy tym jak szalony 🙂 zajada nasze jedzonko oczywiście mniej przyprawione, poza tym owoce wszelkiej maści jakie tylko są dostępne oprócz cytrusów , paróweczki, wędlinkę drobiową, jajeczko smażone na masełku, chlebek, bułeczki chrupki itp ogólnie rozwija się superowo 🙂 🙂 ładnie pokazuje gdzie mama tata , gdzie kotek , robi cacy , daje buziaka 🙂 takiego oślinionego 🙂 podaje paluszek do zjedzenia 🙂 i tańczy jak zagra muzyka 🙂 🙂 robi pa pa ale kosi kosi za cholerę nie chce ani brawo 😞śmiga po całym domu , zjada buty i inne rzeczy jakie mu wpadną pod łapki 🙂 zębów mamy 6 a 7 trzonowy w drodze 🙂ROŚNIE MI DRUGI WĘDKARZ 🙂 KIEDY PYTAMY GDZIE TATUŚ MA WĘDKI ? MAXIU PALUSZKIEM POKAZUJE NA SZAFĘ 🙂 tam tatuś ukrył wędki przed ewentualnym zdemolowaniem przez małego wędkarza 🙂

chodzików (prowadzaczy) mamy dwa oba są w obrocie Maxiu zasuwa sam przy nich bez asekuracji Kasiulaamnie też się 2 podoba 🙂

składam życzonka Wszystkim jubilatom którzy w onym czasie świętowali swoje miesięcznice[color=blue][/color] 🙂 🙂 🙂

życzę miłego słonecznego dzionka mamusie 🙂


na poprawę humorów panorama mojego jeziora o poranku 🙂 🙂 🙂 🙂



i mojego chuligana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuuuuuuu jak pusto, pogoda chyba robi swoje 😉
Mufka oglądnęłam połowę tego filmu, generalnie ciekawa teoria, która na pewno w pewnym względzie jest prawdziwa, bo od wieku wiek leczymy się czosnkiem, cebulą czy malinami 😉 wiele leków opartych na naturalnych składnikach, melisa, żurawina itd 😉 nie wiem co w dalszej części jest mówione, ale można to tez potraktować tak jak np. nie szczepienie bo to chemia 😉 więc generalnie jeść zdrowo, unikać chemii - tylko jak w tych czasach unikac chemii???? a tak ważne warzywa i owoce ciężko kupić naturalne, chociaż troskzę nie wierzę (podsumowując w skrócie) - jedz zdrowo to nie zachorujesz a nawet wyzdrowiejesz 😉 ale jak najwięcej podawajmy dzieciom i sami jedzmy warzywa i owoce 😉 koniec wykładu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś wybraliśmy się na łąkę 🙂 zdjęcia poniżej
Wszytko u nas ok tylko ja czuję się bardzo zaniedbana przez męża 😞 😞 😞
Znowu mam doła totalnego i nie chce mi się już nic 😞 😞 😞
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/10506958/snb12421.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/10506958.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/006a21c6/snb12418.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/006a21c6.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie mam to samo pytanie? jak ubieracie dzieciorki na noc? ja jeszcze w śpioszki z długim rękawem, bo noce mimo wszystko chłodne, za to w dzień Wojtas śmiga w krótkich spodenkach w koszulkach, nawet z gołymi stopami siedzi w wózku, wysmarowany kremem z filtrem 50.
Kaśko witaj kochana, jak dobrze że jesteś, Maksiu BOSKI, a jaki mądry chłopaczyna 🙂 niech rośnie zdrowo 🙂
jeszcze tylko jutro i MArcin wraca i chyba go zgwałcę!! tak chce mi się potulić pomiziać 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jerzyk też śpi w pajacyku na długi rękawek, albo w takim pajacyku bez stópek ale wtedy zakładam mu skarpetki.
Jakoś nie mam odwagi wyjść z Nim na spacer z gołymi nóżkami i na krótki rękawek 😞 😞 😞 może dlatego że wiatr jeszcze taki zdradliwy 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxiu śpi body z krótkim rękawem z gołymi nóżkami my mieszkamy na poddaszu u nas temp. w domu ok 27 stopni 🙂

na spacer krótkie spodnie koszulka , skarpetki i sandałki ale bywa ze gołe nóżki też już były 🙂nie ma co przesadzać z ubieraniem uważam , lato to lato bez względu czy maj czy sierpień kiedy temp. przekracza 25 stopni nie powinno się maluszka przegrzewać 🙂 🙂

Grażynko ja jeszcze tylko w kwestii wagi dzieciaczków Jerzu waży 10 kg z kawałkiem i uważasz go za pulchnego ??? Max tyle ważył jak miał 7 miesiecy 🙂 🙂 🙂 teraz waży 11,400 i uważam ze jest w sam raz 🙂 🙂 🙂 z resztą czy na fotkach wygląda na grubego???? Jerzyk też uważam jest ok 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. My mamy dwa ząbki , dwie dolne jedynki. Właśnie wczoraj wyszedł drugi 🤪
Jestem padnięta, bo pomagam mamie w remoncie. Amelka dzielnie znosi to, że cały dzień z babcią się bawi a mamusia ciągle robi. Ale mamy już koniec (prawie) i jutro w końcu normalny spacer z Córcią zrobię 🙂
Buziaczki dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
my już po porannym spacerku i wróciłam cała spocona, co za upał, popołudniu to chyba wyjdziemy ok 18 😉 ja na razie ubieram małej krótkie body, getry i skarpetki i chyba dzisiaj było akurat, a do spania też mamy pajaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ale upał uff..a my przenosimy nasz salon firmowy 🤪 dopiero zaczynamy a już padamy mordkami na pyszczek tyle pracy 🤢 Kamilkowi zakupiliśy łóżeczko turystyczne i bawi się a my stawiamy 🙂 na szczęście w lokalu chłodek 😜
Ja Kamilka ubrałam dzisiaj tylko w krótkie spodenki i body z krótkim rękawkiem a i tak biadolił w wózku na spacerze 😞 a po wyjęciu na chwilę za nic nie chciał z powrotem usiąść 🙂 W ogóle Kamil gorący facet nie lubi być przykryty, w nocy najczęściej spi w body samym a nawet jak go kołderka chcę nakryc bo sama się przykrywam to on nóżki na wierzch wykłada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję KASIU za słowa otuchy 🙂 🙂 🙂 🙂
My dziś też ubraliśmy body z krótkim rękawkiem 🙂 🙂 🙂 a w drodze powrotnej spotkała Nas burza i Jerzu strasznie się dziwił skąd ta woda kapie 🙂 🙂 🙂 na szczęście nie zmokliśmy bardzo bo do domku było blisko 🙂
Teraz niuniu już śpi a mama ma czas dla siebie 🙂 🙂 🙂
Miłego wieczoru Kochani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł joł joł................. helllo banana!!!!!!!!!!!!!!!!
ciocia Oli DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
NADAL NIE OGARNIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale wiecie co tak slicznie na dworze ze az chce sie oddychac pelna piersia i isc do przodu i miec wszystkich gdzies byc dla siebie....... byc samolubem .......choc przez chile......... kurcze juz dawno tak sie nie czulam i zapomnialam jakie to uczucie............SUPEROWE
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...