Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
no to nie da rady, z rańca muszę jechać na wiochę nieopodal, muszę zostać z Marcina siostry synem który ma zapalenie spojówki i nie może pójść do przedszkola, a o której wracasz???

no to szkoda 😞 wracam w niedzielę wieczorem, mówi sie trudno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Wiojojka napisał(a):
no to nie da rady, z rańca muszę jechać na wiochę nieopodal, muszę zostać z Marcina siostry synem który ma zapalenie spojówki i nie może pójść do przedszkola, a o której wracasz???

no to szkoda 😞 wracam w niedzielę wieczorem, mówi sie trudno 😉

gdybyś mogła to zapraszam w niedzielę w takim razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
anochi napisał(a):
Wiojojka napisał(a):
no to nie da rady, z rańca muszę jechać na wiochę nieopodal, muszę zostać z Marcina siostry synem który ma zapalenie spojówki i nie może pójść do przedszkola, a o której wracasz???

no to szkoda 😞 wracam w niedzielę wieczorem, mówi sie trudno 😉

gdybyś mogła to zapraszam w niedzielę w takim razie 🙂

w niedzielę już gorzej, bo będziemy siedzieć jak najdłużej u dziadków, a potem jak najszybciej do domku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
asiulkaa1990 napisał(a):
http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-sprzedam-wozek-3w1-stan-bdb-W0QQAdIdZ285060233
http://sprzedajemy.pl/sprzedam-wozek-3w1-firmy-4runner,40927
tutaj daje dwa linki z tym wózkiem. kurcze szkoda go wyrzucic albo wydac za darmo a cena moim zdaniem tez nie jest wygórowana. a co jestes zainteresowana?

tak tylko pytam, bo koleżanka ma niedługo rodzić i szuka wózka, niekoniecznie nowego

to pokaz go kolezance... a nóz sie jej spodoba. 🙂 a z przesylką w razie co nie byloby problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z okazji DNIA MATKI.....
ANIELSKIE DZIECIE...

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
-Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć,
skoro jestem takie małe i bezbronne?
-Spomiędzy aniołów wybiorę jednego dla ciebie-rzekł Bóg-On będzie na ciebie czekał
i zaopiekuje się tobą.
-Ale powiedz mu, że tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się,
to mi wystarczało by być szczęśliwym?
-Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.
-A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka,
którym posługują się ludzie?
-Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś
i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył cię mówić.
-A co będę miał zrobić, kiedy zechcę porozmawiać z Tobą?
-Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.
-Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
-Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
-Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział!
-Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię jak do mnie wrócić,
chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.
W tym czasie w niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi
i dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
-O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła?
-Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał
MAMUSIU....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




od mamusi też serdeczne życzonka mamusiowe Niebrzuszki


Wszystkim jubilatom przesyłamy buziaczki , przepraszamy ,że znowu po czasie ale co robić więcej jestem teraz w szpitalu niż w domu 😞 dziewczyny wielkimi krokami zbliżamy się do ROCZKU !!! czas leci nieubłaganie a my ciągle jesteśmy na Brzuszku z różną częstotliwością ale jednak jesteśmy 🙂 i to jest piękne mamuśki 🙂Razem brniemy przez codzienność , dzielimy kłopoty i radości i doczekałyśmy wspólnie Dnia Matki 🙂 🙂 🙂 i tak trzymajmy kobitki !!!Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj dla wszystkich mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA
ja dzisiaj dostałam maila od mojej córeczki z kartką z życzeniami 😉


fajny tatuś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiście najlepszego dla mam od mamy 😉

a ja od tygodnia bije się z myślami czy zapisywać małego do żłobka od września (we wro rekrutacja trwa do jutra) i jednak tak- jak się uda to spróbujemy chodzić, łatwiej zrezygnować niż szukać potem wolnego miejsca albo płacić ponad 1000 zł za prywatne. planowałam posłać go do żłoba od 2 latek- chociaż na kilka godzin dziennie, żeby miał kontakt z innymi dziećmi, no i żeby mamę troszkę odciążyć, ale naczytałam się ze 2-latki najtrudniej się aklimatyzują, poza tym baaaardzo mało jest miejsc dla 2- latków we wrocławskich żłobkach, dla młodszych dzieciaczków więcej no i później łatwiej jest dostać się do przedszkola. do niań jakoś nie jestem przekonana.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki wszystkiego dobrego. kurcze więcej takich dni w roku. od oskarka dostalam wlasnorecznie narysowana laurke z "sam samem"- taka postac z bajek moze kojarzycie hehehe i kwiatka a od hubercika z rana smierdzaca kupe 🤪 🤪 🤪 🤪 i pierwszego kroczka ktorego nie udalo mi sie uchwycic 😞 a troszke pozniej kwiatka 🙂 kasia ma racje jak ten czas leci za chwile bedziemy opisywaly pierwsze urodzinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
anochi napisał(a):
DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA
ja dzisiaj dostałam maila od mojej córeczki z kartką z życzeniami 😉


fajny tatuś 😉

też myślałam, że tatuś, nawet mu dziękowałam, ale jakąś taką dziwną minę miał i nic nie powiedział, a tu okazuje się, że to moja mama z siostrą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Anochi ale fajny pomysł miały..miło tak.. 🙂

Podzielę się z Wami 😉
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/a7aaf971/ala.jpeg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/a7aaf971.jpg[/IMG][/URL]
qrcze nie wiem czemu pokazuje, że zdjęcie skasowane jak się na nie kliknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMINKI WSPANIAŁE! WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO
ja dostałam czekoladki od synka 😉
tak! to jest fajne, że trzymamy się razem, gdyby nie Wy Brzuszkowe Mamy byłoby mi o wiele trudniej przebrnąć przez ciężkie chwile no i z kim jak nie z Wami mogę dzielić radości 🙂 a że czasem się żremy, taka nasza babiasta natura 😜
no Anochi nie da się otworzyć zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hoo..
ale tu cisza..pewnie piękną pogode macie..i czasu nie tracicie..
u nas nie dość że ciągle jakoś tak chłodno deszczowo..to jeszcze przeziębieni..od tygodnia mały ma katar i coś zniknąć nie chce;/
Powoli szykuję się do wyjazdu..nie wiem jak sobie sama z małym poradzę w tym samolocie..ale jakoś będzie trzeba..
Wasze dzieciaki też tak pięknie tańczą?? Siyar podniesie się w kojcu i porusza w rytm muzyki a jaki do tego zadowolony jest..ma już nawet utwory które bardziej lubi.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki, spóźnione życzenia z okazji Dnia Matki 🙂 ja dostałam kwiatek od męża i czekoladki od Taty mojego 🙂 milusio. Ale generalnie miałam ciężki dosyć dzień wczoraj.

Ika, ja też cały czas się zastanawiam czy posłać od września Łucję do żłobka, już się zapisaliśmy tak na wszelki wypadek. Bo ja wracam do pracy od września właśnie. alternatywą jest niania, nawet już mam taką jedną dziewczynę, która chce się Łucją zajmować. Jest pielęgniarką i na razie przychodzi do pomocy przy mojej Mamie. Jest super i z Łucją ma fajny kontakt. No a żłobek mamy nieopodal naszego bloku, ponoć bardzo fajny. Mam więc dylemat co wybrać. Gdybyśmy mieli lepszą sytuację finansową, to zdecydowałabym się od razu na nianię, a tak to zobaczymy....

Anochi, widzę że zdjęcie, które zrobiłam Ali często wykorzystujecie, fajnie 🙂 podoba się widać 😁 😁 mała modelka.

Kasiu, zdrowia i jak najmniej szpitali. uściski

Okaa.. oby katarek szybko minął, Łucja jeszcze nie tańczy do wybranej muzyki, czasem tylko tak się kołysze tanecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...