Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia, garnuszek na klocuszek z fisher price jest super. Tu masz link do ceneo: http://www.ceneo.pl/1719530
moja bratanica go miała i uwielbiała się nim bawić, słyszałam też sporo pozytywnych opinii od innych mam. można też kupić taniej używane.

uuu.. ale pogoda dziś, kiedy wreszcie się zrobi ciepło. Ciekawe jak tam dziewczyny nad morzem...
Okaaa dmuchnij do nas z Hiszpanii, co by ciepełko przywiało do nas 🙂

uściski dla solenizantek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
dziewczyny, wrzućcie jakieś swoje zdjęcia z dzieciństwa. Ciekawe czy Wasze dzieciaczki też są to Was podobne?

ja mam w Polsce,ale powiem tak,ze moja Ewcia to caly tatus,moze w przyszlosci zrobi sie choc troszku podobna do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wrzuciłabym, ale nie mam skanera, więc nie mam jak.a byście się pośmiały 😉
ach dziewuszki polecam odsłuchać płytę niejakiego Ludovico Einaudi, gościu gra na pianinie po prostu bosko! wrzucam Wam moim zdaniem jego dwa najpiękniejsze utwory
http://www.youtube.com/watch?v=qmxFAT581T4
http://www.youtube.com/watch?v=9qvglWAHDak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MY MAMY DWA ZĄBKI, ALE CZTERY W DRODZE, WSZYSTKIE GÓRNE SĄ POD DZIĄSEŁKIEM WIDOCZNE, AŻ BOJĘ SIĘ, ŻE WSZYSTKIE NA RAZ BĘDĄ SZŁY I BĘDZIE MEGO PŁACZ, JUŻ JEST AMELIA MARUDNA, WIĘC NA DNIACH BĘDZIE WIĘCEJ MIESZKAŃCÓW JEJ BUŹKI 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka, zrób zdjęcie zdjęciu aparatem po prostu 🙂ale to najlepiej w dziennym świetle.
Sabcia, ja też myślałam, że Łucji wyjdą 4 zęby na raz, bo tak jak u Amelii pod dziąsłem widać było pięknie jedynki i dwójki. Ale zaczęły wychodzić po kolei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka OBY OBY tak było z zębami.
A wyobraźcie sobie, że Amelka mi jeszcze nie śpi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Żadko tak się Jej zdarza, ale szok, sama już jestem śpiąca, a Ona jakoś NIE 🤪 🤪 🤪
A jutro pierwszy raz będzie wieczorem sama z Tatusiem i do pomocy Babcia. A ja do pracy idę do 23.00. Aż się boję, już całą kartkę zapiałam,co mają zrobić, bo zawsze ja sama to wszystko robiłam 😁 😁 Lubię to robić, aż dziwnie się czuję, że ktoś ma mnie wyręczyć, ale miło będzie wrócić do domu i dziecko słodko śpiące w łóżeczku zobaczyć. OBY 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
moja Ewcia chodzi!!!!!!!!!tzn zrobila kilka krokow a tak sie cieszla 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

GRATULACJE TO PIĘKNE CHWILE I DLA DZIECKO I DLA RODZICA. 😘 😘

dzieki,tacy dumni jestesmy,ze po rodzinie i znajomych wiadomosc wyslalismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
moja Ewcia chodzi!!!!!!!!!tzn zrobila kilka krokow a tak sie cieszla 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

GRATULACJE TO PIĘKNE CHWILE I DLA DZIECKO I DLA RODZICA. 😘 😘

dzieki,tacy dumni jestesmy,ze po rodzinie i znajomych wiadomosc wyslalismy 🙂

Wcale się nie dziwię, ja już od ponad tygodnia się zachwycam, że Amelka się nie musi trzymać przedmiotów, by stać i robi małe kroczki, takie to słodkie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
Sabcia albo dziecko bedzie czekalo na ciebie jak z pracy wrocisz 🙂

Właśnie mam to w głowie, ale mam wielką nadzieję, że nie doczeka, ale za to rano się ucieszy jak mnie zobaczy 😁 😁

to sa nalepsze chwile jak dziecko cieszy sie na Twoj widok i rece wyciaga,buziaka mokrego daje 🙂
tylo sie nie zamartwiaj,bo maz i tesciowa dadza rade z Amelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
Sabcia albo dziecko bedzie czekalo na ciebie jak z pracy wrocisz 🙂

Właśnie mam to w głowie, ale mam wielką nadzieję, że nie doczeka, ale za to rano się ucieszy jak mnie zobaczy 😁 😁

to sa nalepsze chwile jak dziecko cieszy sie na Twoj widok i rece wyciaga,buziaka mokrego daje 🙂

Oj mokry mokry 😁 😁 😁 😁
Wierzą w ich umiejętność, Amelka nie jest już mała, a Babcię, czyli moją Teściową bardzo lubi, więc domyślam, się że nie będzie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
moja tez ma gorne dziaslo spuchniete i widac 3 zeby,a noce ma marudne i juz sie obudzila 🙃 🙃

Moja nawet jeszcze nie śpi 🤪 🤪
A zęby widać już pod spuchniętymi dziąsłami, myślę że jutro góra po jutrze i zęby będą ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
Sabcia albo dziecko bedzie czekalo na ciebie jak z pracy wrocisz 🙂

Właśnie mam to w głowie, ale mam wielką nadzieję, że nie doczeka, ale za to rano się ucieszy jak mnie zobaczy 😁 😁

to sa nalepsze chwile jak dziecko cieszy sie na Twoj widok i rece wyciaga,buziaka mokrego daje 🙂

Oj mokry mokry 😁 😁 😁 😁
Wierzą w ich umiejętność, Amelka nie jest już mała, a Babcię, czyli moją Teściową bardzo lubi, więc domyślam, się że nie będzie tak źle 🙂

bedzie dobrze,a i tak bedziesz myslala czy wszystko dobrze z coreczka,to normalne,trzymam kciuki(ja tez jutro do pracy 🙂przynajmniej poplotkuje z kolezankami:woohoo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
moja tez ma gorne dziaslo spuchniete i widac 3 zeby,a noce ma marudne i juz sie obudzila 🙃 🙃

Moja nawet jeszcze nie śpi 🤪 🤪
A zęby widać już pod spuchniętymi dziąsłami, myślę że jutro góra po jutrze i zęby będą ☺️ 🙂

ja tez mam taka nadzieje,bo noce sa ciezkie,dni marudne,obidu nie moge ugotowac bo mala ciagle na rekach wisi,juz niedlugo bede miala takie umiesnione rce ze hoho ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
Sabcia napisał(a):
evie napisał(a):
moja tez ma gorne dziaslo spuchniete i widac 3 zeby,a noce ma marudne i juz sie obudzila 🙃 🙃

Moja nawet jeszcze nie śpi 🤪 🤪
A zęby widać już pod spuchniętymi dziąsłami, myślę że jutro góra po jutrze i zęby będą ☺️ 🙂

ja tez mam taka nadzieje,bo noce sa ciezkie,dni marudne,obidu nie moge ugotowac bo mala ciagle na rekach wisi,juz niedlugo bede miala takie umiesnione rce ze hoho ☺️

U Nas to samo z nocami, ciężko, bo często jęczy i chce cyca, choć już tam prawie nic nie ma 😁 A od rąk Ją dawno odzwyczaiłam, mało Ją biorę, bo bym nie dała rady, choć czasami Ją noszę w ciągu dnia i kołyszemy się do snu przy ulubionej Naszej muzyce.
Idziemy się położyć, może uśnie, ja już usypiam, więc lecimy, pa pa DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze tu zerknelam na chwilke. mala dopiero co poszla spac, tak fajnie usnela wtulona we mnie i przytulona do ciala 🙂 nigdy nie lubiala tak zasypiac.
co do garnuszka z fisher price- my mamy taki ale w jezyku wloskim i powiem szczerze ze jak na moja to jeszcze nie taka zabawka, ona to harpagan i nie ma cierpliwosci jak jej nie wychodzi wkladanie locka do dziurki to nim tak rzuci ze zzlosci ze przeleci przez caly pokoj a ona niezadowolona krzyczy eeeeeeee hehehe smiac mi sie z niej chce czasami 😜
ale pochawalimy od jakis dwoch tygodni wola Dziadzia albo Dziadziu jak tylko zobaczy dziadka 🙂 ale teraz jak raczkuje to nie chce chodzic sama, jak ja postawie nie oparta o nic to kuca i raczkuje a jak ja proboje postawic to nogi kuli i za diabla nie stanie....
Evie jak twoja ma a imie bo jakos myslalam ze Zuzia ☺️ nie wiem dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku, to dobrze, że Julcia raczkuje, słyszałam, że to bardzo dobrze wpływa na ogólny rozwój mózgu. Tu artykuł na ten temat: http://babyonline.pl/niemowle_rozwoj_artykul,5565.html
a jeszcze się nadrepta w swoim życiu 🙂
A Łucja to też czasem taki harpaganik, jak się zdenerwuje to też potrafi rzucić czymś. Skąd się bierze takie zachowanie? Przecież my niczym nie rzucamy. Hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...