Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobitki,

piękne brzuszki, gratuluję 🙂

słuchajcie, czy Wy też się tak szybko męczycie? mi wieczorem się akumulatory jakby wypalają i jestem jedna wielka dętka.
Wczoraj dużo stałam w kuchni przy garach i łydki to mi jakby miały eksplodować potem pod wieczór.... męczące to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam brzuszki po weekendzie!!!

ale sie narobiło az 14 stron do czytania:laugh: zauwazylam ze moj maly brzuszek i duzy Maksiu wywolal poruszenie i debatke - otoz moje kochane brzuszki mały brzuszek z duzymi dzidziusiami to u nas rodzinne moja siostra jak byla w 9miesiacu pierwszej ciazy miala taki jak kasia teraz z reszta w 2 też:laugh: a przytyla tylko 9kg a mali wazyki ok 3,500kg... moja tesciowa tez miala maly brzuszek w 9 miesiacu a moj mąż ważył 4,600kg... a to ze maly na ostatniej wizycie mial 25cm na bacznosc to ja powiedzialam wam co powiedziala nasz ginekolog ja sie tam na tym sprzecie nie znam to ona mierzy i przekazuje nam wszelkie wiadomosci a maly od poczatku byl duzy....a co powiecie na to wczoraj w nocy moja sasiadka urodzila synka a nikt z sasiadow nie zauwazyl ze jest w 9 miesiacu ciazy a zeby nie bylo to jest szczuplutka az zachuda a mały waży 3,800kg ... kochane kazda ciaza jest inna i my jestesmy inne a to co jest napisane w ksiazkach to czasem trzeba brac duza poprawke...

no nic to tyle o nas 😎

co do coli to pod zadnym pozorem jej nie pijam - pijam pepsi ale tylko od czasu do czasu - dlaczsego pepsi - pepsi na poczatku miala byc lekiem bo zrobiona z pepsyny ktora ulatwia przyswajanie lekow wiec jak dzieko nie chce brac lekow to najlepiej odgazowac troche pepsi i dac z lekami :laugh:

co do witaminek to my mamy feminatal 400 - to sa tabletki typowo dla kobiet w ciazy od 12 tyg do momentu po ciazy - ale minusem jest to ze kosztuja ponad 50zł 😞

jak widze wszystkie chcemy wiosene mam nadzieje ze zbliza sie pogodowo duzmi krokami :laugh:

ale sliczne brzuszki :laugh: :laugh:

co do meczenia to to jest moja zmorą ale trzeba sie przyzwyczaic - ja w koncu przywiozlam z domu pilke do cwiczen i zaczynamy cwiczenia z nią:laugh: a jak wam idzie brzuszki - a jak ze szkolami rodzenia idziecie dzies???

miłego dzionka ciezaroweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂 Anycool ja jestem bardzo szczupła i też mam sporego chłopaka a brzuszek raczej taki sobie z moim pierwszym synem do 7 miesiąca ważyłam ok 57 kg przytyłam 6kg a w czasie całej ciąży 9 kg a syn urodził się 3250 i miał 52 cm więc też nie była grubasem ciążowym 🙂 jak najbardziej masz racje wielkość brzuszka wcale nie świadczy o wielkości dziecka 🙂 za to teraz już przytyłam 9 kg 🙂 a synuś jest taki sobie wielkościowo na ostatnim usg miał 15 cm i ważył 230 gram 🙂 a ja tyje i brzuszek rośnie więc jest nadzieje na to , ze będzie z niego spory chłopak 🙂dziewczyny w ogóle nie powinnyście się martwić wielkością brzucha czy brakiem ruchów nawet do 25 tygodnia z każdą ciążą jest inaczej i żaden lekarz czy ciocia "zabobon" nie zgadanie jak to będzie i jak jest 🙂

Jeśli chodzi o męczenie się to ja mam straszny problem z oddychaniem i nie dość ze załapałam alergie i ciężko mi się oddycha to męczę się okrutnie 🙂ale to norma choć mało przyjemna 😞

miłego dnia kobitki ja jutro mam USG i pooglądam sobie synka zobaczymy ile urósł i ile wazy i czy serduszko ma zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie Brzuszki 🙂

Bardzo się cieszę,że został poruszony temat wielkości brzuszka i naszych Maleństw oraz szybkości przybierania na wadze...mój lekarz twierdził ze coś jest nie tak bo do 20 tc nic nie przytyłam (oprócz zrzucenia 4 kg na początku ciąży), brzusia też nie było:cheer 😞dzidzia też była malutka) ale teraz powoli do przodu i już jesteśmy na plusie 2 kg jutro idę na wizytę i mam nadzieje, że powie że wszytko oki i poznamy płeć Naszego Maleństwa 🙂 w tej chwili jestem na miłym etapie oswajania się z moimi krągłościami 🙃

Wasze brzuszki są przepiękne 🙂

ps. z moich obserwacji wynika,że w ostatnim czasie rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek(zwłaszcza okolice (Poznania)- co o tym sądzicie?

pozdrawiam gorąco i życzę spokoju i dużo słonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciężaróweczki!! Jak samopoczucie? Mnie dopadła chyba kolejna ciążowa przypadłość a mianowice bolące dziąsła 😞 Okropieństwo no ale cóż, póki co wcinam lody bo fajnie chłodzą 🙂 a potem na spacerek do parku co by troszkę kości rozruszć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karulina- nie martw sie waga jeszcze pojdze do przodu:laugh:
a co do Poznanskich porodow to fakt ostatnio tez to zauwazylam ze rodzi sie duzo chlopcow:laugh: i czesto po terminie 😞
a gdzie bedziesz rodzic w poznaniu? bo ja bym chciala w Raszei !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARULINA - co do usg 3d to chciala bym isc ale po dluzszym zastanowieniu pewnie z nego zrezygnuje przerazaja mnie ceny chociaz milo by bylo miec taka pamiatke 😎 zapytaj sie dziewczyn z poznania juz kiedys poruszalysmy taki watek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejkaaaaaa

Dzwoniłam do zusu 🙂 pieniadze juz poszły to wypłacenia..za 4 dni wyślą 🙂 ye ye ye ye!!! wreszcie 🙂

ANYCOOL A TOBIE WYPŁACILI JUŻ?
NO CENY SĄ NIEZŁE Z 3D ALE MYŚLĘ ŻE JEDNAK WARTO....OSTATNIO NAWET W TV BYŁO ŻE JAK Z DZIDZĄ COŚ NIE TAK TO WYKONUJĄ OPERACJE JESZCZE W ŁONIE MATKI.JA TAM DMUCHAM NA ZIMNE. W TYCH CZASACH RÓZNE RZECZY SIĘ ZDARZAJĄ..... PRZEZ TO CHOLERNE ŻARCIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka kochana mi na szczescie wyplacili juz kaske jakos 9 marca na szczescie za cale 3 miesiace a zus wyplaca kase na 20 i 30 kazdego miesiaca wiec teraz czakam za kasa za marzec:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Ja dzisiaj mam jakiś nerwowy dzień. Wszystko idzie nie po mojej myśli. Na dodatek moje yorki, które wychowują się razem od szczeniaka od jakiegos czasu tak się gryzą, ze nie ma na nie juz siły. Zjeździłam 3 miasta, zeby dostac tak małe kagańce, juz nie wspomne jak sie na mnie ludzie gapili w zoologicznym jak prosiłam o kagańce dla yorków.... 😮
No, ale juz innego sposobu na nie nie ma, bo wariatki gryzą się do krwi. 🤢
ech...miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara moja koleżanka też miała taki problem i weterynarz polecił jej żeby podawała jednej i drugiej WALERIANE przez 14 dni po jednej tabletce 2 razy dziennie i wyobraź sobie ze sie wyciszyły 🙂 spróbuj 🙂 zaszkodzić im to nie zaszkodzi bo to zioła a może coś da 🙂


Ja dziewczynki ugotowałam dziś pychotkowy barszczyk czerwony mniam 🙂


..........jak pięknie za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Anycool dobrze ze przypomniałaś mi o szkole rodzenia, muszę zadzwonić!! 🤪
Piękna pogoda, ale znów nie dla mnie 😞 muszę pisać konspekty
Kupiłam sobie dzisiaj spodnie ciążowe za 15 złoty 🙂, babka w lumpeksie wyciągnęła mi je spod lady, miałam szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

ja niestety w niedziele się potrułam i nie byłam wczoraj w pracy - dziś jest już lepiej i normlanie funkcjonuje 😉

Sara: bardzo dobrze działają feromony, jest to rewelacja, przetestowałam na moim kocie i aż trudno uwierzyć jak zwierze się uspokaja, to wygląda jak zapach do kontaktu, zwierzaki to czują ale my nie, zwierze się czuję tak jakby było znowu przy swojej mamie i jest mega grzeczne. Takie fermony można kupić np przez internet kosztują ok 100 z dozownikiem a potem wkłady ok 70 - wkład starcza na miesiąc - troche drogo ale zapewniam że warto 🙂

dziewczynki a ja dziś mam usg.....stresa mam okrutnego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka konitki!!! w piekny wtorkowy dzionek

palibulka co zjadlaś 😞 o slonce ty nasze mam nadzieje ze wszystko wrocilo do normy:laugh: a co do usg to jak zawsze bedzie ok i pewnie dowiesz sie co bedzie:laugh:

aniolku ak wrocisz od gin to daj znac jak tam malenstwo:laugh:

pozdrowionka kobitki jest tak ładnie ze ide na spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[img size=324]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0145.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> kochane oto dzisiejszy brzusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, przyznam się: PRZEŻYWAM JAK WOJNĘ!
Chodzi o ten jutrzejszy scan - pewnie dostanę rozwolnienia, ale to akurat i dobrze dla moich zaparć 😉

To moje niunie w 13 tc - jak sądzicie, co będzie? 😉 [img size=259]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/28-1536797bad0066bd6d2a81f51034485e.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć piękne 🙂 brzuchy cudne i pogoda w końcu superowa 🙂 Ciekawa jestem co Wam wyjdzie na usg dzisiaj 🙂 Ja mam w czwartek i juz nie mogę sie doczekac 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...