Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WSZYSTKO CO JEJ KUPUJE TO OD RAZU PIORE. NA SZYBKIM PROGRAMIE, BO WIEM ŻE JESZCZE RAZ BĘDE MUSIAŁA PRAĆ W PROSZKU DLA NIEMOWLAKÓW.

NAWET BYŁAM NA CIUCHOLANDZIE I WYGRZEBAŁAM JEJ TEŻ PARE BODÓW. BOLERKO NAWET ZNALAZŁAM Z METKĄ 🙂 JAK NA LALKE 🙂

ZACZYNA MNIE WCIĄGAC SZAŁ NA CIUSZKI!!!!!!!!
UWAGA!
TO UZALEŻNIA!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka ja robie to samo, piore teraz bo wiem ze pozniej znow bede musiala przeprac 🙂 Ojj zebys wiedziala ze to wciaga 🙃 Moja mlodsza siostra co wpadnie do sklepu z mama to od razu mowi: Mamo kupimy to dla dzidziusia? Tak wiec siostra zaczyna tez kupowac rzeczy dla Juli 🙂
Ostatnio sie zastanawialam nad smoczkiem, znalazlam taki Tommee Tippee http://www.tommeetippee.pl/viewproduct/parentcat/3/subcat/9/pageid/111/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę, że temat ciuszkowy 🙂 ja jeszcze się chwile powstrzymam, moja mama też mówi, że jeszcze nie kupuje, ale jak zacznie to nie wie kiedy skończy 🙂 ciuszki dla maluchów są po prostu przesłodkie 🙂 tylko ja się na nich nie znam i muszę najpierw zapoznać się co mi tak na prawdę jest potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za miłe przywitanie 🙂 🙂 🙂
Ika79 no tak... nie ładnie podglądać.. 🥴 ale podejrzewam że nie jestem pierwsza i nie ostatnia..tak już to jest..że czasem człowiek się upewnia.. ☺️ Kiedy prześledziłam trochę SIERPNIÓWECZKI stwierdziłam że miło do was należeć..poradzić się czy poprostu wyżalić 😆 😆 😆
TAK jest to moje pierwsze maleństwo choć nie ukrywam że nie planowane ☺️ Były i łzy ale mimo wszystko cieszę się 😁 😁 😁 A czy chłopiec czy dziewczynka to chyba bez różnicy..najważniejsze ZDROWIE... 🙂 choć cicho liczę na dziewczynkę 😁 Te kokardeczki i sukeneczki..ahhh 🙃 rozmarzyłam się.. 🙂
Dziewczyny możecie mi pomóc..próbowałam wkleić fotke na profil..żebyście mogły i mnie oglądać..ale nic..nie weszła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka śliczne te mebelki 🙂 🙂 🙂 z tą żyrafką takie słodkie 😜
Widzę ostro was bierze z szałem zakupowym 😁 😁 😁
sama się nie mogę doczekać jak tylko będę wiedziała czy to ona czy on..już sobie postanowiłam pierwsze co wybiorę się na zakupy.. 😎 😎 😎 chociaż jakiś drobiazg dla dzidzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Pipeczki 🙂
Ja jeszcze nie mam ciuszków w domu, a tak bym chciała już mieć, szwagierka obiecała, że jak tylko znajdzie czas, to przejrzymy ubranka po jej synku, więc cierpliwie czekam 😉
Dzisiaj coś mnie dziwnie brzusio uwiera, jak nigdy dotąd, mam nadzieję że przejdzie do wieczora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TAK WOGOLE TO JESZCZE TYLKO 16 TYG ZOSTAŁO 🙂 KURCZE ALE LECI TEN CZAS...TERAZ BYM CHCIAŁA ZEBY DWA RAZY SZYBCIEJ ZLECIAŁ...BO JUŻ OGRANICZONE STAJĄ SIĘ MOJE RUCHY...CHWILAMI NAWET CZUJE SIĘ JAK NIEDOŁĘŻNA 😁 CIEZKO MI SIE PODNIESC,WSTAC, ZMIESCIC SIĘ W JAKIES WĘRZSZE MIEJSCA...... 🤪
BRZUCHEM SZKLANKI ZE STOŁU ZRZUCAM.... JA CHCE MOJĄ KOZE JUŻ NA RĄCZKACH TRZYMAĆ I STROIC W TE PIĘKNE CIUSZKI 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane ale sie napisalyscie w sumie tylko rzucilam okiem ... melduje sie poslusznie jestem po badanich krwi - wyniki cacy a TSH 1.4 wiec super
badanie prenatalne rewelacje mamy zdrowego synusia ktory wazy ponad 630g kawał facecika
teraz jeszcze standardowa wizyta u gin i dzien z glowy
dzis walczymy od 6;00 wyszłam z domu o 7:00 i własnie wrociłam ale do gin trzeba iść

ale super ze kupujecie ciuszki ja tez mam wielka ochote ale jeszcze poczekam bo nasz synek moze byc dość duży i ciuszki na 56-60 mogą być mu małe mysle ze pod koniec maja zacznie sie szał zakupowy na szczescie odkładam sobie pieniążki i omijam sklepy z ciuszkami wielkim łukiem

wojojka to mamy podobny problem z mieszkaniem mimo ze mamy 3 pokoje - ale w wierzowcu wiec same wiecie ze są nie za wielkie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybrałam cos takiego
http://www.allegro.pl/item975083167_najtaniej_klups_safari_stylowe_lozeczko_24h.html
lub
http://www.allegro.pl/item975554640_lozeczko_kojec_kolyska_lampka_wibra_polka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...