Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heyka dziewczyny, jestem w szoku 🤪 jak codziennie widzę, że któraś z Wam ma zawsze doła...
Ja nie mam takich napięć emocjonalnych, troszkę współczuję Waszym Facetom 😁
My dziś kupiliśmy wózek, jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, przyjdzie do Nas w ciągu kilku dni 🙂 JUPII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MUFECZKA ...........lecę na pocztę i od razu sobie zapodam całą zawartość..........

OCH MÓJ BIEDNY MĄŻ JAKI ON ZE MNĄ NIESZCZĘŚLIWY BIEDULEK ............. szczególnie ,że juz od tygodnia nie ogląda moich dołków , bo jak zwykle poza domem jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia a jaki wózek kupiliście? melduje się po wizycie u lekarza i moja Dorotka waży równo kilogram 🙂 czyli w trzy tygodni pół kilo przytyła, a ja myślałam, że urodzi się mała, a tu szykuje się średniaczek 🙂
dziewczyny uszy do góry! nie można się dołować, bo dzieciaczki to czują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziołszki, ale tu cisza... ja wczoraj obiecałam wrzucić zdjęcie brzucha no nie zdążyłam, za to dziś wrzucam mnie brzuchatą i podwójną 🙂 😁
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/50eb4711/nati_lucy.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/50eb4711.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka tak ja nadal w słonecznej Hiszpanii.. 🙂 słonecznej bo od 2/3dni można ją taką nazwać..wcześniej zimno i deszczowo jak wszedzie..za to teraz tak słonko daje że w moment idzie się spalić 😁
A fotka bardzo fajna.. 🙂 brzusio też śliczny..zastanawia mnie tylko jeno gdzie niby jesteś wielorybkiem 😁 ładnie wyglądasz..sama bym tak chciała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, dziękuję za komplementy 🙂 co do wielorybka, to po prostu czasami czuję się taka ociężała 🙂 szczególnie jak pełznę gdzieś pod górę a moje miasto pełne jest górek 🙂
Okaa a Ty namów to słoneczko by i do nas przyszło wreszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułeczko dwa dni temu ja się zamartwiałam że Wojtek się nie wierci, a dzisiaj Franek miał leniuchowy dzień, nic nie dygaj. Leż w łózku i się kuruj, nie daj się przeziębieniu, ja dzisiaj zjadłam tyle czekolady,ze jutro bedę miała problemy w toalecie, jestem tego pewna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..Mufka świetnie wyglądasz..i brzuszek wcale nie taki duży...Zwiedzałam dzisiaj porodówkę i jeśli będzie bez komplikacji - a na pewno będzie ( nie ma to jak optymizm) to bedę rodzić na wodnym świecie - tak się nazywa sala , gdzie jest możliwość porodu w wodzie..Porodówka całkiem sobie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez będę chyba niegrzeczna mamuśką, ale chciałabym miec przyjemnośc z opieki i wychowania mojego syna a nie tylko obowiązek i czuć stres czy aby napewno robie wszystko idealnie...
zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ale chciałabym nauczyć mojego syna zaradności, przez co nie powinnam dmuchać na niego, chuchać.... zobaczymy jak mi to wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Wiojojka, ja (i mój mąż) oceniam, ze wytrzymam w domku pół roku, a potem jednak praca, bo ja nie lubię w domu siedzieć, więc nie będe mamusią co siedzi w domku i odprowadza gimnazjaliste do szkoły 🙂 nie chcę by dziecko mną zawładnęło, i tak będzie najważniejsze, ale ja też mam swoje życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka, strasznie to przykre i smutne. Miejmy nadzieję, że mamusia wyjdzie z tego. Ma dla kogo walczyć.
A Tobie życzę baaaardzo udanego weekendu 😉

Ja niestety przegrałam walkę z przeziębieniem. Mam mega zapchany nos. Rany jak ja tego nie znoszę! 😞 I ta perspektywa, że potrwa to jeszcze napewno kilka dni grr ale co tam, przeżyję 🙂

A, mój malutki ważył wczoraj 1190 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, u mnie rano nawet jeden promyk słońca się pojawił, ale znowu chmury 😞
Wiojojka bardzo przykre, trzymamy kciuki za tą mamusię 😞
ja w nocy spać nie mogłam, bo pierwszy raz moje kilo szczęścia cały czas mnie kopało i nie chciało się uspokoić 😞 eh te dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh jeszcze wczoraj się wkurzyłam, że mąż jednak w pracy nie poprzesuwał pewnych spraw i nie będzie go na połowie zajęć ze szkoły rodzenia, akurat na tych gdzie dużo dotyczy tatusiów, malowanie brzuszków, masaż kobiety itd 😞 eh sprawa była do załatwienia, chociaż akurat trafiła mu się dobrze płatna praca no i znowu robota wygrała 😞 eh ci faceci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂 U nas po raz pierwszy od 2 tygodni zaświeciło słonko, więc cieszę się szalenie. W dodatku śniło mi się, że poszłam rodzić, ale było to jeszcze za wcześnie, więc lekarz mnie puścił do domu, zrobił mi też usg 4D i super w tym śnie widziałam buzie naszej Łucji, miała dołeczki w policzkach. Ach te sny... 🙂

Wiojojka, trzymam kciuki za Mamusię Karolka, mój młodszy braciszek w wieku 3 lat miał zapalenie opon mózgowych i było z nim naprawdę krytycznie, ale wyszedł z tego i teraz jest z niego dorodny chłop na sto dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...