Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sabciu ja uważam tak jak Ty że nie można tak szybko przechodzić na sztuczny pokarm. Zwróciłam też uwagę dziś żeby nie dać się zwariować i zachować spokój przy dziecku. Ale Nasze Mamusie jakieś drażliwe są. Owszem to jeszcze przed Nami i nie wiadomo jak będzie ale każda z Nas ma swoje zasady i spotykamy się tu po to by się nimi dzielić a nie rozkazywać.
Tak więc cieszmy się sobą i swoimi Skarbami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eh chcieć a móc, zobaczy się jak to będzie z tym karmieniem, na razie planuje karmić, a co z tego wyjdzie to nie wiem, ale nie zamierzam tez się katować, u nas w kraju jest jakiś kult matki karmiącej i np. czasem otoczenie za bardzo naciska, a po prostu nie można i tyle, nawet na szkole rodzenia była położna co jedno dziecko wykarmiła a z drugim po dwóch tygodniach dała se spokój, bo nic nei leciało, piersi poranione i tylko frustracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4:0 bo okaa tez na sliwke stawia i moj stry tez 🙂 wiec dzieki kobity wybralam 😁 a dzis bylam pietro wyzej u saasiadki i tygodniowej Emilki i polecala na pepuszek te gaziki nasaczone alkoholem leko mowi zeby go wycisnac (ten gazik) na pepuszek tylko podlozyc na dol gaze albo cus zeby uchronic przed alkoholem siske badz siusiaczka 🙂 po 3 dniach pepuszek odpadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny w kwiaty- ten na osobnym zdjęciu, a jeszcze bardziej biały z czerwonymi kwiatami, ale ja bym sie na biały jednak nie zdecydowała. mam białą kanapę, kazdą plamkę widać, nigdy więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kolejnym spacerze choc ból brzucha staje się już bardzo uciązliwy-ledwo chodzę i nie umiem rozróznić czestotliwości skurczy bo są krótkie choć coraz częstsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...