Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GRATULACJE AMALA 🙂
No nareszcie żeście się Ciotunie zjawiły dwa dni Was nie było 🙂
Jeśli chodzi o chrzciny - mam nadzieję że mnie przez to nie wyrzucicie - to My nie chrzcimy małego bo wiara wiarą ale ....
Nie będę pisać żeby nikogo nie obrazić 🙂
U nas wszystko ok choć czekają Nas samotne dwie nocki z małym bo Tatuś idzie do pracy 😞
Miłego wieczorku Kochane 🙂
Jerzyk już śpi po kąpaniu to Mamusia zmyka szydełkować by się odstresować i odpocząć po całym dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amala gratulacje...mały przesłodki 🙂 to chyba juz jesteśmy w komplecie 🙂

Anochi - jeszcze troszke i Wasze pociechy też unormują sobie tryb nocny...ja mam nadzieje, że tak już zostanie, znaczna poprawa nastąpiła jak kładę go na noc na brzuszek, dziś śpi na pleckach...zobaczymy jak będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bałam się długo 🙃dopiero od 1,5tygodnia śpi tak w nocy,wcześniej tylko w dzień tak go kładłam,podnosi główkę wysoko,ładnie przekłada z boku na bok i dlatego nie boję się o niego 😆...choć na początku wstawałam kilka razy żeby sprawdzić co i jak 🤪 no i spał krócej...teraz ładnie to się wydłużyło do 6h 🙂Jan-ek ładnie sobie radzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Anochi smacznego 🙂 ja też dopiero co zjadłam śniadanko. Mała wreszcie zasnęła, więc chyba wyskoczę z nią na spacerek 🙂
Wiojojka, my też musimy zrobić na chrzciny przyjęcie w restauracji, Mój Tomek ma pięcioro rodzeństwa, w tym dwoje już zamężnych i dzieciatych, ja mam dwóch braci - jeden też ma żonę i dziecko, rodzinka więc duża. Na naszych 37 metrach kwadratowych byśmy się raczej nie zmieścili 😉 😁

Amala, gratulacje ślicznego maleństwa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Ja powoli łapie rytm dnia Dominika, uczymy się siebie nawazjem 🙂 Dobrze, że mój mąz ma dwa tygodnie urlopu 🤔 Niestety mleka mam nadal niezbyt dużo i dokarmaiam Małego butelką. Mam do Was pytanie, czy Wasze Maluchy też pręża się i płaczą przy robieniu kupki, bo zastanawiam się czy to od tego sztucznego mleka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylismy dzisiaju lekarza boKamil ma katar i oczka zaropiałe-na szczescie ma czysto w gardełku i oskrzelach...dostał Eurespal a wazy juz.......5100 dag i to na cycku tylko...Ze mna gorzej-grypa max-temp. powyzej 38 st. 😞najgorsze sa dreszcze i masakratyczne uczucie zimna pod 3 koldrami a za chwile napady goraczki az leje sie pot 🤢i jestem sama-maz obiecał ze wróci ok 15 tej zamiast 18 tej jak zwykle....cała noc nie spałam bo Kamilek kasłał i charczał przez nos wiec sie badzo martwiłam i czkałam do rana by do przychodni isc..wstretne choróbska 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po spacerku 🙂 w końcu ładna pogoda 😁 tylko ja się strasznie meczę i jak wracamy to nie mam na nic sił, nogi, tyłek i plecki mnie bolą 😞
moja też się pręży, a jest tylko na piersi, ale ostatnio lepiej, nie wiem czy to po Esputiconie czy po herbatce-zaczęłam pić Bobonisan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka my raczej na drugie się nie zdecydujemy, ale jeśli to na pewno nie tak szybko, mam koleżankę, zaszła w ciążę 7 miesięcy po porodzie i biedaczka teraz dźwiga synka - a wyjątkowo ciężkawy i się męczy 😞 mały zaczyna wstawać i nie wyobrażam sobie jej z brzuchem biegającą za dreptającym synkiem 😞 a wyjście na spacer we dwójkę? to prawdziwa wypraw będzie 😞 ale wiadomo później łatwiej, bo dzieciaki mogą razem się bawić i tak jak pisałaś np. oszczędność na ubrankach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny,które karmią tylko piersią-jak Wasze piersi? bo moje są już troszkę mniejsze i miękkie...czasem Klaudii daję z dwóch naraz bo jak pije to mi się wydaje potem taki miękki jakby w nim nic nie było i wtedy zmieniam pierś na drugą. albo się mi produkcja mleka unormowała i tak to wygląda,że są miękkie albo tracę mleko i nie wiem teraz co i jak...muszę wziąć laktator po tym jak mała zje i zobaczyć czy coś w tych piersiach jeszcze jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam w miarę miękkie piersi, przed karmieniem ewidentnie bardziej twarde, ale nie jak kamień, moja ostatnia często je z jednej piersi, potem zaczyna marudzić, ciągnąć sutek i gwałtownie go puszczać i wtedy przystawiam na chwilę do drugiej, sama nie wiem czy to dobrze, zresztą od dwóch dni Ala je 10 min, potem przestaje i za kilka minut znowu krzyczy, że głodna i moge tak sie z nia bawić godzinę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta !!!
Ja też karmię tylko piersią i mam tak jak Wy 🙂
Piersi zrobiły się miękkie ale gdy nabiorą pokarmu to czuję że czas karmienia 🙂 Czasem też tak mamy że Jerzyk je chwilkę a potem znowu dojada albo zasypia przy cycu a jak Go zanoszę do łóżeczka to się budzi i jest głodny 🙂
Byliśmy dziś na dłuższym spacerku bo jakieś 2 godzinki i mały spał pięknie 🙂
Pozdrawiamy cieplutko bo zimno się zrobiło i u Nas zaczęło padać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś ostatnio serio forum opustoszało, ciekawe co u Buziaczki i Palibulki
mam wrażenie, że mąż mi ucieka z domu 😉 co chwilę bierze coraz więcej pracy, a dzisiaj kolega zaprosił go na grę w nogę i wpadł tylko do domu, wykąpał małą i poleciał biegać 😜 duże dziecię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...