Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witanko, Kasiu jak się czujesz?
my jesteśmy u dziadków na tydzień, dzisiaj po drodze odwiedziłyśmy miesięcznego kuzyna i nagle Ala przy tym malym to wielgachna i taka dojrzała i poważna, bo on jeszcze zezuje, jakby opuchnięty, nie wiadomo gdzie patrzy i postękuje jak noworodek 😜 a ja swoje dziecko uważałam za kruszynkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękujemy za życzonka 🙂
Kasieńko trzymaj się dzielnie i pamiętaj że myślę o Tobie bo jesteś dobrą duszyczką tego forum 🙂
Jerzyk dziś odwiedził babcię a u niej była prababcia i tak się małym zachwycała o on się uśmiechał i opowiadał niestworzone historie 🙂 ależ to był piękny widok 🙂 uwieczniłam to na zdjęciach 🙂

A powiedzcie mi Kochane czy codziennie kąpiecie swoje maleństwa czy co drugi dzień ???

No i czy witaminkę D to trzeba nadal podawać bo witaminkę K już odstawiłam jak kazano po 3 miesiącu ??????????

Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochaniutkie--- my nadal u dziadkow w odwiedzinkach!!!!
moj maly zarloczek zjadł na kolacje z 210ml 😲 😲 i jeszcze chcial ale balam sie ze z przejedzenia brzuszek bedzie go bolal- zjadl najpierw 150ml i dorobilam mu jeszcze z 90ml 😲 😲 😲
dzis Jakub pojechal do domku 😞 😞 z cala wałuwą od mojej mamuski 🤪 🤪 zaopatrzyla nas chyba na caly miesiac w jedzonko 🤪 🤪

KASIENKO KOCHANA ZDROWIEJ NAM SZYBCIUTKO nasze ty kochaniutkie słoneczko 🤪 🤪 🤪 🤪

milego wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam Moje Kochane 😘 😘 😘
Ale Zuzia ma wziecie 🙂wlasnie ze szczescia zajada sie piastka 😁 😁Pszesyła gorace buziaki dla Cioci Wiojojki i anycool oraz Maksia i Wojtusia 🙂 😘 😘 😘no i dla Szi i cioci Oli 🙂 🙂 a wlasnie czy wasze maluszkii tez lezac na pleckach podnosza sie jakby mialy sobie usiasc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,mam neta 🙂 🙂 🙂
i kilka pytań do mam,które wprowadziły nowości do jadłospisów dzieci-
jakie kaszki dajecie do mleka modyfikowanego? zwykłe np.bobowita czy jakieś specjalne z apteki? i herbatki-z kopru nie powinno się dawać więcej niz chyba 1 dziennie,a Klaudia czasem płacze i jak dostanie herbatkę to spokój no i chciałabym oprócz koperkowej kupić jeszcze np.owocową tylko pytanie czy można dać 2 rodzaje w ciągu jednego dnia?
ostatnio piła sok marchwiowy z wodą,troszkę pomidorowej i startego jabłka,potem był płacz przez 3 dni,ale to idzie w parze z moim stresem,więc przyczyna płaczu nie jest mi znana,bo żołądeczek przetrawi i wydali chyba nawet w ciągu jednego dnia,a płakał 3 dni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po chrzcinach 🤪 Klaudia dostała huśtawkę z regulowanym opieradełkiem prawie do pozycji leżącej i jest zadowolona 🙂 do tego krzesełko do karmienia,ciuchy i zabawki,karuzelki do łóżeczka,pościel no i kasę 🙂 pójdzie na lokatę dla małej 😁 😁 żartuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!
ja od czasu do czasu wychodze z malym w chuscie ale na dluzszy spacerek to wozek 😎

Malutka przeciez mozesz podawac malej glukoze kup w aptece lub spozywczym i mala bedzie pila ile chce 😜 😜 😜
ja daje malemu kaszke bananowa ona jest juz z mlekiem modyfikowanym ale ja daje pol na pol 2 miarki mleka i 2 miarki kaszki i jest ok 🤪 co drugi dzien deserek marchewkowo jabkowy ale powoli zaczne wprowadzac inne smaki kaszek i obiadkow 😎 maly przepada za deserkiem w sumie jeden mamy na 2 razy bo po otwarciu 48godz jest dobry , malemu starczyl by na 3 ale boje sie ze na trzeci dzien juz bedzie nie dobry i zjadam reszte ☺️

Malutka trzymaj sie dzielnie i nie daj sie 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny..
Widzę większość z Was wprowadza już coś nowego..my jeszcze zaczekamy..bo mały przybiera na cycuszku dość sporo..
Co do nocy to u nas maluch zasypia ok 19 i ciągle jest ta pobudka o 2..następna o 5..Mógłby już wyeliminować ten posiłek o 2..Ale cierpliwie czekam..kiedyś to w końcu nastąpi.. 😉
Wjojojka ty karmisz dalej cycuszkiem?czy dokarmiasz butelką..??
Malutka u nas ciemieniucha też obieła uszka..
Właśnie zastanawiam się nad zakupem tego nosidełka..wydaje mi się wygodniejsze i praktyczniejsze kiedy człowiek chce się wybrać np do sklepu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też karmię tylko i wyłącznie piersią i zamierzam tak do 6-go miesiąca ( tak jak ANOCHI ) czasem podam herbatkę ułatwiającą trawienie a potem powoli będę wprowadzać innowacje 🙂
A jeśli chodzi o nosidełko to ja narazie nie kupiłam czekam aż Jerzyk zacznie siadać
U nas również piękna pogoda byliśmy na spacerku 🙂
Mama już się martwi bo jutro mamy szczepienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...