Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
noo Saraa nie ma że na końcu..Wszystkie 3 jedziemy rodzić 23 sierpnia hehehe..no chyba że coś mi wyskoczy i przełożę..ale to dam wam znać 😁
Pochwalę się wam fotkami (jeszcze z nie dokończonego) pokoiku mego syna 😆
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/4c756ecf/o 011.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/4c756ecf.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/e59d43a1/o 018.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/e59d43a1.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WItajcie. Anycool i Karulina gratuluje!!

Na szczescie mialam szybki porod tylko ze mialam skurcze krzyzowo i podbrzuszne ahhh najgorszze jakie mozliwe.

Anochi mi czop dopiero wylecial przy mocnych skorczach, napewno nie przegapisz jak ci wyleci bo jest baardzo dlugi z 10cm i z krwia 🙂 a brzuszek obnizyl sie gdzies 3godziny przed porodem.

Mufka jezeli masz zamiar wychodzic z mala w upaly to mozesz zakupic zwykly krem (polozna mowila ze te z filtrami czesto uczulaja i niewarto kupowac, wystarczy zwykly krem typu bambino)
Moja zabka w koncu zasnela, od cyca sie oderwac nie moze :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączyli mi prąd 🥴 ale już mam 🙂
okaa bardzo ładny pokój,zazdroszczę tobie i tym,które już mają gotowe dla swoich maleństw 🙂 jednak jakoś moim się nie przejmuje,bo po porodzie jestem umówiona z mamą,że biorę wózek i na jakiś czas u niej posiedzę,żeby nasz pokój się spokojnie zrobił 🙂
dzisiaj jadę tam na noc i pewnie cały tydzień tak będę jeździć,bo mąż ma nocki i nie chcę być sama w nocy tak jakby coś to żebym miała kierowcę przy którym będę się dobrze czuć,a w domu jak zostanę i zacznę rodzić to sensacja i zjazd rodzinny osób,których towarzystwo podczas porodu nie jest mile widziane a chcę spokojnie wszystko sobie odbyc 🙂
co do tego,że piszę co i gdzie boli to mam w tym dwa cele- jeden to to,że są tu dziewczyny które mają terminy bardzo zbliżone i licze na to,że możemy swoje objawy do siebie porównywać i sobie doradzać,a dwa,że dziewczyny,które są niżej może z tego skorzystają jak dojdą do tych tygodni,bo może będzie je nurtowało nie jedno a tak to już będzie cos wcześniej pisane w tym temacie,bo po co pisać w kółko o tym samym,lub o tym jak się czuło na początku ciąży czy w połowie? skoro jesteśmy na końcówce i mamy takie czy inne dolegliwości lub objawy to piszę,bo od tego jest forum,a może i któraś z Was będzie podobnie to przechodzila jak ja i będzie mieć odpowiedź z moich postów na swoje wątpliwości?
a moja ciąża jest doglądana już co tydzień przez ginekologa i nic złego się nie dzieje,więc nie mam powodu jechać od razu na pogotowie-jutro mam wizytę i zobaczymy co zmieniło się podczas tych bóli tylko tak jak mówię- piszę o tym jak sie czuję czy co zauważyłam i zastanawiam się czy przechodzicie to podobnie,a jak nie to może ktoś później z tego skorzysta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka dzięki za życzenia dla męża 🙂 jak tak sobie czytam ile maja Wasi mężowie,to czuję się jak jakieś gówniarstwo bo mój kończy dzisiaj 21 😁 😁 😁
a z tymi schodami to się zobaczy-narazie mam w planach jechać odwiedzić babcię,bo jutro na wizytę jedzie ze mną mama,bo mąż po nocce będzie a rodzice po rozwodzie,więc mama z tamtą babcią to wiecie jak to jest...a zawsze po wizycie odwiedzam babcię,więc pojadę dzisiaj 🙂
a jak wrócę i będę się dobrze czuć to przejdę się na spacer w stronę lasu,bo nie mam daleko,a może po tych deszczach jakieś grzybki będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie, w końcu zostanie babcią 🙂 dobrze, że może Ciebie spokojnie zawieźć, bez robienia wielkiej afery 😉
ja ciągle się zastanawiam czy informować rodziców, że jadę do szpitala czy dopiero jak będzie po wszystkim, moi w weekend jadą na dwa tygodnie nad morze i jakbym im dała znać, że rodzę, to na 90% założyłabym się, że by przyjechali 😜 bo oni tacy trochę wariaci a propo wycieczek, ile razy było, że pojechali sobie na niedzielną wycieczkę i w trakcie stwierdzili, że mnie odwiedzą - a dzieli nas prawie 300 km 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufcia ja na mój humorek nie narzekam..wyraziłam tylko swoje zdanie..bo powoli dziwnie się na tym forum robi..i wkręcamy sobie i nakręcamy się a chyba nie potrzebnie..na każdą czas przyjdzie.. 🙂
A co do filmiku do robienia dzieci to ciekawy 😁 choć u mnie to jakoś troszkę inaczej było 😁 😁 😁 a jak u was?? 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety 2w1 🙂

My już tydzień 😜 😉 🙂 jesteśmy razem. spokojnie jedno co jest pewne prędzej czy później na pewno się "rozpakujecie" 🙂 wiem, że łatwo mi mówić, ale kiedy sobie odpuściłam i nastawiłam się na długie czekanie pojawił się synuś 🙂 Waszym Maleństwom lepiej jest w brzuszku- bezpiecznie sobie rosną i nabierają sił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...