Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wziełam kąpiel ach jak przyjemnie 😉, ogoliłam się - ja pierdziu ileż to wysiłku kosztuje 😁

Dziewuszki - kawusia?

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/9e9f9628/kawa-mrozona-z-lodami1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/9e9f9628.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje brzuszki 🙂

wcisnę się troszkę między wasze dysputy 🙂 jaka sytuacja u mnie to widzę wiecie na bieżąco więc nie będę się rozpisywać

Lucynce pogratulowałam ...................... 🙂 farciara 🙂

i coż ? dziękuję Wam moje kochane ze mimo ,że mnie tu nie ma myślicie o mnie i wspieracie mnie duchowo , dziękuję za wszystkie sms-y podtrzymujące mnie na duchu JESTEŚCIE KOCHANE

MYŚLĘ O WAS CODZIENNIE , MARTWIĘ SIĘ CZY U WAS WSZYSTKO GRA I CIEKAWI MNIE CO SŁYCHOWAĆ 🙂 🙂

POSYŁAM BUZIAKI I ŚCISKAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka- dwa poprzednie dni się docieraliśmy...Mały często się budził, zwłaszcza w nocy i mało spał..dziś jest kochaniutki śpi,je, śpi, je nawet zaszczycił nas dziś 20 minutowym gaworzeniem 🙂mam nadzieje, że tak już zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasi kochanie ja nawet nie chce sobie wyobrażać co czujesz, ja wiem jaka ja już jestem zmęczona tym stanem, pogodą, stresem a Ty????? wcale się nie dziwie że popłakujesz, rycz kochanie bo to oczyszcza! przytulam Cie mocno wirtualnie i wiedz że nie ma godziny żebym o Tobie nie myślała - jesteś mega dzielna!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posyłam jeszcze buziaki dla Kornelii i Oki dziękuję dziewczyny za to ,że jesteście ze mną 🙂 🙂

Buziaczka słoneczko Ty moje , nawet nie wiesz jak brakuje tu w pustej sali Twojego poczucia humoru 🙂 przydałoby mi sie odrobinę Twojego uśmiechu

Nie widze Malutkiej co tam u niej ? pozdrawiam również

Mufka 🙂 🙂 Tobie też śle pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu na prawdę nie wiem co CI napisać, Bardzo bym chciała żebyś już miała to za sobą. Oj będzie trzeba z tym Maksiem przeprowadzić poważną rozmowę, dlaczego tak mamusię na przetrzymanie bierze... 😉
BUNTOWNIK MAŁY.
Kasiu widzisz jak mu dobrze jest w Tobie 🙂
Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Trzymaj się cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu male pocieszenie dla ciebie 🙂
moj termin porodu jest dzis , a Ja nie mam zadnych objawów zbliżającego sie porodu . . . wiec glowa do gory nie jestes sama taka niecierpliwa i nie ty jedna wyczekujesz z utesknieniem swojego synusia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Buziaczka 🙂 Ja wczoraj walczyłam z maszynka i lusterkiem 🙂 znam ten ból gimnastyki

i nie jest powiedziane kto bedzie nastepny u mnie cisza wiec kto wie moze to bedziesz TY jak widac po anycool nikt sie nie spodziewal ,ze ona bedzie nastepna . .. nawet wczoraj pytala jak Ja sie czuje na dzien przed porodem, a tu prosze juz ma swojego Maksa PRZY SOBEI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z WAMI OD RAZU MI LEPIEJ , MĄŻ ZOSTAWIŁ MI LAPKA WIĘC IDĘ SIĘ WYKĄPAĆ I WRÓCĘ DO WAS DZIEWCZYNKI WY MOJE KOCHANE ..........


MACIE POZDROWIENIA OD MOJEGO MĄDRALI I SYNA 🙂 🙂 KAZALI WAM PODZIĘKOWAC ZA WSPARCIE DLA MNIE 🙂 FAJNE TE MOJE CHŁOPAKI CHOC CZASEM MNIE WNERWIAJĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...