Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Dziekuje za gratulacje, niestety nie mam czasu nawet usiasc przed komputerem przez malutka, chociaz i tak jest bardzo grzeczna tfu tfu oodpukac ale czasami cala noc przespi 🙂 zje o 24 i spi do 6 🙂
Nie jestem w stanie nadrobic 212stron... 😞
Jesli ktoras urodzila to gratuluje 🙂 mam nadzieje ze ciezko nie bylo.
Mi odeszly wody o 4 w nocy, kolo 5 zaczely mi sie lekkie skorcze co 4 minuty. o 8 dostalam mocnych skroczy co minute, z 30minut mialam juz skorcze parte co chwilke. PRzed 10 pojechalam na sale porodowa malutka urodzila sie 10:05. Troche sie omeczylam, myslalam ze kilka razy bede przec i wyjdzie od razy ale nie tak latwo, ja juz nie mialam sily i niestety lekarz musial mi pomagac wypchnac mala, myslalam ze mnie zgniecie, nawet nie mialam jak oddychac ale naszczescie coreczka wkoncu sie urodzila, z poczatku miala lekkie prlemu z oddychaniem poneiwaz nie zachlysnela i dopiero o 14 wszystko wporzadku z nia bylo. Przy porodzie mocno ja zlapala glupia franca i mala ma znak na nozce chyba juz jej to nie zejdzie bo jakos nie ma zamieru zniknac. Ale najwazniejsze ze dobrze sie skonczylo.
Radze wam nie stresowac sie porodem bo kota dostaniecie 🙂 ja sie ciesze ze bylam pozytywnie nastawiona na porod 🙂 jedynie czego sie nie spodziewalam to to ze bede miala sciagane szwy zewnetrzne.... Ale koniec cierpienia 🙂 szybko zapomnialam o bolu, teraz ciesze sie z Juli 🙂 Pozdrawiam serdecznie i zycze szybkiego rozwiazania wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku ciesz się swoim maleństwem i dużo odpoczywaj 🙂 jak widać też miałaś szybki poró, w poniedziałek urodziła Karulina a dzisiaj rano Anycool i obie też w bardzo krótkim czasie 🙂 reszta nadal czeka, najbardziej męczy sie Kasia 😞
śliczną masz córeczkę, życzę Wam zdrowia i szczęścia 🙂 jak będziesz miała czas to podeślij kolejna fotkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze myślałam, że odpowiednio zasugerowałam mężowi, że chce dzisiaj wyjść, bo wczoraj podesłałam mu linka do rezerwacji biletów do kina na Shreka i co? zero reakcji i cały dzień w domku, a późńiej mów, ze on prosty facet i trzeba do niego z mostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja cały dzień poza domem jak przeważnie w niedzielę 🙂
ANYCOOL GRATULACJE 🙂
dzieki za troskę dziewczyny 🙂
moje bóle ciągle są-cały czas nie przechodzą,nasilają się ale nie na tyle żeby jechać...pewnie jestem z tych które nie rodzą tak szybko i niespodziewanie tylko z tych które mają już jakiś czas przed porodem dolegliwości 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia się czasem porusza ale już raczej malutko,mam pecha bo mam skurcze na plecach więc boje się,że przy porodzie będą bóle krzyżowe,bo jak mam skurcze co chwilę to promieniują na plecy,ale co tam dam radę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jeszcze co mam to brzuszek opadł jeszcze bardziej wczoraj i zrobił się miękki 🤪
skurcze mam co około kilka minut ale nie na tyle mocne żeby coś się działo,choć niektóre są okropne..jak coś to będę pisać 🙂
dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...