Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzisiaj pokazywałam Dorotce wojaków, szkoda tylko, ze to przebierańcy 😞 ale i tak żadnego jeszcze sobie nie wybrała 🙃
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/75309130/p1070050.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/75309130.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sabcia czego się bać? ja już się wręcz nie mogę doczekać 😁 😁
bułka z tym co wczoraj mi poleciało to było tyle,że kilka razy przejechałam ręką i była mokra i tyle,więc wydaje mi się,że jeśli to były one to albo ich było troszkę i dopiero wiecej ich odejdzie albo może taki wodnisty przezroczysty śluz...
no ja już po obiadku,skurcze troszeczkę słabsze i rzadsze,więc może to taka rozgrzewka była 😁 śmiać mi się teraz z tego chce-dam radę 🙂 🙂 nawet już mi ich zaczyna brakować chociaż od jakiejś dopiero godzinki nie mam żadnego mocnego 😁 😁
czekam na mamę-bo pojedzie z pracy i ma się u mnie zatrzymać i będą konsultacje co i jak,bo w koncu ma dwa porody za sobą i mi napewno coś doradzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet dość dużo zjadłam tych pierogów 🤪 🤪
no i pewne zaraz znowu będę głodna i weźmie mnie na tą moją wymarzoną kukurydzę 😁 mama będzie gdzieś za 15 minut więc luzik 🙂 jakoś taka bardziej szczęśliwa jestem,że już tuż tuż to wszystko 🙂
babcia akurat dzwoniła jak się czuje i jej powiedziałam,a ona,że ją tak właśnie brało przed porodem i że na moim miejscu pojechała by się pokazać na porodówce,a jak jeszcze nie teraz-to odeślą i nie będą trzymać bo mówiłam jej że wolę poleżeć w domu niż w szpitalu jeśli mam jeszcze troszkę czasu do porodu,w każdym bądź razie jestem gotowa 🙂tak jakoś się poczułam silna i gotowa na wszystko cokolwiek by mnie tam nie czekało 🙂
ale będzie smiechu jak jeszcze się okaże,że nie teraz i donoszę do sierpnia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się muszę zebrać do tego prasowania,a mi się tak strasznie nie chce tego robić...
mama była na chwilkę i powiedziała,że rzeczywiście brzuch mi się trochę zmienił,ale wód powinno być dużo więcej i że ona na moim miejscu by poczekała jeszcze skoro skurcze troszkę odpuściły...no to poprasuję,w nagrodę jak to skończę to zjem kukurydzę,wezmę kąpiel,posprawdzam sobie jeszcze raz wszystko a potem pojedziemy może znowu do mamy posiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie len zlapał do tego senna pogoda ale to dobrze, my juz po obiadku - pierozki z mieskiem 😁 a i zapraszam na karpatke 🤪
wlasnie sie przepakowalam z jednej walizy na 2 male torby dla mnie i malego myslalam ze wiecej sie tego uzbieralo ale na szczescie zmiescilam sie 😎 dzis tez Jakub rozlozyl łóżeczko , ubralam w posciele i teraz czeka łoze na małego ksiecia , moze teraz jak juz ma gdzie kimac to zachce mu sie wypelznąć 🤔 ,no i sterta prana poprasowana najgorsze kitle szpitalne Jakuba 🤢 ale dlalm rade 😎

kurcze jeszcze niby 10 dni kto by pomysla ze ten czas tak szybciutko zleci az sie nie chce wierzyc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobity..
ale dziś senny dzień..i jakiś taki nudny..Ale już w środe wyjeżdża mój luby(+2 dni jazdy więc myślę że w piątek wieczór lub sobota rano będzie 😆 ale się cieszę.. 🙃Miesiąc go nie widziałam 🤪
co do małżeństw..ślubów..wesel..to nie wątpię że przeżycie jest warte wszystkiego..i kiedyś każda z nas chciałaby włożyć białą suknię..ale nie sądzę że to jakaś konieczność..bo czy z papierkiem czy bez i tak żyjemy razem 🙂
Aaaa noo i widzę że sporo dziewczyn marzy sobie o tym o czym i ja marzę..czyli jakaś impreza..zimne piwko..papierosik..ostatnio rozmarzyłyśmy się tak z Kornelią.. 😁
A co do Coli..Pepsi..to ja uwielbiam..i nie odmawiam sobie..Nie spijam jej litrami..ale nie sądzę by wszystkiego sobie odmawiać..Papierosy alkohol rozumie..ma negatywny wpływ..a cola..?niemożna być też przewrażliwionym..Kolki dziecko może mieć z różnych powodów..a uważać co się je czy pije to już po porodzie.. 🙂
Nooo i narobiłyście smaka tymi pysznościami..a marzą mi się polskie łakocie z dobrej cukierni aaaaa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już od jakiegoś czasu mam zmyty lakier, a dzisiaj je skróciłam 🙂 moje bóle się pojawiły znowu i znowu ucichły,więc pewnie powoli coś się rusza,ale jeszcze nie na tyle,żeby jechać 🙂
kukurydzę zjadłam w nagrodę za moje pranie,które już w szafkach poprasowane i poskładane-teraz czyste sumienie do leżenia plackiem 😁
właśnie był kuzyn z zaproszeniem i w połowie października idziemy na wesele 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...