Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Buziaczka a "mężem " się chwaliłam jak wszystkie swego czasu 🙂 choć mąż to mało adekwatne słowo bo my całe nasze wspólne życie na kocią łapę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty no Kasiula fajny fajny 🙂 mam prosbe 😁
Pozdrów go ode mnie co?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i daj mu takiego skronego buziaczka a zebys zazdrosna nie była 😉

Ohh te rybki...mój Pawcio tez była na rybkach ostatnio..na noc pojechał z moim ojcem. A wczoraj na szczupakach byli...złapali 4 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super, że możesz z nami posiedzieć na forum 🙂 fajne te Twoje chłopaki 😜
właśnie Maksik malutki się urodził 😞 ja słyszałam odwrotną historię, że chłopak miał ważyć według usg 2800 a parę dni później prawie 4 kg się urodziły, więc nie wiem czy ten sprzęcik taki dokładny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny i pozdrawiam Kasiu!! Podziwiam wytrwałość i dobry nastrój!
Ja chyba na końcu jestem pod względem przygotowań więc chcę zapytać: co potrzeba z rzeczy niezbędnych i przydatnych dla nas MAM do i po porodzie? Muszę sobie listę zrobić i wybrać się na ostateczne zakupy. Napiszecie? Z góry dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczkaa skoro Twój mąż wędkuje to polecam mu stronkę mojego Pawła http://garbus-fishing.pl/ może kiedyś zdecyduje sie na wyprawę z nim na dużżżżżą rybkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ale straszycie. Mi powiedziano, że jak donoszę do 40 T, to będzie Duża, bo około 3,800. a jak to nie prawda, to ile może mieć?? Ogólnie nie chciałabym rodzić takiego wielkoludka, tylko kruszynkę, byłoby łatwiej. Ach zobaczymy. Teraz czasami mam wrażenie, że już jest ciężka, bo czasami oddychać nie mogę jakby Słoń mi na brzuchu siedział 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆 dzięki za podpowiedzi dziewczyny..ja mam nadzieję za długo w szpitalu nie zabawić bo ogólnie jak wiecie preferowałam opcje "poród-dom" prawdopodobnie wybiorę opcje szpital ale mam nadzieję pojechać tam nie za szybko i spędzić kilka godzin po porodzie tylko i wyjść "na żądanie". 2 sierpnia mam ktg i wtedy będę zwiedzać Raszei i rozmawiać z położną odnośnie tego jak ja widzę swoj poród o ile i jeśli nie będzie wskazań do interwencji medycznych-oczywiście 🙂 Jak się "dogadamy" podjadę na te kilka godzin by urodzić w "tadycyjny" w naszym kraju sposób, wszystko dlatego że preferujące domowe porody i namawiające do nich położne chcą minimum 2 tysiące wynagrodzenia za te parę godzin a to lekka hipokryzja i najgorsze że ustawa o refundacji utknęła od wiosny w sejmie. Czekałam 12 lat na 2 dziecko ale widać że jeszcze za wcześnie "nam wyszło..." 😁 cóż u nas w kraju zawsze postęp na szarym końcu na tle europy 😁 .....

No ale "akcesoria" potrzebne takie same po porodzie niezależnie czy w domu czy w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie zależy na tym: "dochodzić do siebie w domu , przy tatusiu w swoim łóżeczku , z bratem w otoczeniu najbliższych......" bo wiem że nikt nie będzie mi usługiwał w szpitalu a mam 12 letnią córkę która bedzie przeżywać i tęsknić i chętnie coś mamie poda i pomoże a w szpitalu ja wpadam w depresję 😞... Ciebie Kasiu jak już wspominałam PODZIWIAM
Pragnęłam zostać w domu ale jest wiele "zadymy" i kosztów z tym, a szpital który ewent. "wybieram" i w którym pracuje mój doktorek podobno jest najbardziej zreformowany w Poznaniu...podobno... Asystująca przy wizytach położna bardzo zachęcała i twierdziła że nie narzucają swojej procedury jeśli rodzaca czuje i chce inaczej...zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...