Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh w ogóle tak mis ie spodobało narzekanie ostatnimi czasy... Jak p mojej mamci chłopina siedzi z moim księciuniem sobie i popijają nektar bogów:P to ja tak: uff jaka jestem gruba, uff jak cięzko a oni tak z grzeczności nie nei jesteś, ślicznie wyglądasz... w ogóle prawie nei widać ze w ciązy jesteś, szybko schudniesz i takie tam 🙂)
takie to sztuczne a takie miłe 😁

a niunia moja utrudnia mi normalnie oddychanie, obudziłam się dzisiaj i czułam jak mnie wszytkie wnętrzności bolą... tak pokopała mamunie...
ale co tam ona może 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ja byłam na hurtowni po kukurydzę i kupiłam 3 kolby za 3zł bo się babka pomyliła i zamiast policzyć 3zł za sztukę to policzyla za woreczek a w woreczku były 3 więc zyskalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakoś ostatnio się raczej dobrze czuję prócz tych bóli to wszystko chyba ok 🙂 na szczęście już z pęcherzem tak nie biegam co chwilkę więc jak dla mnie to idealnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się porobiło..
Jestem w lekkim szoku że nagle niektóre z was oburzyły się 😮
Wyraziłam swoją opinie..a że jestem osobą szczerą to piszę i mówię co myślę..i nie po to by sprawić komuś przykrość..
Nie chodziło tu o jakieś podziały..w ogóle nie wiem o czym mowa.. 😮 chodziło mi o to że się nie potrzebnie Malutka sama nakręca..i nie sądzę żebym napisała coś nie tak..bo to moja opinia i moje zdanie..i mogę je mieć..
Jeśli uważam że coś jest takie a nie inne to mówię o tym wprost i nawet jeśli ktoś uważa że jest inne to nie szkodzi..Każdy ma prawo do własnego zdania..a forum jest by je wyrazić..
Tym bardziej nie rozumie oburzenia kierowanego do mojej osoby..i uwag typu że poród czy objawy z nim związane to dla mnie czarna magia..Opadł mi i brzuch i mam częste spore bóle brzucha bóle krzyża czy skurcze i ciężko poruszać się a każdy wysiłek męczy..Więc chyba bez sensu pisanie że sama się dopiero przekonam jak to jest..bo każda już przechodzi bardziej lub mniej uroki końcówki ciąży..ale każdy też ma prawo tak uważać..
I nie rozumiem jak się ma to że kiedyś nie odpisano mi na zapytanie do tego że stwierdziłam żeby malutka się tak nie nastraszała..że na wszystko czas przyjdzie..
i co do omijania tematów które nas nie interesują..no to chyba każda wypowiada się w danym temacie który ja zainteresował..więc jeśli mnie nie interesuje coś o czym piszecie to się nie wypowiadam..
i Malutka nie muszę się zastanawiać nad tym co piszę bo doskonale wiem co pisze i myślę..i broń boże nie poczułam się źle że mnie ten temat nie tyczy bo tyczy tak samo jak każdą sierpniówkę..w tamtym poście chodziło mi bardziej o sama Malutką że ona zamiast wypocząć ostatnie dni to się schizuje..i najważniejsze dodałam że nie chcę ani jej ani nikogo innego urazić..
miałam coś zupełnie innego na celu niż wyszło..dlatego następnym razem pozostawię to po prostu bez komentarza.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to ja pomarudzę, od krojenia tak mnie plecy bolą 😞 a do tego mała ciągle się rozciąga i brzuch też boli 😞 a mój pewnie wróci zmęczony z pracy i choć kilka razy mu sugerowałam to i tak pewnie nie spyta jak się czuję a o masażu plecków to mogę pomarzyć 😜
koniec marudzenia, co macie dobrego do jedzenia? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 mój mężulek przyniósł własnie arbuzika i sok z buraków bo mam niski hematokryt 😁...ale masaży też nie mam 😞 ....
Okaa masz słyszność z tym wypoczynkiem bo wiem z doświadczenia że po urodzeniu jest bardzo bardzo ciężko po kazdym względem!! Mega niewyspanie, mega ból w łazience szczególnie i przy karmieniu itp.itd. Ogólny sajgon choć widok dziecka najcześciej pobudza do wytrwania.. Nie śpieszcie się!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WSZYSTKIM. TERAZ CZAS NA MOJE MARUDZENIE, A MIANOWICIE BYŁAM DZIŚ NA KONTROLI Z MOJĄ CUKRZYCĄ CIĄŻOWĄ I LEKARKA MÓWI MI ŻE WSZYSTKO OK. Z WYNIKÓW KTÓRE MI ROBIŁA 3 TYGODNIE TEMU TO CUKIER JEST W NORMIE ALE MAM BARDZO PODWYŻSZONY CHOLESTEROL I TERAZ CZEKAM DO CZWARTKU CO NA TO MOJ LEKARZ. ALE TO CHYBA TEŻ NIE ZA DOBRZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie się pustki zrobiły wieczorem 🤪
a ja nie śpię bo przede mną nocna wyprawa 😁 a tak serio to czekam na mamę jak pojedzie z pracy i mnie weźmie na noc a jutro żeby mojego nie ciągnąć po nocce po lekarzach,to pojedzie mama ze mną jakby co,więc odezwę się dopiero jak wrócę od lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, ja po kolejnej nieprzespanej nocy 🤢 czuję się jak zombie, nie mam na nic siły, a full spraw do załatwienia grrr od kilku dni w nocy swędzą mnie niesamowicie stopy i dłonie- jak nie sikam, to się drapie i jestem cała w strupach :/ wczoraj robiłam badania, ale wszystkie wyniki w normie, więc nie wiem co to za cholerstwo, ale jak pomyślę że jeszcze 3 tyg. takich nocy przede mną to jestem przerażona. czułam, że nie będzie różowo do końca hehehe

a z przyjemnych rzeczy to - na śniadanko zjadłam soczystą brzoskwinię, a teraz dziubię sobie świeży słonecznik, a popołudniu jadę do fryzjera 🙂 może nie zasnę za kierownicą 😉

co tam u kasi??? zaglądałam tu o 7 bo, durna, pomyślałam sobie, że zaraz po 7 będzie już informacja, że kasia cała i zdrowa tuli swojego synka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/09920b8a/zdjęcie203.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/09920b8a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/f8a811be/zdjęcie202.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/f8a811be.jpg[/IMG][/URL]
patrzcie jakie piękne wyrko ma mój Wojcieszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...