Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasi troszke łapie ale jak ja mu podsunę, tu na zdjęciu jest zabawka do leżaczka i nią całkiem nieźle operuje, rusza tymi kwiatkami ale nie wiem czy do końca świadomie 😉

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/f6fb6d0a/img_6390.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/f6fb6d0a.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI OTO CZEGO MOŻECIE W PRZYSZŁOŚCI DOWIEDZIEC SIĘ OD SWOICH DZIECI RADZĘ PRZECZYTAĆ BARDZO TO POUCZAJĄCE 🙂

Kiedy polejesz klaczki kurzu lakierem do włosów, a potem będziesz po nich jeździć na wrotkach, mogą się zapalić.
- Glos czteroletniego dziecka jest donośniejszy niż glosy ok. 100 dorosłych w zatłoczonej restauracji.
- Jeżeli zaczepisz psia smycz o wiatrak na suficie, silnik nie będzie miał siły obrócić 30-kilogramowego dziecka ubranego w psie szelki i ubranko Supermana. Jednak jest wystarczająco silny, aby ta sama smycz mogła zedrzeć farbę ze wszystkich 4 ścian w pokoju 3,5x3,5m.
- Piłki tenisowe zostawiają ślady na suficie.
- Nie powinieneś podrzucać piłek tenisowych, kiedy wiatrak na suficie jest włączony.
- Kiedy używasz wiatraka na suficie jako rakiety tenisowej, musisz podrzucić piłkę kilka razy, zanim zostanie odbita.
- Skrzydło wiatraka może odbić piłkę bardzo mocno.
- Szyba w oknie (nawet potrójnym) nie zatrzymuje piłki uderzonej skrzydłem wiatraka.
- Płyn hamulcowy z Cloroxem powoduje powstawanie dużych ilości dymu.
- Sześcioletnie dziecko potrafi rozpalić ogień nawet kamieniem, chociaż 36-letni mężczyzna mówi, ze takie cos możliwe jest tylko na filmach.
- Szkło powiększające pozwala na rozpalenie ognia nawet w pochmurny dzien.
- Kiedy jesteś w butach z kolcami, lóżko wodne użyte jako boisko nie przecieka... ono po prostu wybucha.
- Duże lóżko wodne zawiera ilość wody wystarczającą do zalania 200 metrów kwadratowych domu na głębokość 8 cm.
- Klocki LEGO przechodzą przez przewód pokarmowy 4-letniego dziecka. Klocki Duplo nie.
- "Idź się pobawić" i "piecyk mikrofalowy" nigdy nie powinny być użyte w jednym zdaniu.
- Klej SuperGlue jest na zawsze.
- McGyver uczy wielu rzeczy, o których nie chcemy wiedzieć.
- Tak samo Tarzan.
- Nieważne, ile żelatyny wsypiesz do basenu, nie możesz chodzić po wodzie.
- Filtry basenowe nie lubią żelatyny.
- Video nie wyrzuca kanapek, jeśli nawet w reklamach pokazują, ze to robi.
- Torby na śmieci nie są dobrymi spadochronami.
- Kamyki w baku powodują dużo hałasu podczas jazdy.
- Zawsze zajrzyj do piecyka, zanim go zaczniesz rozgrzewać.
- Plastikowe zabawki nie lubią piecyków.
- Tosterów tez.
- Straż pożarna zjawia się po około 15 minutach od zgłoszenia.
- Cykl wirowania w pralce nie powoduje choroby morskiej u dżdżownic.
- U kotów powoduje.
- Koty wymiotują więcej, niż same ważą.
- Kota łatwiej złapać po wciągnięciu jego ogona w rurę odkurzacza.
- Karmienie komputera truskawkami przez stacje dysków nie poprawia jego pracy.
- Polewanie płyt CD woda kolońską zapewnia im piękny zapach i zupełnie nowa jakość dźwięku.
- Cisza niekoniecznie znaczy "nie ma się co niepokoić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mamuski
mam chwilke maly drzemie po sniadanku
dobre dobre 🙃 🙃
Oli ja bede na 100% z tego co wiem Karulina tez 🤪
http://www.dziecipoznan.pl/index.php?menu=wiecej&more=905&id=art
moze tutaj??
Nasz Maks jak Kasi piastke wsuwa na calego , traca zawieszone zabawki a trzyma i bawi sie tylko w tedy gdy wlozy mu sie cos w lapki 🙃

dzis mnie poprostu zaskoczyl az mi sie lezli ze szczescia pokulaly - lezymy sobie rano w lozku a on mnie zagaduje , jak nie odzywamlam sie do niego i udawalam ze nie patrze to patrzyl sie na mnie i gaworzyl a jak spojzalam na niego to w glosny smiech 🤪 🤪 i to tak przez dluzszy czas wiec nie bylo to przypadkowe 🤪

maly szkrab kazdego dnia zaskakuje mnie czyms innym i jest to szalenie mile 😜 😁 🙃

milego dnia mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny,
Kasia, super ten tekst, najbardziej podoba mi się o kocie i odkurzaczu 😁 😁

Dziś Łucja idzie na pierwszą randkę-spacer z Wiktorem, który urodził się 3 dni wcześniej od niej 😁 muszę ją wyelegantować w jakąś sukieneczkę 😉
Bułcia a Franio to niezły agent - widzę, że ma już dresik z adidasa, cool 😎

Mam pytanie do Sary, Kornelii i Aniusiwins- ile mililitrów wypijają wasze maluszki z butelki za jednym karmieniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Słoneczka te duże i te malutkie 🙂
Wiem że z czasem się unormuje sen mojego Maluszka ale czasem jestem tym nocnym wstawaniem bardzo zmęczona 😞 jednak uśmiech mego maleństwa zaraz po przebudzeniu rano wynagradza wszystko 🙂
Jerzyk piąstki ssie rzadko ale najbardziej lubi ssać palec taty podczas kąpieli 🙂
U nas pogoda słoneczna tak jak wczoraj więc zaraz po drzemce śniadaniowej wybieramy się na spacer 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂)

dzisiaj moja córkę odwiedził jej narzeczony. Mało ją interesował bo poszła spać:PP ale on kocyk z niej ściagał, głaskał uśmiechał się... a mamusie plotkowały 🙂)
jakie to fajne 🙂)


co do mleka to ja od poczatku podaje bebilon. Majce przypasował i zmieniać mimo ceny "dość wysokiej" nie zamierzam. a pediatrzy mówili ze skoro nie karmie piersią to to mleko jest najlepsze.

Majka pije róźnie. w szpitalu wciskali dziecku po 150-190.
w domu je 120 czasami na 2 razy. nie wiem czemu tak jest.
czasami jak wypije 120 i chce jeszcze (ciagnie smoka, wsadza paluszki, albo płacze) to dorabiam jeszcze. chociaż słyszałam ze to źle.... ale jak dziecko chce to daje, a że kolek nie ma brzusio nie boli, napełniony szcześliwy śpi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oli ja bede na 100% z tego co wiem Karulina tez
http://www...=wiecej&more=905&id=art
moze tutaj??"


Anycool to my w takiem razie bardzo się postaramy być, znaleźć lokal (bo nie kojarzę konkretnie na tą chwilę akurat tego)-tylko potwierdź w międzyczasie godzinkę i czy na pewno będziecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi dziewczyny 😘
anochi idę na wesele dwudniowe i zamierzam się dobrze bawić więc zastąpie na trzy dni mlekiem modyfikowanym bo musiałabym dużo odciągać a po weselu w mleku byłyby procenty,a tak to ze dwa dni po weselu będę odciągać i w tym czasie zastępcze będzie gotowe 🙂 przynajmniej jakby brakło mojego to nie będzie problemów 🙂 a potem wracam do piersi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
kiedy dzisiaj rano zobaczyłam mojego synka poryczałam się 😞 oczka ma całe zapuchnięte... kurwa kurwa kurwa, wczoraj zjadłam dwa kawałki sernika może to od tego, jeszcze wczoraj wieczorem wszystko było ok,
kilka dni temu zmieniłam tez pościel wypraną w innym płynie do plukaniai wydaje mi się że od tej pory wojtus dostał wysypki na buzi, może uczulenie się nasiliło od tego i oczka spuchły, ale jestem wściekła,
Teraz Wojtuś spi boję się że jak się obudzi w ogóle tych oczek nie otworzy, póki co przemyłam przegotowana wodą i czekam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść kobitki

Przeżyłam wczoraj kolejny zastrzyk 🙂 dziś czuję sie (żeby nie zapeszyć ) CUDNIE 🙂 🙂 🙂 więc

WSZECHŚWIAT SPRZYJA MI ZE WSZECHMIAR 🙂 🙂 🙂

dziewczynki w górę biusty 🙂 🙂 🙂 miłego dnia NAWET NIEBO DZIŚ PODAROWAŁO MI SŁOŃCE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TAK WIĘC ALLELUJA I DO PRZODU BABECZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...