Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
jejku Buziaczko wszystkiego dobrego życzymy, trzymajcie się!
tak to napisałaś chaotycznie że nie wszystko rozumiem,to pewnie ze zdenerwowania. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ja tez nie wiem czy Wojtus miał cos takiego robione
wszystkim solenizantom składam najlepsze życzenia. Okaa Szi mnie zauroczył, jest wspaniały 🙂
Ilona ja myślę że spokojnie możesz dawać spapkowane zarówno jabłuszko jak i banana.
Evie i Ika zróbcie sobie suwaczki, żebyśmy wiedziały, kiedy Wasze dzidzie maja urodzinki 🙂
Aniołku dużo zdrówka dla Twojej Juleczki
ja jestem przed dwoma egzaminami, na które w ogóle sie nie uczyłam, eeeeee tam ważniejsze sprawy miałam 😉 a dzisiaj wieczorem wychodzę na piwsko! Za Wasze zdrówko oczywiście 🙂
Anochi to jak przejeżdzasz przez Strzelce to za którymś razem zatrzymaj się na siku i kawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buziaczko wszystko będzie dobrze..3mamy kciuki..
swoją drogą ciekawe czemu nikt nie informuje o tym..żadnej świeżej mamusi..;/
Kobiety padam na ryjek..;/
Mały budził się już z 10razy z straszliwym płaczem..i tylko tulenie w pozycji pionowej pomagało..(bidulek..ten paskudny kaszel go budzi..) a moje plecy siadają..bolą jakbym była starszą babusieńką..;/
Spóźnione 100latek dla Dominika.. 🙂 i jeśli kogoś przeoczyłam to przepraszam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evie, myśmy dziś byli na usg bioderek i nie było żadnego problemu, a Łucja ma 5 i pół miesiąca. nikt nic nie mówił, że do 3 miesiąca. Może spróbujcie w innym miejscu ją umówić...
Ilonka dużo zdrówka dla Martynki.
Okaaa trzymaj się i nie daj się choróbsku!!! co do kręgosłupa, to ja też mam często takie bóle od noszenia małej. taki los. Ale wczoraj chodziłam z nią po domu w tej chuście trochę i w ogóle nie czułam ciężaru Łucji. fajna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
Okaa dużo zdrowia, trzymaj się
Buziaczka biedna Liwia 😞 dużo musiałaś z nią przejść 😞 my też nie mieliśmy tego usg, co ono pokazuje?
u nas pogoda do d..., wieje strasznie, więc siedzimy dzisiaj w domciu 😁
a to mój mały pełzak, powiem, zę to bym spacerek, bo jak czasem sobie upatrzy coś to zasuwa jak formuła 😉 http://www.youtube.com/watch?v=UiFrR55lgtU i widać jak troszkę sama dupcię podnosi na kolankach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW bo nie było Nas kilka dni więc przepraszamy że spóźnione 😞
U nas pogoda okropna ale byliśmy na dworcu pomachać wujkowi który się zakochał w polce i wyjechał do niej do Anglii 🙂 a za chwilkę jedziemy w odwiedziny do cioci 🙂
Jerzyk zdrowy i na bioderka idziemy jak zacznie siadać, a co do nadpobudliwości to Nasze szkraby są za małe żeby to stwierdzić. ADHD bada się w wieku 6-7 lat. Wiem bo jestem nauczycielką.
Jerzyk pełza ale tylko jeśli zapiera mu się stópki 🙂
Kurczę to ja chyba najdalej wysunięta na północ mieszkam 😞 ale do Łodzi mogę podjechać 🙂
Miłego dnia Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baby 🙂
A ja wam trochę ponarzekam..
czuję się jak wrak..łamie mnie..boli w kościach..z nosa woda..aaaaa jak ja nie lubię być chora..chętnie bym wskoczyła do łóżka..ale mój łobuziak to nie za bardzo chce..
Do tego noc fatalna..od 19 do 24 mały budził się z płaczem i noszenie na raczkach tylko uspokajało..pobudka o 1.30 gdzie zasnął dopiero o 4..(ja razem z nim)..pobudka o 6 do 7 i po 8 już na nogach..cała noc w płaczu..;/ a ja czuję się potwornie..wrrr..ani nie chce się myśleć jaka będzie kolejna noc..
Mały zwymiotował dziś jakby katarkiem czy czymś takim flegmowatym..i dopiero po tym zjadł cycucha..było to ok 13 a nie jadł od wczoraj..a w nocy cycek to był powód wrzasku..
głupie choróbsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!
U nas chyba już trzeci dzień marudy. Pieprzone zęby 😠
Na noc dałam nurofen i jakoś pospał, ale od rana strasznie marudzi jak w końcu zasnął to jakiś debil zaczął wiercić i po spaniu.
My na badaniu usg byliśmy prywatnie ze względu na podejrzenie wzmożonego napięcia mięśni. I paranoja, gdyby skierowanie wypisał specjalista to byłoby z nfz, a jak pediatra to nie ma refundacji. Ukochany kraj!
Życzymy wszystkim chorowitką szybkiego powrotu do zdrowia!! A jako że weekend, to udanego wieczoru 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Okaa jest weekend, więc może tatuś więcej zajmie się synkiem? musisz jak najszybciej wyzdrowieć, bo tak t będziecie chorować i chorować 😞 dużo zdrówka
Wiojojka powodzenia na egzaminach, w sumie nie jadę przez same Strzelce, tylko autostrada, ale na te kilometry co pokonuję to rzut beretem 😜
też kiedyś z ciekawości szukałam o ADHD i tak jak Rusałka pisała, wyczytałam, że raczej nie można tego stwierdzić u niemowląt, ale nie znam się
justa życzę cierpliwości i wytrwałości, chociaż jeszcze sama tego nei doświadczyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cichutko
"Ach, co za smutas leje łzy
lalki w płacz, misiek zły
o, już się śmieje, nosek mu drży,
deszczyk był a teraz wyschły łzy.
Niebo rozjaśnia się samo
mały uśmiech, jak tęcza,
już dobrze, mamo!
Choć nie rozumiem mowy twej
czytam lęk, czytam śmiech.
Nuty nie kłamią, zbuduj z nich klucz,
otwórz nim nieśmiałość naszych słów.
Ważny jest serca alfabet,
ciepły uśmiech, jak słownik,
jesteśmy razem!
Nie jesteś sam,
nasza piosenka ciągnie za rękaw,
podaj mi dłoń i z nami stań
nie ma dziś granic nasz dom "
fajne co nie 😜

kto 😎 😎 😎 wie kto wie co to za piosenka no kto 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zostałam sama w domku 😞 właśnie wyprawiłam męża na tańce a sama zostałam z Alą, wróci w środku nocy i znowu na mojej głowie opieka nad Alą jutro rano 😞 a myślałam, że się wyśpię 😉
ale za to cały wieczór posiedzę na forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho..
DZiękuję Anochi za słowa otuchy..ale niestety tatusia na cały weekend niema..jestem sama z małym..muli mnie strasznie..no ale cóż życie..byle maluszek pośpi tej nocy..i nie będzie się tak męczył..
Sto latek dla Hubiego.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety jestem ze wszystkim sama..ale nie pierwsza i nie ostatnia..
przenioslam sie z laptopem do sypialni..(mam teraz małego na oku) już zaliczyliśmy jedną pobudkę z płaczem..
Anochi zapomniałam napisać Alusia śliczna zwinna kobietka..i już co raz większa.. 🙂
Piszesz że twój mąż to nauczyciel..a czego uczy??wiem że kiedyś pisałaś że uczy jeździć..chyba że mi się pomyliło..
Evie wrzuć fotkę swojej malutkiej.. 🙂
Wjojojka jak tam egzaminy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe słodki urwisek..no ale teraz to musisz mieć oczy wszędzie..nasza maleńka forumowa zdolniacha hehe.. 🙂
Co do pracy to niestety albo stety tak to już jest..że coś kosztem czegoś..ale za to chyba w wakacje ma jedną pracę mniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Anochi póki co już nie będzie łatwiej..teraz już tylko na oku..bo raczkowanie później chodzenie..dopiero jak się usamodzielni..U nas póki co problemu nie ma ale jak się zacznie będzie ciężko hehe..mamy strome chody..(już ja z nich zleciałam..;/)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...