Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przy chodzeniu to też trzeba uważać, bo otwieranie wszystkich szafek i grzebanie w nich 😜 widziałam u koleżanek, najlepiej nic na dole nie trzymac 😜
dziewczyny a kojarzycie to? 😜
"Mamo, weź mnie za rękę i prowadź mnie
Ja prowadzę za ręce me lalki.
Mamo, czemu z piosenką się żyje lżej
Może nuty nas niosą jak radość wiosną
Gdy nasze głosy w jeden splotą się
To nawet lalkom wtedy żyć się chce "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ehh dokładnie..wiem co czujesz..Ja mam "przyjaciółkę" z którą 2lata mieszkałyśmy razem tu w Holandii..i od czasu ciąży kontakt się zmniejszył i to bardzo..Teraz wpadnie raz na miesiąc na 1-2godz max..odbębnić..Znalazła atrakcyjniejsze towarzystwo..zdarza się..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza Amelka już śpi.
A co do mojej prośby to będę cierpliwie czekać, aż może któraś zachce ze mną o tym pogadać. LICZĘ NA TO 😉
Dobranoc laseczki i dzieciaczki:-)

PS. OKAA zastanawiałam się ostatnio po jakiemu rozmawiacie ze swoim Facetem?? I po jakiemu mówicie do Synka?? I sorki, że tak wypytuje, ale czy masz zamiar wrócić kiedyś do POLSKI, a jak tak to nie będzie problemu z imieniem Twojego (ups sorki WASZEGO) Synka, bo sama przyznasz, że jest wyjątkowe i niepowtarzalne, przynajmniej w Polsce??? Chodzi mi o zarejestrowanie Go. 🙂 Sorki tak mnie to zaciekawiło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytałam
padam na ryj... jeden egzamin zdany(ściągnięty 😜) na 4 🙂 z drugiego wyników jeszcze nie mam dowiem się w tygodniu, ale chyba będzie poprawka bleeee 😞 no nic, trudno, mam nadzieję, że tak mocno ściskałyście kciuki że może jakoś się udało 😉 dzięki 🙂
Anochi Ala wymiata! mój Wojtuś pełza do tyłu póki co, a czy Ala od razu tak ładnie pełzała do przodu, czy do tyłu też na początku?
Okaa zdrowiej nam kochana. może Szi taki niespokojny, bo odczuwa samopoczucie mamy 😞
takie bramki możecie sobie zamontować przy schodach, dla bezpieczęństwa Waszego syneczka
http://www.twenga.pl/dir-Dzieci,Wyposazenie-dla-niemowlat,Barierka-ochronna-dla-dzieci
Sabcia ja miałam własną działalność, może dam rade pomóc, napisz do mnie na gg jesli chcesz 8864451.
fuuuuj, pożarłam paczkę czipsów i teraz mi niedobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka przynajmniej masz jeden z głowy i to na jaką ocenę 😁 GRATULACJE !!!
super, że Wojtek zaczyna pełzać 🙂 Ale na początku odpychała się na boki i kręciła się w kółko jak wskazówka zegarka 😜 a by pełzać do tyłu to jakoś na to nie wpadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka zawsze to jeden do przodu, a drugi też na pewno się udał. 🙂
Anochi co ty podajesz swojej Aluni? Taka kruszynka - chyba najmniejsza (w sensie wagi) a przebija tych wszystkich naszych wielkoludów. Super córcia.
Za nami pierwsza lepsza noc 🙃, aż się boję zapeszyć bo nie wiem co dziś mnie czeka. Puki co śpi od 20.15 i ani razu się nie obudził.
Pytanko do dziewczyn karmiących butelką. Przeszłyście już na mleko 2 ( powyżej 6 m - ca). Lekarz kazał nam już je wprowadzać, a ja nie wiem czy to nie za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam dzisiaj ze szkoły, zdążyłam naprzytulać mojego synka, przebrać się i pognaliśmy na spotkanie rodzinne ze strony Marcina, on i jego kuzynostwo maja ze sobą bardzo dobry kontakt i zorganizowali sobie takie spotkanie, na które przynieśli zdjęcia z dzieciństwa, które spędzali wszyscy razem i wspominali stare, dobre czasy. Towarzyszyła temu kawa, ciastko i kolacja. zorganizowali to w bardzo fajnym lokalu w miejscowości obok i było bardzo sympatycznie. każdy był ze swoja rodzinką. no i oczywiście Wojtuś musiał zrobić nam psikusa, co już chyba stanie się normą, walnął taka kupę, ze obsrał sobie rajtuzki, body... 😮 miałam na zmianę body, ale o rajtuzkach nie pomyslałam!, przepralismy rajtuzki i powiesiliśmy na kaloryferze, na szczęście było tam bardzo ciepło i Wojtus swobodnie mógł zostać w skarpetkach i spodniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂 Hubciowi sto lat!!!!
myśmy dziś byli na parapetówce u znajomych i Łucja była taka grzeczna, czarowała wszystkich 🙂
A wczoraj zrobiła podobną niespodziankę u moich rodziców, z tym że kupa przeszła przez pampersa, body, rajtuzki i na spodnie... dobrze, że mam u rodziców jakąś pulę ubranek na przebranie na wszelki wypadek 🙂
Wiojojka, gratulacje zdanego egzaminu!
Okaaaa zdrówka
Anochi, mam nadzieję, że przynajmniej w środę trochę się rozerwiesz u nas i w klubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko,
ja nie śpię od 6, a mąż wrócił o 4 i teraz odsypia balety, powiedział tylko, że żałuje, że był autem, bo pić nie mógł 😉 a ja właśnie skapnęłam się, że nie wziął obrączki, bo coś sobie w palec zrobił 😉 słomiany wdowiec 😉
no właśnie, coś Kasia ucichła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuchy..
leże dzisiaj w łóżku cały dzień..o ile mi mój synek pozwoli..Nocka była w miarę w porządku..i dobrze bo nie wiem jak bym dała rade..co mnie tak poskładało..;/
Noo i się pochwalę..Siyar dziś zaliczył próbę raczkowania..pełzania..czy po prostu przemieszczania..(bo nie wiem nawet jak to nazwać haha)odpychał się nóżkami..a rączki zostawały w tym samym miejscu aż na nich leżał i nie wiedział co z nimi zrobić..jak je wyciągnąć..trochę się pośmiałam.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...