Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam wam dziewczynki pokazać mojego Maxa ale mój skaner skanuje tylko czarne tło 😞 i nie wiem dlaczego 😞 a nie wiem jak inaczej wrzucić zdjęcie z USG do kompa? przez aparat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie mogę sie jeszcze połapać jak wrzucić zdjęcie no to macie z boku 🙂 mój Maxiu prezentuje swoje wdzięki w pełnej krasie 🙂 jak wróci mój mądrala to wrzuci zdjęcia do siebie na serwer to wtedy zapodam wam zdjęcie z 3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJA WIELKIE BRZUCHY 😉
PRZESPAŁAM PÓŁ DNIA 🙂 ZJADŁAM I IDE DALEJ SPAC BO JUZ 23.20 🤪 A MI DALEJ SIE CHCE SPAC. JA TEZ MUSZE DAC ZDJECIA Z USG. NARAZIE SĄ U TSCIOWEJ BO DZISIAJ MOJ PAWEŁ JEJ ZAWIOZŁ 🙂 WSZYSTKICH POPRZEDNICH MI NIE ODDAŁA JESZCZE - TRZEBA SIE UPOMNIEC 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny
Juz się zaczynam złoscic na ten nowy brzuszek, wczoraj cały dzień próbowałam wkleic post i zadnego mi nie wyświetliło i ciągle wyskakiwał błąd 😠
Kasia38 ale masz super faceta i to extra zdjęcie w całej okazałości. Ciekwe czy mój synek też będzie taki chetny do fotografowania 🙂
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki,

Spiesznie donoszę ,iż w moim brzuszku rośnie zdrowiutki i śliczniutki chłopczyk 🙂 Moje Maleństwo waży już 550gram 🙂 Niestety tak jak chwalił się swoimi klejnotami tak nie chciał pokazać buzi 🤨 zasłaniał się jak mały bokser 🙂

Polecam usg 3d wspaniała pamiątka i niezapomniane przeżycie dla obojga rodziców i całej rodzinki 🙂

pozdrawiam gorąco ze słonecznego Poznania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki ze słonecznego poznania 😁 w kocnu sliczne sloneczko tylko na jak dlugo 😠 anochi ale numer moze ktos psikusa i zrobił 😞
karulina gdzie bylaś na usg u kogo i ile placilaś i masz nagrany filmiki ile wczesniej sie zapisałaś....o kurcze 550 no ładnie ładnieniezły gość 😁
dzis juz troszke lepiej z moim dołem chyba dzieki sloneczku na dworku

faktycznie co do fotek to kiszka ale buziaczka wklejala fotki wiec moze buziak napisz nam jak to robisz moze nam sie tez uda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂 no więc mój lekarz powiedział,że takie kłucie w brzuchu jest normalne, z tym,że najlepiej na to brać luteinę (jeśli by się to utrzymywało) i wtedy nie współżyć,a najlepsze na takie kłucie jest leżenie na boku.a tak ogólnie,to jeśli to można to odczuwać kilka razy nawet w ciągu dobry i jeśli to zwykłe kłucie (nie coraz silniejsze), które się nie utrzymuje to raczej nie ma powodów do obaw. z tym,że jak pytałam tak ogólnie o to i to taka ogólna odpowiedź,bo obiecałam wczoraj,że zapytam u lekarza,a każda z nas jest inna i inaczej wiadomo się różne rzeczy odczuwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy prawdziwy kwiecień plecień 🙂 Wczoraj lało i było 4 stopnie (wieczorem), dziś piękne słoneczko i nawet ciepło. Szkoda, że prognoza pogody nie nastraja optymistycznie- w święta ma padac i być chłodno :/ A tak chciałam wyjechać za miasto w poniedziałek.

Anochi współczuję 😞 Może rzeczywiście ktoś zrobił ci żarcik i gdzieś ten fotel schował :/

Gratuluje kolejnym mamom synków 🙂
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi - współczuje, po prostu brak słów 🤔

Anycool- badanie wykonałam w gabinecie u dr Wandelta na ul. Strzeszyńskiej 100, koszt 200zł w cenie filmik i fotka 🙂 akurat z nami był młody lekarz (kojarzę go z Lutyckiej) bardzo sympatyczny, dokładny - 100% satysfakcji. Badanie usg 3d robią dwa razy w tygodniu w środy i piątki popołudniu, teściowa mnie nastraszyła, że bardzo długie terminy tam są ale ja uwinęłam się w tydzień 🙂 Sympatyczna Pani spisuje dane o doktor oddzwania i ustala co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...