Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Wam, u nas też pięknie i gorąco, w sobotę wybraliśmy się w górki do Istebnej, a dziś robiliśmy całorodzinnie pokaz pieczenia strudla na cieszyńskim zamku, Mama nam pewnie z chmurki pomagała, bo zawsze to ona robiła te pokazy z naszą pomocą. Wyszło pysznie.

Anochi, to Łusia zgrzytała jak jej wyrosły górne ząbki, pewnie jej to sprawiało radochę, ale w sumie szybko przestała.

Ika, a jesteś we Wrocławiu w weekend 30września - 2października? Bo my prawdopodobnie wtedy odwozimy do Wro siostrę Tomka na studia, to moglibyśmy się jakoś spotkać 🙂 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurde, Mufcia, no właśnie od 25 września do 2 października jesteśmy w hiszpanii grrr
Mama napewno jest z Was bardzo dumna, że tak dzielnie ja zastępujecie 🙂 następnym razem prosze o informacje, że taka impreza będzie miała miejsce 🙂 z chęcią bym przyjechała 🙂

wiojojka, koncert super, choc nie super super- zdziwił mnie wybór repertuaru- mało znane utwory i wszystkie takie melancholijne, spokojne, romantyczne- śliczne ale wg mnie nie pasujące do tego miejsca. Jak by koncert odbywał się w filharmonii albo w małej kameralnej salce przy winku, byłoby naprawde cudownie, na stadionie lepiej pasowałyby skoczne znane przeboje- 3 takie zagrał na bis- rewelacja 🙂 Ale dla mnie najważniejsze, że.... mały grzecznie spał i bawił się u dziadków hehe- matka polka 😁

Kasia, blog super- gratuluję lekkiego pióra, rozbawił mnie do łez.

muszę wyprobowac ten przepis anochi 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufcia szkoda, że nie wiedziałam, że coś pieczecie, może bym męża wyciągnęła do zamku 😉 ale super, że kontynuujecie tradycję, bardzo mi się to w Waszej rodzinie podoba
Ika polecam to ciasto jako szybkie i dobre 🙂 mi bardziej smakował na zimno
smętna pogoda i nic się nie chce, objadam się czekoladą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
Dziękuję kobitki za słowa uznania 🙂 lejecie miód na moje serducho 🙂 😘

Kasiu, bo ty równa babka jesteś 😉 zazdroszczę ciętego języka, bo czasami w życiu by się przydał




hmyyy............no cóż ja go czasami przeklinam 😞 ale co robić tak już mam 🙂 było by dobrze wyrwać,ale mąż mówi że czasem jest przydatny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. Wróciłam po kilku dniach pobytu u siostry do domku. Myślałam, ze sobie wypocznę a wróciłam jeszcze bardziej umordowana. Byłam sama z Amelką kilka dni. Noce przepłakane, bo szły kolejne zęby. Po szczepionce nie miała żadnych komplikacji uff a tak się bałam.
Ogólnie żyjemy choć jesień zawitała, nie mogę się doczekać już szeleszczących liści pod stopami...ach.
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Anochi, przepraszam, że nie dałam Ci znać, zagapiłam się... ale będę robić jeszcze jeden pokaz pieczenia strudla w Cafe muzeum albo 29 września, albo w czwartek tydzień później, więc zapraszam! jeszcze dam znać dokładnie kiedy.
Tu fotka z wczorajszego pokazu: http://www.zamekcieszyn.pl/pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=40&page=view&catid=315&key=10&hit=1
ja jestem w środku, obok szwagierka i mój Tato. Ciężko mnie poznać w tym stroju 😉

Ika, to szkoda wielka, że Was nie będzie w tym terminie we Wrocławiu 😞 ...

Wiojojka
, śniło mi się dziś, że jesteś znów w ciąży! Tym razem miała być chyba dziewczynka, wyglądałaś bardzo ładnie, a Wojtuś taki mały, ale dumny starszy brat już był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu fotka z wczorajszego pokazu: http://www.zamekcieszyn.pl/pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=40&page=view&catid=315&key=10&hit=1
ja jestem w środku, obok szwagierka i mój Tato. Ciężko mnie poznać w tym stroju 😉



Mufcia wyglądasz bajkowo 🙂 🙂 cudnie


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):

Tu fotka z wczorajszego pokazu: http://www.zamekcieszyn.pl/pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=40&page=view&catid=315&key=10&hit=1
ja jestem w środku, obok szwagierka i mój Tato. Ciężko mnie poznać w tym stroju 😉



Mufcia wyglądasz bajkowo 🙂 🙂 cudnie




a dziękuję Ci kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
Kasia38 napisał(a):

Tu fotka z wczorajszego pokazu: http://www.zamekcieszyn.pl/pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=40&page=view&catid=315&key=10&hit=1
ja jestem w środku, obok szwagierka i mój Tato. Ciężko mnie poznać w tym stroju 😉



Mufcia wyglądasz bajkowo 🙂 🙂 cudnie




a dziękuję Ci kochana 🙂


oj tam oj tam 🙂 🙂 a proszę uprzejmie 😘aż Ci zabrawuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka spoko, tak z ciekawości bym zobaczyło jak taki jarmark wygląda, to był konkurs? jak Wam poszło?
Sabcia witaj z powrotem 🙂 czasem tak bywa, że z udanego wyjazdu nici,biedna Amelka 😞 my też znowu ząbkujemy i z każdym ząbkiem coraz gorzej
Kasiula pewnie, że pamiętamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
witajcie.
wiolka ostatnio pytalas o szkole- wstyd sie przyznac ale musze zaczac odnowa bo zawalilam we Wloszech i ide do LO.
a my chore... Julka zaspikana a mnie rozlozylo...


Justyna dlaczego wstyd się przyznać???? Ja ci gratuluję lepiej późno niż wcale i jestem pewna,że dasz sobie radę na 6 🙂 🙂 a po maturze ruszaj na studia 🙂 🙂 🙂 🙂Twoja córcia jest warta tego żeby mama się spełniła w życiu 🙂 🙂 🙂

l
Kasiula
pamiętamy Cię pamiętamy................ja mimo wieku 😉 😉 😉 sklerozy nie mam 🙂 🙂 i miło, że tu lukasz od czasu do czasu 🙂 i dziękuje za kuknięcie do bloga 🙂i doping 🙂

Sabinę też pamiętam 🤪 🤪 🤪 😉 😉 😉 choć pewnie ona wolałabym o mnie zapomnieć 🙂 🙂 co Sabinko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku gratuluję i życzę wytrwałości, bo to nie takie proste uczyć się i opiekować się maluchem, a to taka przyspieszona szkoła?
qrde obraziłam się na córkę 😉 mała w żłobku zasypia bez dwóch zdań, bez smoczka, bez przytulanek itd. w kilka minut, a w domu nadal przy moich włosach i ponad pół godziny, zresztą od dwóch dni śpi z nami, bo co 15 min się budzi i mnie szuka - nawet jak śpi z nami, cwaniara mała, ale na pewno idą jej zęby i może przez to, eh chyba będę musiałam panią ze żłobka zaprosić na wieczorne usypianie 😉 żeby się tylko mężowi nie spodobała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak Anochi trzeba uważać na te żłobkowe panie bo młode są 🙂 moja młodsza ode mnie 🙂
Na szczęście ja odbieram Jerzego 🙂
Żartuję mąż zakochany po uszy więc nie martwię się już tym 🙂
A Jerzyk też chętnie zasypia w żłobku 🙂 wystarczy że pani przyniesie Jego leżaczek 🙂 i 2 godzinki sobie śpiocha 🙂
Ja też bym chętnie skończyła jakąś podyplomówkę ale jakoś nie wiem co 😞 więc gratuluję Aniołku 🙂 powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):
Oj tak Anochi trzeba uważać na te żłobkowe panie bo młode są 🙂 moja młodsza ode mnie 🙂
Na szczęście ja odbieram Jerzego 🙂
Żartuję mąż zakochany po uszy więc nie martwię się już tym 🙂
A Jerzyk też chętnie zasypia w żłobku 🙂 wystarczy że pani przyniesie Jego leżaczek 🙂 i 2 godzinki sobie śpiocha 🙂
Ja też bym chętnie skończyła jakąś podyplomówkę ale jakoś nie wiem co 😞 więc gratuluję Aniołku 🙂 powodzenia 🙂



Grażynko ten leżaczek to jakiś łóżeczko ?? czy mały śpi na leżaczku takim niezabezpieczonym??? kurcze Max takie akrobacje wyczynia na łóżku ,że pojęcia nie mam jak miałby spać na leżaczku ....raczej spałby pod leżaczkiem 🙂 🙂 🙂pytam bo nigdy nie korzystałam ze żłobka i zwyczajnie nie wiem jak to wygląda w praktyce, w przedszkolu maluchy śpią na zwykłych leżaczkach ale 3-5 latki raczej już są przyzwyczajone do "normalnego" łóżka

ale ja Was podziwiam za te żłobki 🙂 🙂 🙂 🙂 normalnie jesteście dla mnie Guru w tej kwestii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanko do mam które maja dziewuszki.... Czy Wasze Córeczki mają twardsze miejsca przy cycuszkach? Bo u mojej Ami jak się dotyka cycuszki to czuć jakby miała mini cycuszki, nie widać gołym okiem, ale czuć i nawet mama i siostra to zauważyły, czy może to być coś niepokojącego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...