Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie też pada. Szaro jest , ale znajdę coś do roboty w domku. Dobrze, że moja Luncia ze mną jest i rozrabiający od rana maluszek. Z chęcią bym odpoczęła dziś w domu nigdzie nie wychodząc , ale muszę jechać coś kupić kierowniczce na panieńskie. Kompletnie nie wiem co...
Wczoraj kupiłam pierwszą koszulinke dla dziecka. Pokazałam ją wieczorem Krystianowi i mu łzy poleciały 😮 Zaczął ją tulić i nosić na rękach jak dziecko 🤪 Nie wiedziałam , że on aż tak to przeżywa i tak się cieszy. A ja zgubiłam gdzieś 6 jego zdjęć do dowodu i mi smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie też pada. Szaro jest , ale znajdę coś do roboty w domku. Dobrze, że moja Luncia ze mną jest i rozrabiający od rana maluszek. Z chęcią bym odpoczęła dziś w domu nigdzie nie wychodząc , ale muszę jechać coś kupić kierowniczce na panieńskie. Kompletnie nie wiem co...
Wczoraj kupiłam pierwszą koszulinke dla dziecka. Pokazałam ją wieczorem Krystianowi i mu łzy poleciały 😮 Zaczął ją tulić i nosić na rękach jak dziecko 🤪 Nie wiedziałam , że on aż tak to przeżywa i tak się cieszy. A ja zgubiłam gdzieś 6 jego zdjęć do dowodu i mi smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie kupiłam tylko tą jedną koszulkę. W tym miesiącu postanowiłam, że obkupie siebie. A ta koszulka tak przy okazji. No i unisex bo płeć jak dobrze pójdzie poznam 28 kwietnia o 15.00. W przyszłym miesiącu chce już kupić chociaż trochę rzeczy i tak przez najbliższe cztery...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny nie było mnie jeden dzień a tu 30 str do nadrobienia........nooo trochę mi to zajęło he he 🙂
dziewczyny super zdjęcia brzuszków powstawiałyście he he muszę też sobie kilka fot strzelić na pamiątkę i może kiedyś wstawię i też się pochwalę.
Dosik co do prawka to też miałam tak jak ty ,no ale co zrobić trzeba zdawać do skutku...szczerze mówiąc wątpię,że teraz w poniedziałek uda mi się zdać...zaczynam w to wątpić.nie ma co się tym przejmować!
Ani85 a ty się nie stresuj jeszcze trochę i wywali ci wielgachny brzuszek i też będziesz nam się nim chwalić 😁
Buuterfly.....no zazdroszczę reakcji męża mój niestety nie jest aż taki wylewny i nie rozczulają go ciuszki dziecięce ,a szkoda....wiem że się cieszy i w ogóle ale fajny to był pewnie widok... 🙂ja zakupy dla dzidziusia planuję robić już tylko do końca czerwca myślę,że już wtedy będę miała wszystko...później mamy dwa wesela w rodzinie i dużo wydatków nas będzie czekało ,więc wydatki na dziecko wolę mieć już wtedy za sobą.Loli mi też dzisiaj minęło 20 tygodni ,ale ten mój suwaczek coś nie tak działa....hmmm 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
20 tygodni dopiero się zaczęło u ciebie z tego co widzę. Więc chyba działa 🤔 A KRystian jeszcze nie jest moim mężem. Czekamy aż wszystko się poukłada bo na razie to by było zbyt wiele dla nas.Mieszkanie, dziecko...Musimy je wyremontować, pozakładać piec Co, grzejniki...No i pokupywać meble bo na razie mamy tylko te stare ,które tu zostały jak kupiliśmy mieszkanie. Krystian miał wyjechać do Norwegii zarobić na to wszystko. Ale na razie nie ma tam pracy więc siedzimy w miejscu. Czekamy na pozwolenie z urzędu miasta żeby chociaż ten piec kupić i grzejniki i założyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój też zamula...czasem mam tak, że różnica w tygodniach ciąży wynosi 2 tygodnie 🙂
ten z brzuszek.net jest wg OM, a ten pod spodem wg USG i daty porodu...któremu zawierzyć? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, ja też już nadrobiłam, a było co 😁
Dziewczyny prześliczne macie te brzuszki i postanowiłam, że też wstawię.
Poza tym od dwóch dni strasznie mi sie brzuch rozciąga przy lewej pachwinie i tylko leżenie pomaga, ale za to jak leżę, to maluszek kopie i to już dosyć mocno 😁

Na zdjęciu 18 tydzień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczynki 🙂 ja tez mialam ssuwaczek jakis dziwny ale teraz jak zmienilam go na jakis inny z innej stronki to dokladnie mi pokazuje i nie mam ani dwnia spuznienia ani dnia w tyl ...
No no brzuszki piekne moze i ja sie kiedys skusze na moj beboszek 😁 no moj to rosnie coraz bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img688.imageshack.us/i/image148l.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1294/image148l.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img199.imageshack.us/i/image149a.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6817/image149a.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...