Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martini coś nas ostatnio olewa 😞 😞 😞 😠 😠 😠 😠.........uffffffff właśnie rozmawiałam z teściową ..... nie wpadła ,bo mój do późna w pracy to mnie telefonem zaskoczyła 8 min nawijała.......ja i to w sumie o niczym.......i oczywiście już musimy jechać z nimi w niedziele do dziadka mojego na urodziny ,bo nie wypada nie jechać 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmmm jakoś dziwnie napisałam....do dziadka mojego Łukasza.....tak dla jasności......a w sumie miałam inne plany....i zaś dupa 😠no i jeszcze jakby tego było mało jutro mamy iść z nią kupić mu jakiś prezent.....a miałam kumpeli włosy farbować ja pierdziele wszystkie szyki mi psuje.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Madziu Ty się ciesz że nie przyszła osobiście 🙂 🙂 zawsze sobie znajdziesz powód żeby na nią ponarzekać...zawsze możesz na tych ur powiedzieć że się chcesz położyć i jechać wcześniej! wszyscy zrozumieją 🙂 a po prezent nie może sama jechac? też się źle możesz czuć 🙂 słaba...bo taki upał przecież 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem ostatnio jestem jakoś na nią uczulona no nie wiem czemu niby nic aż takiego nie robi a jakoś wszystko mnie wkurza.....całokształt kurde uprzedzona jestem muszę jakoś postarać się pozytywnie do niej nastawić......ale na prawdę tak mnie wkurza czasem ,że aż mam dość...... 🙃 🙃
a co do urodzin to jakoś się da hmmmm do miasta z nią też jakoś przeboleje to wyjście hmmmm muszę.....mój pójdzie z nami to nie będzie aż tak źle......
OBIECUJĘ POLUBIĆ TEŚCIOWĄ HE HE......Boże to będzie ciężkie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa a co do ułożenie twojej maleńkiej to kurczę też mam tak często i kocham jak ona tak robi no cudowne to jest wtedy jak głaszczę to miejsce to prawie jakbym małą dotykała się czuję jakby tylko skóra nas dzieliła.......mój Skarbek kochany i wtedy tylko sobie wyobrażam jaka to ona już duża i na pewno śliczna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa chyba też się już zawinęła 🙂 to i ja spadam na mój ulubiony film WŁADCA PIERŚCIENI po raz tysięczny to będę oglądać kocham to he he he 😁 😁 😁 😁 do poniedziałku ,bo w weekend chyba nie dam rady wejść trzymajcie się udanego weekendu pa pa buziaki dla maluszków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka wybacz mi bardzo!! 🙂 kurde moja matka do mnie zadzwoniła, a że ma darmowe to gadałyśmy przeszło 40 min....przy okazji obgadałam moją teściową, że sobie nie życzę tego żeby się wtrącała po porodzie...o wadze Ewy jej mówiłam, kurcze, ja się urodziłam 3,200!! 🙂

hehe obiecuję polubić teściową 😁 dobre hasło;D

Elu a do Ciebie po co przyjeżdza?? nudzi jej się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey brzusiee 🙂
a my juz gości mamy i dlatego nie mam czasu zbytnio tu zaglądać 🙂
ale musze wam powiedziaec że dostaliśmy 2 wielkie siatki ubranek i jedna całą torbe różnych akcesorii 😁
hihi miłam co układać sobie 😁
może rano jutro uda mi sie nadrobić co cały dzien pisaliście 🙂
bużka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a ja znowu nie miałam czasu ca ły dzien nic napisac 😞 Dziewczynki8 polecam przejsc sie do tesco bo sa promocje i np. posciel dzieciec a 20 zl a okrycia kapielowe 9 zł a ja kasy nie mam i na razie i tak nic nie kupie ehh. Postaram sie pozniej nadrobic co pisałyście buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu ten wózio bardzo mi się podoba 🙂 będziesz licytować??

a ja byłam dzisiaj w tesco i nic nie było tam w promocji...teraz poluję na przewijak, bo chyba jednak kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja tylko na chwile, nadrobie jutro co pisalyscie. Byłam dzis u lekarza swojego bo cos mi sie dzialo od wczoraj, jakies bole mialam brzucha itp, dzis rano zlapal mnie skurcz ze kroku zrobic nie moglam, a potem w ciagu dnia brzuch mi twardnial, poszlam do znajomej poloznej, a ona mowi ze to łożysko sie moze odklejac 🤨 🤢 i ze jak chce to na izbe przyjec, ale tam jesli nawet nic nie wykaże to każą mi zostac, to zadzwonilam do swojego gina a on mowi zebym przyszla na wizyte, ze przyjmie mnie pierwsza. Zrobil mi USG i zaczal sie smiac ze to pieta Synka byla a nie skurcz, a potem mu mina zrzedła, i stwierdzil ze sie skurcze zaczynaja, i dal mi jakies leki p/skurczowe, a jak sie pogorszy to do szpitala:/ no i oczywiscie ze zaden wyjazd na wakacje nie wchodzi w gre. mam duzo lezec i odpoczywac. Ale najwaznniejsze ze z Małym wszytsko w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera, to nieciekawie jak jakieś skurcze były...to leż! ile tylko się będzie dało! a może coś robiłaś męczącego? typu właśnie mycie okien, noszenie ciężkich rzeczy itd?
dobrze że z bobo ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziewczyny bylam ogladac ten pokoj, moze wielkosciowo jest dobry ale koszmar 😞 ogulnie dom jakis taki nie przyjemny 😞 odstrasza mnie, starsze osoby mieszkaja nie wiem chyba bym tylko w pokoju siedziala i nawet czubka nosa nie wystawiala 😞 przeraza mnie to wszystko bo jak tak dalej pujdzie to nie bede miala innego wyjscia jak sie tam przeprowadzic ;( czego bardzo nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 😘
ja już w domku 🙂
tak jak Agaa pisała na szczęście z Sashką jest wszystko ok (lekarz się śmiał, że będę mieć szczupłego, wysokiego synka 😉 )
Niestety ciąża jest zagrożona przedwczesnym porodem, więc musimy leżeć. Najważniejsze są teraz kolejne 3 tygodnie, aby bezpiecznie donosić. Podano mi sterydy na wzrost płuc i utrzymanie ciąży. Poza tym mam ostrą anemię (dlatego właśnie schudłam te 4 kg) więc po przepisywano mi leki.
Przez te dni naoglądałam się tyle maluszków, że aż człowiek by sam chciał już mieć takiego przy sobie 😉 I wyobraźcie sobie, że sami chłopcy się rodzą! 🤪
Pogadałam z mamusiami, doradzały co rzeczywiście się przyda w szpitalu, a co spokojnie można sobie darować ( np. można odpuścić sobie majtki poporodowe, zabrać podkłady- dobre 3 paczki, złażą jak świeże bułki)
I w moim wypadku tonę wkładek laktacyjnych. Każdej nocy, jak tylko słychać było jakąś kruszynkę momentalnie mi przemakały 🤪 Silny instynkt macierzyński? 😁
Tak więc na to wygląda, że będę z Wami tu dłużej przesiadywać 😉

Loli, a ile macie jeszcze czasu do wyprowadzki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...